Şimdi Ara

şu şöyle olsaydı güzel olurdu dediğiniz şeyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 yaratıların köpek felan yerine daha fantastik olmalarını
    2 magelerin daha yakışıklı olmasını
    3 daha fazla ash knght olmasını
    .
    .
    .

isterdim mesajlarınızı bekliyorum

• ko nun yada ke nın hayatıma hıc gırmemesını ısterdım neden mı?
    cogu tanıdıgım kendını cafelere ya da evlerıne hapsettı ınanın daha 5dk once bu konu hakkında anneme haksız yere bagırdım keskeeeeeeee bu oyunu ogrenmeseydım
  • WARRORLARA YENİ SKİLLER YUKLENSE SUPER OLURDU SOYLE UZAKTAN KILIÇLA VURMA FİLAN YADA KILIÇ SALLAMASIYLA ALEV ÇIKARSA VE YARATIGI VURSA
  • rogue ların priestlerdeki party heal gibi party swift özelliklerinin olmasını isterdim
  • serverlar arası savas olsaydı baya zevkli olurdu bölecede hangi serverın usta oldugu belli olurd (4ever cyhper )
  • ben eki k.o nun geri gelmesını isterdim bu k.e cok buyuk we hiç bir canawarın yerini bilmiyoz
    wede assasinlere yeni silahlar gelse yeni skiller cıksa skiller daha hızlı cıksa falan filan
  • unuttuğum bişi war ışınlanma parasının daha az olmasını isterdim.
  • 50-100 arası farklı karakter olsaydı bölece çoğu karakter farklı olurdu aa öle olsaydı oyunu paralı yaparlardı masrafları karşılıyabilmek için
  • knıghta lıneage2 kalıtesı ama knıghtın kontrol kolaylıgı ve ogrenme kolaylıgı kalsın
  • evet farkli bi sürü karakter olsaydi keske ne bu 4 tane, hadi assasin ve archer diye ayirsak 5 tane...
  • benim fikirlerim...

1) rougelara biraz kisitlama getirilmesi, çok güçlüler (swiftini kaldirin bari kardesim)
    2) evet Teleportlar çok pahali
    3) Harita çok kötü. çoçuk yapmis gibi... dümdüz, hiç FRP havasi yok.. böyle mystic gizemli havasi yok, selaleler, agaclar, daglar tepeler ormanlar olmaliymis ( Wow gören biri olarak :D )
    4) Dupe, Skill bug gibi Adaletsiz seyleri hemen engellemeliler
    5) Harita çok küçük
    6) elsant çok igrenc, eslantin bi elden geçmesi lazim
    7) provokeun geri gelmesi lazim, level atlamak çok zorlasti
    8) Evet keske hiç Bulasmasaydim bu oyuna
  • keske cok sayıda karakter ve cok sayıda kıyafet ve silah olsaydı keskkeeeeha bi de citinler cooook ucuz olsaydıııı!!!!!!
  • "Ben marcius (büyük köpek)ların olmasını cok ister dim hemen ölüyolar hemde 3000 ex geliyo lvl ım 43 ben bile tek kesiyom billizart atsam hepsini 3 ve ya 4 kuyuşta dümdüz.
  • seeking yaptğımız -8 +8 olayını bozmasaydılar yeterdi......++ skill bug olayını düzeltsinler yeter(Arafat dağını duaya çıkacam)
  • karakterlerde zenci yok..Zenci karakter de olsaydı ,düşünsenize barbar zenci :) Cok sağlam keserdi valla..
  • 1- Artık şu stafflar açılsın
    2- her lvlda yeni bi skill olmasını isterdim
    3- oyunda hack dupe bug ve her türlü hata ve hile olmamasını isterdim
    4- gm lerle kolayca irtibata geçebilmeyi isterdim şikayetler hakkında
  • "2.si magelerin yakışıklı olması çunku çok igrenç ler."
  • yakışıklılık neysede değişk çeşit elbiseler olsaydı ve renkleri sen ayarlayabilseydin buna ya tuman giymiş mageler. priestlerin chittinleride komik aynı palyaçoya penziyolar hiç karizması yok. he yani herkes chittin shellemi karizma yapmalı ?
  • biri sizi rez edeceği zaman haber vermesi, % kaç rez olacağını göstermesi, evet - hayır diye seçme hakkı ve rezerin ismini göstermesi
  • bence karus ve el marod diye kısıtlama olmasaydı elfler ve undeadlarda olsaydı o zaman keyfi çıkardı bence ve en önemlisi bineklerin olması düşünsenize mage atın üstünde koşturuo ve bi andanda nova vuruyo çok süper olurdu silah fırlatma olsaydı mızrakları falan adama fırlatmamız lazımdı mage kaçarken arkadan war. elindeki raptoru mageye bi saplıyor mage yerde ama silahların fırlatılmasında tekrar yerden alıncaktı ve daha ucuz olurlardı silahlar yeni biçim silahlar ve mesela castlenın dışında bi insan başka bi insana saldıra bilseydi ama saldıran suçlu olcak(ultimadan alıntı)daha güzel olurdu bence tabi bidekendi hayvanımızı yetiştirip başkalrına saldırtabileydik daha süper olurdu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.