Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Şu sisteme ve fiyatına ne diyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
27
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> Şu sisteme ve fiyatına ne diyorsunuz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7085 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yenibirmesajvar

Efe hocamız sanıyorum sizin biçtiğiniz fiyat için öyle demiştir.Yoksa tabi farkeder.2gb versiyonu şuan için yetermi tabi yeter ama 2 3yıl daha idare etsin demiştiniz bundan dolayı en az 4gb alınmalı.size attığım rx470di sanıyorum.Onu en kötü rx460 4gb'a indirin

Hocam hayırlısıyla şu pcyi bi başgöz edeydik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1187 Mesaj

|
    |
    EfeYakupKarahanlı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/RX_460_STRIX_OC/16.html

4 GB RX460 - 2 GB R7 370 farkı (listeden diğer oyunlara da bakabilirsiniz). Ki R7 370'te bile 2-4 GB farkı değmezken RX 460 4 GB için fazladan 100 TL vermeye (üstelik bütçe bu kadar kısıtlıyken) değer mi?

+http://www.hepsiburada.com/msi-nvidia-geforce-gtx-1050-ti-4gb-oc-128bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-gtx-1050-ti-4g-oc-p-HBV0000023AGJ

1950 TL'ye gelir. Parçalar farklı yerlerden daha ucuza temin edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a-f-h -- 1 Nisan 2017; 20:35:35 >
    |
    |

• Teğmen
    157 Mesaj

Hocalarım şu anki son kararım sadece kasa ve güç kaynağını değiştirmek. coolermaster, aerocool ya da thermaltake güç kaynağı 500W ve 80+ olacak şekilde.

Diğerlerini aynı bırakacağım. 2000'i geçmemesi gerekiyor bütçe durumundan dolayı :( Dolayısı ile ssd ye yanaşmıyorum ama ilerde taktıracağım muhtemelen.

Ekran kartında da 2 gb lik rx460 da karar kıldım. Büyük ihtimalle olacak bu iş.

Son önerilere yine açığım. Dediğim gibi 2000 tl'yi geçemiyorum malesef.

ekleme: ve bilgisayarcı arkadaşımdan alıcam internet olayına pek sıcak bakmıyorum şu anlık. Herşey için teşekkürler dostlar. Baş göz ediyoruz inş kasayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdgarDavids -- 1 Nisan 2017; 23:50:23 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Yenibirmesajvar , EfeYakupKarahanlı , a-f-h

Topladığım sistem 1050 Ti'lı ve 1950 TL.
    |
    |
    Bahsedilenler: EdgarDavids

Son olarak şurada güç hesabı yap :

https://tr.msi.com/power-supply-calculator

Aldığın güç kaynağının etiketine bak. 12v kanalından en yüksek amperi vereni seç. Mesela 500w dır, ama toplam 390w güç üretir. Sistemin ise diyelim 380w harcıyor, bu sıkıntılı bi durum. Ucu ucuna yetecek? Bu sebeple dikkatli seç.

|
    |
  • Binbaşı
    1187 Mesaj
    Hayırlı olsun

|
    |
    Gtx 1050 al

500 gb yetmez

Ramleri 2400 mhz al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MSI B450 gaming plus - AMD Ryzen 5 2600 stock - Sapphire Pulse RX570 4GB ITX - 8GB 2133 mhz DDR4 Kingston HyperX - 8GB 2400 mhz DDR4 kingston Hyperx - WD Blue 1TB 64MB 7200 rpm HDD - Xilence XP550W PSU- Dark Blade 2 mavi led fanlı 2xUSB 3.0 Kasa----Apple İphone SE 16GB Space Gray
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.