Şimdi Ara

SU SOĞUTMA Malzemeleri. (Radyatör / Blok / Rezervuar / Rekor / Fan)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
9
Favori
5.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Aşağıdaki ürünler satılıktır. Fiyatları mümkün olduğunca uygun tuttuğum için pazarlık/indirim kesinlikle yoktur. İhtiyacı olanlar kaçırmasınlar...

İLANA KOYMADIĞIM, SU SOĞUTMAYA DAİR BİR ÇOK AKSESUAR PARÇA MEVCUTTUR. İHTİYACINIZ OLAN ÜRÜNLERİ PM İLE SORABİLİRSİNİZ.

#############################################################################################################
    TFC Admiral 240 mm EXTREME radyatör sıfır kutusunda satılıktır. Malzeme kalitesi birinci sınıf, kutusunda fan titreşim önleyici lastikler mevcuttur. DİKKAT 75 mm kalınlığa sahiptir. Her kasaya sığmaz...

Stok Miktarı : 1. Fiyatı : 220 TL.

SU SOĞUTMA Malzemeleri. (Radyatör / Blok / Rezervuar / Rekor / Fan)SU SOĞUTMA Malzemeleri. (Radyatör / Blok / Rezervuar / Rekor / Fan)SU SOĞUTMA Malzemeleri. (Radyatör / Blok / Rezervuar / Rekor / Fan)

#############################################################################################################

EK-Supremacy Clean CSQ - Full Nickel İşlemci Bloğu kutusunda satılıktır. Sıfır olarak kendim alıp kullandığım üründür. Laptop a geçtiğim için su soğutma sistemini dağıtıyorum. Temiz kullanılmıştır.

Fiyatı : 375 TL.

Resim Temsilidir. Kendi resimleri en kısa sürede eklenecektir.

EK-FB ASUS M6E(Nickel Acetal) / ASUS Maximus 6 Extreme anakart bloğu kutusunda satılıktır.

Stok Miktarı : 1. Fiyatı : 150 TL.

SU SOĞUTMA Malzemeleri. (Radyatör / Blok / Rezervuar / Rekor / Fan)SU SOĞUTMA Malzemeleri. (Radyatör / Blok / Rezervuar / Rekor / Fan)

EK-RES X3 250 Rezervuar satılıktır. 2 Adet mevcuttur. Biri sıfıra yakın temizliktedir. Diğerinde kullanıma bağlı ufak çizikler mevcuttur.

https://www.ekwb.com/shop/ek-res-x3-250

Fiyat 200 TL.

Resimler Temsilidir. Kendi resimleri en kısa sürede eklenecektir.
    SU SOĞUTMA Malzemeleri. (Radyatör / Blok / Rezervuar / Rekor / Fan)SU SOĞUTMA Malzemeleri. (Radyatör / Blok / Rezervuar / Rekor / Fan)SU SOĞUTMA Malzemeleri. (Radyatör / Blok / Rezervuar / Rekor / Fan)

Bitspower Water Tank Z- Multi 400(Ice Red Body & Black POM Cap Version) Su haznesi sıfır kutusunda satılıktır. 400 mm uzunluğundadır.

Stok Miktarı : 1. Fiyatı : 250 TL.

(Resim temsilidir. Ürün bunun 400 mm'lik daha uzun versiyonudur...)

Barrow 220 mm uzunluğunda, 65 mm çapında silindir su haznesi sıfır poşetinde satılıktır.

Stok Miktarı : 1. Adet Fiyatı : 135 TL.

Bitspower Deluxe White Triple Rotary 13-19 mm (1/2"-3/4") hortumlar ile uyumlu sıkmalı beyaz rekorlar sıfır poşetinde satılıktır. 2 Adet rotary ve ucunda bir sıkmalı rekor mevcuttur.

Stok Miktarı : 4. Adet Fiyatı : 100 TL.

Bitspower Deep Blood Red Stubby 13 mm (1/2") iç çapa sahip hortumlar ile uyumlu kırmızı renkli rekorlar sıfır poşetinde satılıktır.

Stok Miktarı : 12. Adet Fiyatı : 17,5 TL.

SU SOĞUTMA Malzemeleri. (Radyatör / Blok / Rezervuar / Rekor / Fan)SU SOĞUTMA Malzemeleri. (Radyatör / Blok / Rezervuar / Rekor / Fan)

Bitspower Silver Shining Y-Block With Triple Rotary Gümüş renkli Y şeklinde 3 lü rotary sıfır poşetinde satılıktır.

Stok Miktarı : 2. Adet Fiyatı : 90 TL.

Phobya Nano-G14 Black Silent Edition fanlar kutusunda satılıktır.

Stok Miktarı : 3. Adet Fiyatı : 40 TL.

Fractal Design Silent Series R2 140 mm. fan satılıktır. Az kullanılmış temiz ürünlerdir.

Stok Miktarı : 3. Adet Fiyatı : 40 TL.

https://www.amazon.com/Fractal-Design-Silent-Cooling-FD-FAN-SSR2-140/dp/B008YH1AV4
    https://www.fractal-design.com/home/product/case-fans/silent-series-r2-140mm

Fractal Design 180 mm. fan satılıktır. Az kullanılmış temiz ürünlerdir.

Stok Miktarı : 1. Fiyatı : 40 TL.

CORSAIR SP120 High Performance Edition PWM Fanlar full kutulu olarak satılıktır. Renk çemberlerine, vidalarına, voltaj düşürücü kablosuna kadar tüm aksesuarları mevcuttur.

Stok Miktarı : 2. Adet Fiyatı : 60 TL.

Silverstone RL4Z S1202512LIW-3M 120 mm siyah fanlar satılıktır. Az kullanılmış temiz ürünlerdir.

Stok Miktarı : 2. Adet Fiyat : 25 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle58 -- 7 Aralık 2019; 2:55:28 >
  • 13/19mm hortum arıyorum... Bu aralar custom soğutmayla pek ilgilenen yok sanırım bulamıyorum :)
    Ayrıca soğutma sıvısıda bakmaktayım...
  • mesajım bulunsun
  • 4 adet SCYTHE SY1225SL12M fanı alıyorum. PM attım.
  • @eagle58 pm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZvAnA kullanıcısına yanıt
    Cevaplandı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıvı soğutmanın pumpdan radyotöre giden su taşıma hortumlarına kılıf arıyorum bulamıyorum UVli düz değil.

elinizde varmıdır veya elinde olan tanıdığınız varmı hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 17 Ocak 2018; 4:12:7 >
  • Maalesef benim elimde yok. Aşağıdaki siteyi bir kontrol edin. Belki orada olabilir.
    http://www.modifiyemalzemecisi.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle58 -- 17 Ocak 2018; 9:12:38 >
  • eagle58 kullanıcısına yanıt
    buraya sordum siteyide kontrol ettim elimizde yok dendi :( amazonda buldum ama çok uçuk fiyat sonucunda aynı meteryal.
  • 2 adet Bitspower Silver Shining Dual Rotary 45 Degree 13-19 mm (1/2"-3/4") alındı. Teşekkürler @eagle58
  • PM

• ozprimus kullanıcısına yanıt
    Mesajınız gelmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eagle58 kullanıcısına yanıt
    tekrar attım
  • ozprimus kullanıcısına yanıt
    Maalesef herhangi bir özel mesaj görünmüyor...
  • XSPC TOP FOR LAING DDC pompa kafası sıfır kutusunda satılıktır. Laing üretimi DDC pompalar ile uyumludur.

Ürün Tarafımca Alınmıştır Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozprimus

XSPC TOP FOR LAING DDC pompa kafası sıfır kutusunda satılıktır. Laing üretimi DDC pompalar ile uyumludur.

Ürün Tarafımca Alınmıştır Teşekkürler.

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın...
  • 1 adet 4 pinden 2 adet çıkış veren kablo satışı var mı?
  • xxkowboyxx X kullanıcısına yanıt
    Evet ilanda mevcut. Fiyat 12,5 TL.

• Hayırlı işler hocam 13/19 hortum varmı peki elinizde

• quote:

Orijinalden alıntı: serqen78122

Hayırlı işler hocam 13/19 hortum varmı peki elinizde

Maalesef kalmadı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.