Şimdi Ara

Şu sistemle hangi oyunları oynayabilirim (ciddi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-41861B983

Bu mesaj silindi.

eski oyunlar gerçekten çok efsaneydi ya

ne gzüel yıllardı

• Sen o sistemle zeybek oynayabilirsin hocam.

• ZEYBEK: Zeybek oyunları tek kişi tarafından oynandığı gibi teklerden oluşan bir daire halinde de oynanmaktadır.
  • Ram eklesen daha iyi oyunlar oynayabilirsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionessciri

Age of Empires 1-2 deneyebilirsin hâlâ zevklidir oynatır kendini. Onun dışında FM oynayabilirsin o da çok sarar şahsen eski laptop’umla 600 saatlik oyun sürem vardı. Tabi o zamanlar işsizdim o ayrı  

Alıntıları Göster
    FM önerisi için özellikle teşekkürler hocam hep pes fifa oynardım FM hiç oynamadım. Hiç de aklıma gelmiyordu

• windward , automation empire vb.

• quote:

Orijinalden alıntı: deliratio

FM önerisi için özellikle teşekkürler hocam hep pes fifa oynardım FM hiç oynamadım. Hiç de aklıma gelmiyordu

Alıntıları Göster

FM çok farklıdır menajerlik hissiyatına bir kaptırırsan kendini zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın. Oyun namına sadece FM oynayan insanlar var. Dediğim gibi steam’de yıllar önce FM 13’e sarmıştım 600 küsür saat oyun sürem var artık oturmaktan kıçım ağrıyordu yüzüstü uzanarak oynuyordum  Ot gibi yaşadığım dönemlerdi ama inanılmaz sarıyordu GS ile ne oyuncular yetiştirmiştim her sene ŞL’de kupaya oynuyordum. Ramazanda sahura kadar bunu oynayıp iftara kadar yatıyordum. Hatta sahur bitiyordu 9-10’a kadar oynuyordum şimdi aklıma geliyorda harbi neyin kafasıymış diyorum. Bir süre her sene çıkanı aldım steam’de ama sarmadı. İş, güç falan derken artık oyun da oynamaz oldum. Tavsiyem online rekabetçi oyunlara bulaşma da ne oynuyorsan oyna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gta vice city
    Half life
    Kraloyun.com - internet gerektirir
    Mayın tarlası
    Abc sözlükte adam asmaca
    Kağıt oyunu
    Mynet okey - internet gerektirir
    Filan işte

• fullde vice city akar :)

• Crysis, Farcry gibi oyunlarda zevk alabilirsin.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 30 Mart 2021; 12:55:9 >
  • benim eski laptopumda gt420m vardı gta 5 i rahat oynatıyordu, wolfenstein new order-oldblood, sniper elite 4, resident evil 7. metro redux serisi oynatıyordu rahatça. ama senin işlemci ve ramin baya sönük. benim laptopta i7 720qm, 6 gb ram vardı

• darkorbit oynayabilirsiniz kendi emeğinizle full olmaya çalışırsanız bi 3 senenizi alır :D sürekli grind yapmanız lazım. P2W bir oyun ama kimseye bulaşmadan takılabilirsiniz.

• Stardew Valley oynayabilirsin hocam.

• Warband tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: eski_nesil

Stardew Valley oynayabilirsin hocam.

Komşu çiftlik gibi bir şey mi hocam bu

• deliratio kullanıcısına yanıt

Sadece çiftlik oyunu değil hocam, dev bir dünya gibi. Her türlü isteğe yanıt verebilen bir oyun. Birkaç rehber video izleyip öğrenmenizi tavsiye ederim, öğrenme süreci kısmen uzun sürebiliyor.

• Kraloyun

• ssd ve ramle cihaz hızlanır yalnız yeni oyunları oynayamazsınız cs go yu oynatır gta 4 üde açar fakat orjin olursa san andreası hava da karada açar vice city demiyorum bile beamndrive yı oynatır. tabiki ram takviyesiyle yoksa 2 gb windowsu anca kaldırır. eski oyun derken most wanted 1 undergroun 2 race drive grid vs vs

• Binding of isaac rebirth, undertale ve domina konuda yazılmamış ve sistem istemeyen aklıma gelen oyunlar bunlar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.