Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

su soğutma için hangi water block

25
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2028 Mesaj
    yanıltmayım ama bı 15 kılo wardı galıba:) Allah kımseyı buzdolapcılar carsısından onu tasıtmasın:)
    |
    |
    ya o pompa uygun mu su soğutma işi için çok ucuz geldi bana fiyatı süper yani 2000lt/s için
    |
    |

o pompa 1000lt lik olması gerekir.Kodundan bir araşır derim
    f-104
    |
    |
  • Binbaşı
    1287 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: FATALcan

bende zalman düşünüyorum taksit de yapabiliyosun ama performans nasıl olur hiçbir fikrim yok.EA yı gördüm iyi bi dizayn ama montaj aparatı biraz zayıf.Zalmanı 4 farklı cpu ya bağlıyosun EA ya her cpu klipsi için 10 milyon verirsem 90 milyona geliyo arada bi fark kalmıyo biraz indirim yapsa EA alırım birde şu pompayı içine takacak bi kasa yada kutu benzeri bişey bulamadım aklımda akrilik war ama nerde kim yapar bilmiyorum....sütaş tava yoğurt yada efes 5lik fıçı,kova vs gibi şeyler olmasında ne olursa olsun.H 700 kasa war pompa içine sığarsa süper olur...

Sanırım burda bir yanlış anlama var.Benden blok aldığınızda klips ücretsizdir.ve ilerde işlemci değiştirirseniz eski klipsi yeni işlemcinize uyan klips ile ücretsiz değiştiriyorum.Ayrıca zayıf derken neyi kastettiğini anlamadım.
    |
    |

• PSU Uzmanı
    3913 Mesaj
    Ergin hocamda teknik destekte üst düzeydir..yeni blok çok çok iyi
    |
    |
    {GİGABYTE X38 DQ6}{q6600@4200MHZ cooling by swiftec}{2*1024 GSKİLL 6400HZ@1200MHZ 4-4-3-4}{Sapphire 2900pro@1009/1250 COOLİNG BY Mcw60 }{4*250GB SEAGATE 7200.11 SATA2 RAİD 0+1tb depo}{COOLERMASTER STACKER @GATEWATCH@COOLWATCH@MUSKEETER@SİLVERSTONE}{WATER CHİLLER}{ENERMAX GALAXY 1000W}{LOGİTECH Z-680}{LOGİTECH mx1000&G7 with RAPTOR P2}}
  • Binbaşı
    1711 Mesaj
    walla ben biraz sakar olduğum için o alta tutunduğu yerlerden ayırım onu bana öle geldi diğer arkadaşlariçin uygun bi block kaç gram yazmıyo ne kadar çekiyo..... seni kırdıysam kusura bakma gerçekten çok kaliteli kendim yapamam öle bişeyi sitede 10 milyon yazmışın bağlantı aparatı için ondan fikir yürüttüm
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
Blogio
Paykasa
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.