Şimdi Ara

Su Yalıtımlı Dış Katman Mont 450 tl den 99 tl ye düşmüş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
5
Favori
6.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: duskorc

quote:

Orijinalden alıntı: vsclub

quote:

quote:

quote:

Çok bilindik olmayan markalar zaten bu fiyat. 2 Ay önce Cabelas.com dan getirttim dryshield olan modelini, 39 Dolardı.

faturayı site yüksek gösteriyor mu ? yani gümrüğe takılıyor cabelas.com ürünleri .s

Fatura neyse o, az göstermezler.

Arkadaşın dediği gibi bedenler 1 numara büyük. Ben uzun olduğumdan L/T alıyorum. Normalde Tükiye de üretilen ürünlerde XXL gömlek giyen birisiyim.

http://www.cabelas.com/product/Home/New-for-Fall-Archery/New-Bows%7C/pc/105625080/c/106031880/sc/106033680/PSE-Skullworks-Vision8482-RTS-Bow-Package/1752497.uts?destination=%2Fcatalog%2Fbrowse%2Fnew-bows%2F_%2FN-1103787%2B4294737663%2FNe-4294737663%3FWTz_st%3DGuidedNav%26WTz_stype%3DGNU

şu ürünü getircem %20 vergi falan göze aldım ama gümrükte bir sorun çıkartırlar mı sizce _

Bilmeiyorum dostum. Surface shipping ile bile 100 dolar kargo tutuyor. Değer diyorsan al tabi. Bunu en iyi okçuluk sporu ile uğraşana sporcular bilir. Bu ürün silah kategorisinde değildir bence ama sormakta yarar var. Ürün gümrükte takılmakla kalmayıp başını ağrıtacak bürokratik işlemler gerektirise o zaman lanet edersin :) Ucuz birşey değil bence iyi araştır. Bunun gibi bir ürün hi getirtmedim daha önce. Sadece gümtük vergisi ve kargo ile birlikte 600 dolar cıvarına gelecek.

Edit : International Enhanced kargo seçeneği daha avantajlıymış. Vergisi kargosu ödenmiş oluyor. Garantili teslimat. Bence bunu seç kafan rahat olsun.

değer dolar kuru biraz düşsün alıcam ( International Enhanced) olan garantiliyse süper.

Tr'de fiyatları +2000'den başlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok bilindik olmayan markalar zaten bu fiyat. 2 Ay önce Cabelas.com dan getirttim dryshield olan modelini, 39 Dolardı.

faturayı site yüksek gösteriyor mu ? yani gümrüğe takılıyor cabelas.com ürünleri .s

Fatura neyse o, az göstermezler.

Arkadaşın dediği gibi bedenler 1 numara büyük. Ben uzun olduğumdan L/T alıyorum. Normalde Tükiye de üretilen ürünlerde XXL gömlek giyen birisiyim.

http://www.cabelas.com/product/Home/New-for-Fall-Archery/New-Bows%7C/pc/105625080/c/106031880/sc/106033680/PSE-Skullworks-Vision8482-RTS-Bow-Package/1752497.uts?destination=%2Fcatalog%2Fbrowse%2Fnew-bows%2F_%2FN-1103787%2B4294737663%2FNe-4294737663%3FWTz_st%3DGuidedNav%26WTz_stype%3DGNU

şu ürünü getircem %20 vergi falan göze aldım ama gümrükte bir sorun çıkartırlar mı sizce _

Bilmeiyorum dostum. Surface shipping ile bile 100 dolar kargo tutuyor. Değer diyorsan al tabi. Bunu en iyi okçuluk sporu ile uğraşana sporcular bilir. Bu ürün silah kategorisinde değildir bence ama sormakta yarar var. Ürün gümrükte takılmakla kalmayıp başını ağrıtacak bürokratik işlemler gerektirise o zaman lanet edersin :) Ucuz birşey değil bence iyi araştır. Bunun gibi bir ürün hi getirtmedim daha önce. Sadece gümtük vergisi ve kargo ile birlikte 600 dolar cıvarına gelecek.

Edit : International Enhanced kargo seçeneği daha avantajlıymış. Vergisi kargosu ödenmiş oluyor. Garantili teslimat. Bence bunu seç kafan rahat olsun.

değer dolar kuru biraz düşsün alıcam ( International Enhanced) olan garantiliyse süper.

Tr'de fiyatları +2000'den başlıyor

Sepete atın o seçeneği seçersen açıklıyor. Peşinen vergi ve kargoyu aldık yazıyor :) Kur 2 nin altına düşerse 700-800 Tl karın olabilir.

• yazı olmasaydı alacaktım.. trende işime yarardı............
  • kullanıcı yorumu alsak arkadaşlar,alan varsa mont la ilgili.
  • hercul3367 H kullanıcısına yanıt
    Ben gittim gördüm gerçekten çok iyi bir ürün.

Fakat dikim hatası mı.Yoksa özelikle mi yapılmış.Kollar kısa bedende tuhaflık var. Hatalı ürün olduğunu düşünüyorum.Marka zaten north face gibi markalara teknolojik kumaş üreten bir firma. Normal koşulda olsa daha yüksek fiyata satarlar diye düşünüyorum.
    Oradaki arkadaş, beden sistemini anlayamadık yüzlerce stok var deneyin olanı alın dedi. Alacaksanız direk mağazadan alın internetten sipariş vermeyin kesinlikle problem çıkar.
  • bilgilendirme için teşekkürler kardeş.
    ben alırsam,motosiklet montunun üstüne giyeceğim
    soğuk için.
  • hercul3367 H kullanıcısına yanıt
    Ne yaptın hocam, aldın mı?
  • Alacaksanız direk mağazadan alın internetten sipariş vermeyin kesinlikle problem çıkar.

işte bu önemli
  • MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    neden problem çıkar?
  • Postası montu gibi :) Günlük kullanım için pek ideal durmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

Ne yaptın hocam, aldın mı?

bedenler tutmuyor deyince arkadaşlar almadım,stokları çokmuş nasılsa
    istanbula yolum düşerse deneyerek alırım.
  • böyle bilinmedik markaların fiyatları zaten ucuz. biraz araştırma yapın göreceksiniz. ayrıca şu geçirmez kaplamaya sahip böyle ürünlerde kalitesine göre bir süre kullanımdan sonra tabaka erimesi yaşanabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

Su geçirmez iyi güzel de arkasındaki yazı nedir ööyle.Dalga geçerler postacı diye:
     Su Yalıtımlı Dış Katman Mont 450 tl den 99 tl ye düşmüş

almanca posta demekmiş zaten yani hacı ptt mi kargom vardı diye yolda yürürken çevirilebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.