Şimdi Ara

Su sebili kullanan var mı? Tavsiye istiyorum (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
291
Cevap
7
Favori
153.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tit19

Öncelikle forumdaki herkese selam olsun.Bende simfer sb2607 su sebili aldım. 3 gündür kullanıyorum gerçekten güzel ürün fakat dikkat ettiğim ekovat devreye girince haliyle bir ses oluyor normal fakat ekovatın çalışma sesinden hariç buzdolabı kısmında çok rahatsız etmesede duyuluyor bir hırıltı sesi (büyük ihtimal gaz sesi) var.Kullanan arkadaşlar sizdede durum böylemi veya neden kaynaklı olabilir.

Hocam hayirli olsun gule gule kullanin.

Ekovattan kastiniz termostatin devreye girip suyu sogutmaya baslamasi ise o duyulan ses normal.

Buzdolabi kismindan ayrica bir ses duymuyorum.

Eger servis size yakinsa gelip baksinlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın celebic cevabınız için teşekkürler.Özellikle dolabın kapağını açınca bu ses daha belirgin oluyor.Siz böyle bir ses duymadığınızı söylüyorsunuz bi servise baktırmak gerekir ama malesef burada simfer servisi yok (75000 nüfuslu bir yer) müşteri hizmetleriyle konuyu görüştüm (ses için bir parçadan bahsettiler) beni 60 km yakında bir servise yönlendirdiler sebili siz götürebilirmisiniz dediler hadi onu da kabul ettim ama servisi telefonla aradım hiç bir bilgi verilmemiş onlara, pes dedim.Pazartesi bir daha müşteri hizmetlerini arıyacam konunun çözümü için . Ürün çök güzel ama demekki ciddi bişey olsa servis konusunda sıkıntı çekicez çekiyorumda.Gene konuyla ilgili bilgi veririm tekrar teşekkürler.
  • Hocam en azindan konuya vakıflar demek ki size bir yol gosterebilmisler.

Insallah en kisa surede probleminiz cozulur. Selamlar

• selam ;

ürünü aşagıda linkini verdiğim aynigunkargo.com'dan indirimli temin edebilirsiniz

http://www.aynigunkargo.com/urun/bosch-rdw1570-su-sebili.aspx
  • 4 sayfayı okuduktan sonra simfer 2607 almaya karar verdim.Görebildiğim en uygun fiyat
    http://www.hizlial.com/simfer-sb2607-gumus-renk-dijital-ekran-buzdolapli-su-sebili/04.017.9995.0007 + 11 tl kargo - % 10 indirim yapınca 324 tl ye geliyor.
    Yazılanlardan sonra tek sıkıntısının buzdolabını iyi soğutmaması ve daha da önemlisi istenildiği zaman kapatılamaması. Napalım o kadarda olacak.Bakalım beğenecekmiyiz
  • Konuyla ilgili cevap yazmaya fırsat daha yeni bulabildim.Simfer müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgili davrandı.Servis kaynaklı bir gecikme yaşadık müşteri hizmetleri gerekeni yaptı servisi tekrar aradılar ,servis gelgi güzel bir izolasyon yaptı, dolap kısmından gelen ses çok aza indi artık normal ekovatın çalışma sesi geliyor.Küçük bir talihsizlik yaşadık ama çok güzel bir sebil almış olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tit19

Konuyla ilgili cevap yazmaya fırsat daha yeni bulabildim.Simfer müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgili davrandı.Servis kaynaklı bir gecikme yaşadık müşteri hizmetleri gerekeni yaptı servisi tekrar aradılar ,servis gelgi güzel bir izolasyon yaptı, dolap kısmından gelen ses çok aza indi artık normal ekovatın çalışma sesi geliyor.Küçük bir talihsizlik yaşadık ama çok güzel bir sebil almış olduk.

Geçmiş olsun o zaman. Güle güle kullanın

• Bu dijitsu 17xl in buzdolabı bölmesi nasıl arkadaşlar? Iyi Soğutuyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

Bu dijitsu 17xl in buzdolabı bölmesi nasıl arkadaşlar? Iyi Soğutuyor mu?

Benim kullandigim sebilinde dolabi mevcut ama bundan cok sey beklemeyin ama sonucta sogutuyor.

Soguk olarak koydugunuz mesrubati soguklugunu korur ya da sogukta durmasi gereken ilac vb icin uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Benim kullandigim sebilinde dolabi mevcut ama bundan cok sey beklemeyin ama sonucta sogutuyor.

Soguk olarak koydugunuz mesrubati soguklugunu korur ya da sogukta durmasi gereken ilac vb icin uygun.

ben mini buzdolabı olarak kullanmayı düşünüyordum. sanırım buna uygun değil.
  • Ben de Golmaster var altı buzdolaplı olandan. Aslında niyetim şenocak marka soğutuculu sebil almaktı ama o dönem piyasada bulamadığım için bu markayı tercih etmek zorunda kaldım. 3 senedir kullanıyorum ve çok memnunum. Soğutucu haznesi küçük gibi görünsede 15 tane kutu kolayı rahatlıkla alıyor. Sebil alacaksanız altında soğutuculu dolap olanları tercih edin derim. Arada çok fiyat farkı yok zaten. Yaz aylarında çok faydasını görürsünüz, aynı büyük dolapların soğuttuğu gibi soğutuyor...
  • biri beni etiketledi mi konuya eski konulara mesaj atıldıkça sanki alıntı yapılmış gibi mesaj geliyor. Sistemde sorun var sanırım.

Bu arada yazlıkta Beko sebilimizi halen kullanmaktayız, içi çelikti. Tatil bitince içini boşaltıyoruz su bırakmadan kuruluyoruz haznesini, seneye gittiğimizde içine biraz su koyup çalkalıp makineyi sağa sola su bitene kadar çeşmeden suyu boğaştıp temiz damacanayı takıyoruz. Ne koku ne de tat değişimi var memnunuz.
  • su sebili almak istiyorum, incelemem sonucunda gizli bölmeli bu modeli buldum Bosch RDW1570 Su Sebili. bu konuda bilgisi olan arkadaşların yorumunu bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

biri beni etiketledi mi konuya eski konulara mesaj atıldıkça sanki alıntı yapılmış gibi mesaj geliyor. Sistemde sorun var sanırım.

Bu arada yazlıkta Beko sebilimizi halen kullanmaktayız, içi çelikti. Tatil bitince içini boşaltıyoruz su bırakmadan kuruluyoruz haznesini, seneye gittiğimizde içine biraz su koyup çalkalıp makineyi sağa sola su bitene kadar çeşmeden suyu boğaştıp temiz damacanayı takıyoruz. Ne koku ne de tat değişimi var memnunuz.

Aslında bu yatığınız işlemi her 6 ayda bir yapmak lazım

• quote:

quote:

quote:

ben mini buzdolabı olarak kullanmayı düşünüyordum. sanırım buna uygun değil.

Hocam o kadarda kötü değil
  • pars35 kullanıcısına yanıt
    Kendi gizli bölmesi var ve damacana kaldırmakla uğraşmıyorsunuz alt bölmedeki moto-pomp vasıtasıyla su ısıtma ve soğutma haznesini dolduruyor yeni nesil cam damacanalar içinde oldukça ideal. Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.enpazar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=89824
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmir2002

Kendi gizli bölmesi var ve damacana kaldırmakla uğraşmıyorsunuz alt bölmedeki moto-pomp vasıtasıyla su ısıtma ve soğutma haznesini dolduruyor yeni nesil cam damacanalar içinde oldukça ideal. Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Bende bir ara Simfer'i almadan önce düşünmüştüm. Su sıcaklığı ayarı var mı? Kaç kademeli? Su sıcaklığı derece derece ayarlanabiliyor mu? Yoksa Sıcak - Ilık - Soğuk şeklinde mi?

• celebic kullanıcısına yanıt
    Su sıcaklığı ayarı sıcak haznesi sabit 90 c soğuk su haznesi sabit 10 c birde oda sıcaklığında musluğu var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: izmir2002

Bende bir ara Simfer'i almadan önce düşünmüştüm. Su sıcaklığı ayarı var mı? Kaç kademeli? Su sıcaklığı derece derece ayarlanabiliyor mu? Yoksa Sıcak - Ilık - Soğuk şeklinde mi?

Su sıcaklığı ayarlanabilir değil, sıcak su haznesi sabit 90 c soğuk su haznesi sabit 10 c birde oda sıcaklığında musluğu var doğrudan damacanadan çekiyor.

• senin dediğin model

http://www.susebili.com/

burda var, bi dehttp://www.susebili.com/beko-su-sebili/

bu

neden se kimse servis sorunlarından bahsetmemiş??
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.