Şimdi Ara

ŞU KONUYU SİLEN ADMİNLERE SESLENİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EN ÜST EDİT: İNSANLARIN DUYGULARIYLA OYNAMAYIN YALAN YANLIŞ TROLLER YÜZÜNDEN UTANCINDAN GERÇEK NETLERİ YAZAMAYANLAR VAR O YÜZDEN KONUYU TEKRAR AÇIYORUM

ÜST EDİT: KUDURMAYA DEVAM GERÇEKLER ELBET ORTAYA ÇIKACAKKKK

#######(lAlsterl) Hocam#######
    İmzamı atarım o derece haklı

Forumda gordugum kadariyla kendini kandiran cok kisi var. Hatirlamadigi soruyu evde cozup haa ben bunu dogru yapmisimdir ya kolaymis zaten diyip dogru sayiyor. Sahsen hatirlamadigim butun sorulari yanlis saydim en kotusune hazirlandim. Burada sidik yaristirmak icin dogru sayip "wooaaaah ilk 5kya giriyorum." da diyebilirdim. Ama genel olarak ayt netleri iyi gelmis olabilir cunku sinavda eleyici soru sayisi matda 2 3 fende 5 6 taneydi. Hepsini yanlis yapsan dahi 65 70 araliginda bir net yapiyorsun. Tyt icin dusuncem ilk gun burada turkce soyle boyle diye aglayandan gecilmiyordu her ne hikmetse bu kisiler 38 2 39 1 yaptigini soyluyor. Acikcasi bu garibime gitti bence bu konuda biraz desteksiz atiliyor.Neden yapilabilirligi yuksek deniyor onu da anlamadim. Dil anlatim yoktu full paragrafti. Ayrica matematikte 3 4 tane baya zaman alan problemler vardi. Fende herkes 2 3 soruda yamuldu. Ve gecen senenin aytsinin ne zorlugu vardi onu anlamadim. Bizzat cozdum ve o fen sorularini herhangi bir denemede gorsem.cope atardim. Mat sorulari da zor degildi millet neyin tribinde hala anlamadim. Benim pek umrumda degil acikcasi 9-10k geliyor gecen seneye gore bu sene 13k falan olur en kotu ama millet 20k falan diyor ne iciyorlar anlamiyorum.

########################################################################################################

DONANIM HABER FORUM YİNE ŞAŞIRTMADI İLK 10K SAYISALDA BİZİM FORUMDA 9589798787K İNSAN VAR İLK 5K EŞİT AĞIRLIKTA 9878976765467 ARKADAŞIMIZ VAR HELAL OLSUN VALLAAAA

ORTALIK 95 OBP Den 110+ TYT den 75 AYT den geçilmiyor yine ahajahjah

ZAMANINDA OBPMİZ DÜŞÜK KALDIRILSIN DİYEN FORUMDA HERKESİN OBP Sİ 92+ 93+ FALAN

ALANINDA UZMAN SAYILABİLECEK HOCALAR VS HERKES SINAVIN ÖZELLİKLE DE TYT TÜRKÇE VE AYT FEN nin ZORLAYICI OLDUĞUNDAN BAHSEDİYOR AMA BİZİMKİLER SÜPER ZEKA OLDUĞU İÇİN HERKESİN NETLERİNE BAKIYORUM SAYISAL EN KÖTÜ 10k EA EN KÖTÜ 3k

SONUÇLAR AÇIKLANINCA GERÇEK NETLERİ YAZAR BUNLAR 70 tyt 40 ayt sayısal İLE NEREYE GİDERİM KONULARI YAKINDIR AHAJHAKHGSDJAGDJDG

• :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaç net yaptın erkek gibi söyle.
  • Kahkaha tufanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bomboş eleştiri

• Sen kudurmuşsun

• Donanım Haber 2019 Gurur Tablosu hazırlamıştım, inceledin mi..

Bu forum, YKS’nin sefiridir.

• ALAYINIZ KOLPA Listede 10K olan 10 kişi yok ama maşallah herkes AYT DE 75+
  • 118 TYT 78 AYT 96.25 OBP
  • Kanka herkes kötü yapacak diye kural mı var çalışsaydın
  • EndüstriyelHavacı kullanıcısına yanıt
    yok kanki ondan değil ortalık 75+ ayt dolu yani imkansız herkesin böyle yaopması iyilere sözüm yok zaten
  • Sınav sonuçları açıklanınca belli olacak zaten. Böyle anonim eziklerin olduğu forumu ciddiye almak ne kadar doğru bilmiyorum. Ben sıkılınca trollemeye geliyorum. Alayı hayatsız burdakilerin
  • Stewartteoremi kullanıcısına yanıt
    Asaf kardeşimiz forumda sürekli 110+ tyt gördüğü için sadece ilk 100'ü saymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schwarzbite -- 6 Temmuz 2020; 19:52:4 >
  • Arkadaş erkek gibi dediği için böyle söylemen normal şimdi gerçek netleri soyle ufaklık

Bu sene sırf Sayısalda ilk 100 bekleyen 5 kişi filan var, geçen senelerde de oluyor muydu böyle

• schwarzbite kullanıcısına yanıt
    ahahajhjhajha bu iyiydi
    o liste de 400bin yapan bile ismini yazmış böyle bişey yok ahahjajhaj toplasan 50 kişi yok o listede her şey dahil netleri işaretlereyn konua bakın herkes 70+ işaretlemiş ahajhajjhajha
  • EndüstriyelHavacı kullanıcısına yanıt
    aynen öyle üstad
  • ahajhajha kudurmayın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.