Şimdi Ara

Şu Malzemeleri nerden temin edebilirim?Üni. de hoca istedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
23
Cevap
1
Favori
430
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik ve Mekanik >> Elektronik >> Şu Malzemeleri nerden temin edebilirim?Üni. de hoca istedi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    455 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: declan43

Dijital multimetre, proto board,zil teli,kargarburun,yan kesici,elektronikci cımbızı,kalem havya, lehim teli , farklı çeşitlerde dirençler,Osilaskop probu bunları nerden alıcam denizli deyim elektrik- elektronik 1.sınıf adını bile duymadıgım malzemeler var :) internetten alabilcegimiz bir yer varmı dır yoksa tüm çarşıları gezicez mi bulmak için öle bile bulma ihtimali düşük gibi geldi bana cuma ya kadar alınması gerekiyormuş :(
    quote:

Orijinalden alıntı: declan43

Dijital multimetre, proto board,zil teli,kargarburun,yan kesici,elektronikci cımbızı,kalem havya, lehim teli , farklı çeşitlerde dirençler,Osilaskop probu bunları nerden alıcam denizli deyim elektrik- elektronik 1.sınıf adını bile duymadıgım malzemeler var :) internetten alabilcegimiz bir yer varmı dır yoksa tüm çarşıları gezicez mi bulmak için öle bile bulma ihtimali düşük gibi geldi bana cuma ya kadar alınması gerekiyormuş :(

Benim anlamadığım normalde okulun lab. ında bulunması gereken malzemeleri neden sizlere aldırıyorlar ? Osiloskop probunu taşrada kolay kolay bulamaz, orjinal almaya kalksa bir sürü para.
    |
    |

• Teğmen
    200 Mesaj

Ben de pamukkaledeyim, 3. sınıfım, özelden ulaş, ayrıntılı şekilde bilgilendireyim.
    |
    |
    declan43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.