Şimdi Ara

Şu Sistemi Topladım Önerilerinize İhtiyacım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Şu Sistemi Topladım Önerilerinize İhtiyacım Var

Arkadaşlar bu sistemi topladım.Sizce nereden kısabilirim nereye ekleyebilirim yorumlarınıza ihtiyacım var.Bir iki hafta içinde almayı düşünüyorum.Monitörü bugün vatanda gördüm hoşuma gitti ekledim fakat fiyatı biraz fazla gibi.

• İyi toplamışsın kasayı biraz düşürüp rc-k380 veya asgard 382 alabilirsin
  • 600w sıkıntı olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

Arkadaşlar bu sistemi topladım.Sizce nereden kısabilirim nereye ekleyebilirim yorumlarınıza ihtiyacım var.Bir iki hafta içinde almayı düşünüyorum.Monitörü bugün vatanda gördüm hoşuma gitti ekledim fakat fiyatı biraz fazla gibi.

kasayı zalman z3 plus yapıp psuyu corsair 650 watt yaparsanız tadından yenmez hayırlı olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Baran18

quote:

kasayı zalman z3 plus yapıp psuyu corsair 650 watt yaparsanız tadından yenmez hayırlı olsun :)

Bir de öyle deneyeyim teşekkür ederim :) Bu avantajlı fiyat dediği vatan haftasonu indirimiyle beraber kaça düşer ki acaba? Bir de bu indirim her haftasonu var mı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Baran18

quote:

Bir de öyle deneyeyim teşekkür ederim :) Bu avantajlı fiyat dediği vatan haftasonu indirimiyle beraber kaça düşer ki acaba? Bir de bu indirim her haftasonu var mı ?

vatanın bu aralar ne yaptığı belli değil pek yani düşer yada düşmez demek pek doğru olmaz.

• Ekran kartını R9 290 TRI-X OC GDDR5 4GB 512Bit AMD Radeon DX 11.2 Ekran Kartı olarak değiştirmeyi düşünüyorum doğru mu yapıyorum yanlış mı bilemedim Ne zor işmiş şu sistem toplamak yahu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.