Şimdi Ara

Şu son dönemde telefon ne almalı ve ya neyi beklemeli diye güzel bir konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
1.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmet.kazan

quote:

Orijinalden alıntı: cukaman

quote:

quote:

1.3k ya xiaomi mi5 altin renk aldim hepsiburada.com dan umarim hayal ettigim gibi gelir detayli bilgiyi sizinle paylasicam elime alinca

İnşallah en iyi seçimi yapmışsınızdır.Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

çok teşekkürler darısı başınıza :D

Z5 premium var hocam.1 2 sene kullanayım mi5 e geçicem sizde inceleyip yazarsanız daha açık lık getirin konuya.

1 2 sene sonra mi 5 kalır mi hocam? O zamana mi 6 çıkar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• +1 ben de aynı durumdayım. Önerileriniz neler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada çinsdn uygun fiyatlı imei atilabilen bir telefona hayir demem

• İnan şuan alına bilecek telefon yok adam gibi, ya bekleyeceksin ya da geçici olarak ZTE Axon 7 (ses kalitesi iyi ancak kamera gece perf. kötü diyorlar). Param var diyorsan İphone 7 plus ama bence çok saçma bir telefon ve o parayı verenlere yazık diyorum, (ÜZGÜN OLARAK).

Şuanda elime geldi servisten telefon EVO BT' servisindeydi ve berbat ötesi bir firma sakın bu firma adına bir şey almayınız. Ancak telefon şimdilik güzel 1.3k ya zaten daha iyisini bulabilmek biraz zordur. Ancak dayanıklılık konusunda biraz sıkıntısı var sanırım Mi5'in. Şimdilik bu şekilde önerim.
  • Ben de benzer arayışlardaım..ZTE Axon 7 kamera sıkıntılarını okuduktan sonra Huawei P9 Plus almaya karar verdim ..HB ve N11 de 2250 TL ye mevcut..bir parça düşmesini bekliyorum
  • ben de 1-2 aydır telefon bakıyorum .
    9.3.5 li iphone4s im çıldırtmaya başladı beni .

araştıra araştıra verdiğim son karar zahter1 adlı üyeden 5s ya da 5s plus almak.

garantisi yok ama burdaki ithalatçı garantisi diye geçen garantinin de durumu malum .

https://forum.donanimhaber.com/m_117204604//tm.htm#117204604

ne dersiniz 5s ile 5splus arasında çok fark var mıdır ? 64 gb olanlardan almayı düşünüyorum 200 lira farka değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: khankam

quote:

quote:

quote:

quote:

1.3k ya xiaomi mi5 altin renk aldim hepsiburada.com dan umarim hayal ettigim gibi gelir detayli bilgiyi sizinle paylasicam elime alinca

İnşallah en iyi seçimi yapmışsınızdır.Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

çok teşekkürler darısı başınıza :D

Z5 premium var hocam.1 2 sene kullanayım mi5 e geçicem sizde inceleyip yazarsanız daha açık lık getirin konuya.

1 2 sene sonra mi 5 kalır mi hocam? O zamana mi 6 çıkar

fazla para vermektense 1200tlye alırım 3sene rahat kullanırım.

• 6 Aydır bekledigim ve beklemeye devam edeceğim tek telefon asus zf3. Sabırla bekliyorum bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: metalman133

ben de 1-2 aydır telefon bakıyorum .
    9.3.5 li iphone4s im çıldırtmaya başladı beni .

araştıra araştıra verdiğim son karar zahter1 adlı üyeden 5s ya da 5s plus almak.

garantisi yok ama burdaki ithalatçı garantisi diye geçen garantinin de durumu malum .

https://forum.donanimhaber.com/m_117204604//tm.htm#117204604

ne dersiniz 5s ile 5splus arasında çok fark var mıdır ? 64 gb olanlardan almayı düşünüyorum 200 lira farka değer mi ?

Bana sorarsan mi5s daha iyi evet mi5s plus un 2 kamerası var ancak mi5s in tek kamerasının piksel boyutu mi5s in kamerasından daha kaliteli ama araştırmanı iyi yap. tavsiyem

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.