Şimdi Ara

Su sogutma toplayalım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 450ytl butcem war daha fazla kesınlıkle asamam bu butceyı 5-10 fazla ver demeyın yanı

Bana gzl bır su sogutma toplayalım.CM stacker kasaya sıgsın bırde ona gore dusunun boyut olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atrinn -- 10 Ocak 2007; 19:13:35 >

• bunu extrem gazlı soutmaya açsan daha mantıklı.. bende atladım su soğutma die
  • evet o paraya güzel bir waterbox yapılır
  • waterbox dusunmuyorum arkadaslar
  • pm atıp bana ulaşırsan bu konuyu etrflıca konuşabiliriz
  • 450YTL LE BANA SPONSOR OL SANA su soutma yapayım hem bana da eğlence ve pas çözücü etki yapar!!!!!
  • 450ytl bütçeyle neler alınmaz ki işlemci, pompa,radyatör ve tank alabilirsin

• evet

quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

450YTL LE BANA SPONSOR OL SANA su soutma yapayım hem bana da eğlence ve pas çözücü etki yapar!!!!!
  • vallaha kardeş bende cnc işleme merkezi var ve böyle bir proje üzerinde çalışıyorum şu aralar eğer biraz beklersen çook daha ucuza işini halledebilirim
  • cnc tezgah var daha ne istiyorsun arkadaş benim elimde olacak neler yapmazdım işlemci, anakart,ramm,vga,hdd bloğuklarını yapardım ama böyle bir olanağım olmadığı için bazilarını elle yapmak zorunda kaldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.