Şimdi Ara

Şu oyunu bulmama yardım edin nolur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya bi oyun vardı şimdi düşman robotlar mı diyim her neyseler 1. dalga 2. dalga şeklinde geliyorlardı. Benim de dalgalar arasında düşman yolundaki silahlarımı geliştirmem falan gerekiyordu. korumam gereken bir çekirdek var. düşmanlar bana değil direk çekirdeğe nişan alıyorlardı. ama önce çekirdeğe ulaşmaları gerek. portal gibi böyle fütüristik bi yapısı var. adı neydi bu oyunun?

• gta5
  • gta6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klasik castle/base defend oyunlarına benziyor sanki
  • aynen base defend oyunu. ama lanet olsun adı aklıma gelmiyor. steamde ücretsizdi 2 günlüğüne bi ara. o zaman oynadım ama 1 sene önceydi unuttum ismini. profilde oynadığım oyunlar da görünmüyor. kaldım öyle..
  • çok var artık o oyunlardan ama senin dediğin en eskilerdendi galiba türünün ilk örneklerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: APOTHEON

çok var artık o oyunlardan ama senin dediğin en eskilerdendi galiba türünün ilk örneklerinden

Hatırladığım kadarıyla geçen sene oynamıştım. ama bulamıyorum steam göstermiyor kütüphanemde değil diye galiba. türünün kaçıncı örneği onu da bilmiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hugh Laurie

quote:

Orijinalden alıntı: APOTHEON

çok var artık o oyunlardan ama senin dediğin en eskilerdendi galiba türünün ilk örneklerinden

Hatırladığım kadarıyla geçen sene oynamıştım. ama bulamıyorum steam göstermiyor kütüphanemde değil diye galiba. türünün kaçıncı örneği onu da bilmiyorum..

warframe
  • Namıssız Adam kullanıcısına yanıt
    maalesef değil
  • Sanctum 2

• Pagan Min kullanıcısına yanıt
    ya sen mükemmel bir insansın
  • iBomber Pac falan olamaz di mi
    Edit:Bulnmus zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theexistance -- 26 Kasım 2015; 22:33:58 >
  • Gta 7

• Gta vice city

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.