Şimdi Ara

şu verilere göre turkcell den iyisi varmıdır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yılda kaç gun çıkıyorsunuz tatile. sanki herkes işadamı, borsada anlık işlem yapıyor.trilyonlarla oynuyor. tatil işte kapat teli kafanı dinle. 10 gun tatilde çeksin diye turkcele 2-3 kat para vermek isteyen versin ne diyelim.

TT: 29 tl ye 8gb 1000 dk 100 sms kullnıyorum. 3 ay boyunca +8gb her ay. 6 ay boyunca da gece 3gb her ay.. tatildede gittiğim yerlerde yollar harici 4g çekiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C42498A97 -- 9 Ağustos 2017; 18:35:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    hocam vodoya donmek istiyorum ama 3g de hem hiz dusuk hem cohazim cok ısınıyor pili çAbuk bitiyor nedende bu sorun telekomda olmuyor ozellikle ısı ve pil meselesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kultfilm K kullanıcısına yanıt
    Son 2 senedir yani 2015'ten beri yani daha 4,5G bile olmadığı zamanlardan beri Turkcell interneti İstanbul genelinde sorunlu..

Ben Antalya, Bodrum, İzmir, Kuşadası gibi yerlere gidiyorum, buralarda Turkcell haricindeki diğer operatörlerde aorun yaşaMADım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Ben de Trabzon'da yayladayım ve Turkcell 3G de 20Mbps hız sunarken diğer operatörlerde servis yok ve merkezi yerlerde bile çekme problemleri yaşanıyor diğer operatörlerde dediğiniz gibi kırsal kesimlere gidildiğinde kalite anlaşılıyor istanbuldan çıkmıyor olsam ben de TT'nin 10GB ı kullanırım ama servisin olmadığı yerde 10 değil 100 gb olsa ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir1003

Ben de Trabzon'da yayladayım ve Turkcell 3G de 20Mbps hız sunarken diğer operatörlerde servis yok ve merkezi yerlerde bile çekme problemleri yaşanıyor diğer operatörlerde dediğiniz gibi kırsal kesimlere gidildiğinde kalite anlaşılıyor istanbuldan çıkmıyor olsam ben de TT'nin 10GB ı kullanırım ama servisin olmadığı yerde 10 değil 100 gb olsa ne olacak

Kesinlikle öyle. Ben interneti kullanamadıktan sonra dediğiniz gibi 100 gb verse hatta bunu bedava verse neye yarar. Elbette her operatörün çekmediği yerler internetinin 3g bile sinyalinin olmadıgı yerler olabiliyor ama örneğin 3g-4g sinyalinin olmadıgı yer turkcellde 100 ise vodafoneda 500 turk telekomda 1000 dir gibi örnekleyebiliriz.
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    yav hemşerim(bende bursalıyım) şu paketi nasıl yaptığını açıklar mısın toprağım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.