Şimdi Ara

ŞU X-FILES... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bitmez bitmez biterse gideriz chris carteri doveriz sen git yillarca o kadar iyi dizi yap sonra bitti de yok anam oyle bu arada son bolumun etkisinden kurtulmak icin bidahaki bolume kadar bekliycez herhalde herkesin gecmis bayrami kutlu olsun
  • Bu 6. 9. sezon falan ne oluyor? konudan konuya mı atlıyolar yani?
  • bende x-files fanatiğiyim.sinemasını seyrettim.uzaylıları bir türlü bulamadılar gitti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeanuReeves

bende x-files fanatiğiyim.sinemasını seyrettim.uzaylıları bir türlü bulamadılar gitti.

Sinemaya da mı çıktı? alala hiç haberim yok nasıl bulurum cd si var mıdır piyasada acaba?
  • ya dunku bolumde nerden cikti simdi su canavari ya ne guzel uzaylilar falan gelmisti bi baktik su canavari yememki ben bunu yaw
  • ya harbiden ne oluyor bu diziye yoksa cnbc-e mi yoksa bölümleri karıştırıyor tam daldık gidiyoruz hoppa denizden gelen mahlukat bu böülmde güzeldi ama dağıttılar
  • aa yapmayın arkadaşlar madem x-files ı seviyoruz 2. sayfaya düşürmeyelım konuyu KURTLAR VADISI NE HAAAAYYYIRRR
  • Yani büyük bi fan'ı olarak x-files'ı anlatmam artık ne kadar sürer bilmem ortaokulda başlamıştım 2. sezon ile sonra ilerledi en sonunda cnbc-e aldı ilk sezonu da izledim şimdi yine baştan oldu bakle bakalım 8. ve 9. sezonu bu arada eğer bulabilirseniz the x-files'ın ilk sezonun ilk bölümünü izleyin ondan sonra anlatılanlar yalan mı,dolan mı söyleyin.

Bu arada chris carter'ı hayranı olanlar(benim gibi) "millenium" dizisini bulabilirlerse izlesinler o da hakkatten x-files kadar başarılı bi dizi.Keşke devamı gelseydi.
  • bende severek izliyorum.sigara içen adama gıcık oluyorum

ŞU X-FILES...

ŞU X-FILES...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fetih -- 24 Kasım 2005, 11:10:21 >

• bu haftakı konu cok ilginçti bence,yıne harıka bır kurgu,bence cok güzeldii
  • abi dizi süper eski bölümleri çok daha iyiydide işte olsun yenilerde çok ii bakalım gelecek sezonuda çok merak ediom şimdiden
  • bugun yıne pazaaaaaaarrr yanı x-files gunu cokk merak edıyorum acaba neler olucak,izlemeyenlerede tavsıye ederım bugun izlemeye baslayın ıstersenız:) herkese iyi izlemeleeeer
  • bugun yıne x-files gunu,ben yıne acaıp heyecanlıyım bakalım bu sefer ne olucak..izleyenlerden yorumları beklıyorum
  • belki biraz şok edicek sizi ama bi kaç yerden okuduum yazılara göre mulder in gözlerinin birinde sorun varmış yani gözlerinden birisi köre yakınmış makyajla falan hallediyolarmış bunu ayrıca mulder tam tarihi net hatırlamıyorum ama bi playboy törenini sunmuştu (mulder olarak değil tabi gerçek hayatta)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.