Şimdi Ara

Şu vakitten sonra şike lafını ağzınıza almayın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    https://www.youtube.com/watch?v=xFnnIFjd9ms

Rizeye 3 kez kazık atan trabzon , fener rizeden her sene 6 puan alıyor diyor sanki rizeden puansız dönmüşmü trabzon?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksea533 -- 3 Haziran 2017; 22:10:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Bunlar Trabzon'lu olamaz. Varsa ispat görelim hocam Tamamen provoke

Trabzonlu değiller zaten. Video başlığında yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Videoda artık Trabzonspor'lu değiliz falan diyorlar da onun için dedim hocam. Sanırım videoyu izlemeden sadece başlığa bakarak paylaştınız.
  • quote:

quote:

quote:

Videoda artık Trabzonspor'lu değiliz falan diyorlar da onun için dedim hocam. Sanırım videoyu izlemeden sadece başlığa bakarak paylaştınız.

Artık dediğini duyamadım ben.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Artık dediğini duyamadım ben.

Bundan sonra Trabzon'lu değiliz diyor adam

• Bursa 2 yi attığında 3 diye bağıran trabzonspor taraftarı bursa trabzona ne demiş bir bakın ;)

https://www.youtube.com/watch?v=xFnnIFjd9ms
  • Rize hep fenerin yanındaydı aziz abinizden yardım isteyin kurtarsın sizi şimdi

• Başka bir konuda yazmıştım, buraya da kopyalayayım;

6 haftadır kazanamayan bir Trabzonspor vardı bugün. Gençlerbirliği, Kayseri ve Adana'yı yenemedik. Ligin ikinci yarısındaki havamızı kaybettiğimiz çok açık.

Bunun üzerine as kadrodan 3 oyuncumuz eksik. Okay, Onur ve özellikle ikinci yarıda takıma en fazla katkıyı yapan Olcay.

Ligde sıramız sabit, kazansan da kaybetsen de değişen yok. Hava sıcak, nem yüksek, ligin son maçı. Oyuncuları maça motive edecek bir sebep yok.

İlk onbirde iki adet yerli var. Biri İstanbul doğumlu Galatasaray'da yetişmiş Uğur, diğeri 20 yaşındaki Yusuf. Yani takımda aman komşumuz Rize kümede kalsın canla başla oynayalım diyecek adam yok. Herkes maç bitsin tatile çıkalım düşüncesinde.

Diğer tarafta ligin finalini oynayan, ya hep ya hiç diyen, kazanmaktan başka hiç bir şansı olmayan Bursaspor var.

34 hafta top oynayıp, son hafta "Trabzon bize bahmiyiii" demek acınası bir ruh hali.

En çok rahatsızlım duyanlar Beşiktaş ve Fenerbahçeliler. Fenerbahçe malum 2009/2010 34. Hafta mücadelesinden, Beşiktaş da kulüpler ve taraftarlar arasındaki sürtüşmelerden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• B.Avcı B kullanıcısına yanıt
    Bakın kardeşim en azından net beraberliğe kalabilirlerdi 2.yarı az sıkı tutunun kardeşimiz rize düşmesin diye uyarabilirdi. Kötü bir sezon geçirmiş olabiliriz ama bi takım kötü sezon geçirdi diye bunumu demek, yapmak gerekir. Ozaman 2011'de trabzon şampiyonluğunu haketmediğini düşünmüş bazı takımlar çıkıpta 6 sene şike şike diye inlemesinler orda burda.. eninde sonunda yine kümede kalmak için savaş vermişiz 5 haftada 4 galibiyetle sen kardeşliğini yapmayıp kalleşlik yaparsan kusura bakmada asıl şikeci sizsiniz.
    Trabzon ve Bursa arasındaki bu gayriahlaki ilişkiside yeni değil:
    https://twitter.com/siyah_stockings/status/871110197678415876
    https://twitter.com/mu_kyl/status/871037009397239809

• ensr53 kullanıcısına yanıt
    Yahu güzel kardeşim, kimse çıkıp "Beyler rize çok iyi gidiyor onlar hakediyor hadi gayret edin bursayı düşürelim" demez. Bunu dese bu sefer de Bursayı düşürmüş oluruz yine şike olur. Ağzınla hem şike var diyip hem de şikeye davet ediyorsun.

5 haftada 4 galibiyet aldın diye kardeşlik yapmak zorunda mıyız? Bu düşünceden çıkmanız gerek. Sen koca sene oynama, son 4 hafta ligde kalmayı haket. Öyle bir dünya yok.

Arjantinli, Slovak, Kolombiyalı adamlar "komşu rize" mi tanır Allah aşkına. Kendi başarısızlığınıza kılıf uydurmayın. Önünüzden yiyin.

Son haftaya Bursaspor'un önünde girseniz yine tartışmaya değer bir şeyler olabilirdi.

Son 3 hafta maçlarına bak; düşen Gaziantepi yenmişsin, tek kale oynayan ama nedense 1-0'ı koruyamayan Osmanlıspor ve bu yılın 6. maçına çıkan Rize doğumlu oyuncunun yaptırdığı penaltıyla kazandığınız iddası olmayan Alanya maçı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.