Şimdi Ara

ŞU KONUYU ARTIK KİLİTLEYİN LÜTFEN!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
4.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw topic açamıyo delircem 1 tane sorum var onuda yazamıyom
  • sattınmı bu charı?
  • beklediğin her sn senin zararına böle charı 750 ytl ye değişmemek bir hata çar kötü demiorum yanlış anlamayın 750 ytl 1 aylık memur maaşı lan
  • hiç bekleme sat
  • adamın itemleri o fiyata yaklasırken niye satsınki?
  • sat
  • madem oyunu bırakmak niyetin sat hemde para yapmış olursun demişsin ya sosyal hayatım 0 oldu die o parayala çok rahat sosyalleşirsin
  • Kardes herkes sat demiş sen gönlün ne istiyorsa onu yap... Ben oyunun yeni hastalarındanımm :S yeni basladım 1 ay felandır ve edenada 63 debuf kastım edenada bana 200 ytl verene hemen veririm
    ama alan yoq :S
    bu oyn sigara gibi bişi bırakılmıyo bunulada yetinmedim bide 62 varior kastım 1 ay içinde 2 car yani bu nedemek anlamısınısdır... sadece bu oyunu bırakmanım bi ilacı felan olsa alıp kurtulcam ilacıda yoq istedigini yap ama oyunu bırak
  • herkesin dediği gibi hiç durma
  • quote:

Orjinalden alıntı: ToTeM

quote:

Orjinalden alıntı: kekurikekukaka

itemleri daha düzgün 70 lvl charlara vermiolar bu kadar fiyat,bence hemen sat adam gerçekleri öğrenmeden

Item dan anlamıyorsun sanırım sen? Veya oyunu bilmiyorsun? 70 lvl item olmayan car zaten 750 ytl boş laf yapma. IB +8 200 YTL şu anda ve WP +1 de neredeyse onunla kafa kafaya. Elf belt 35 GB, Dual +2 Kekuri Ring ise 40 GB, 10 GB dual +9 Earing, 20 GB Inn Hostage de var hesap yap bakalım. 100 gb = 400 YTL ve bunlara +8 ib, +1 wp dahil değil bir o kadarda onlar eder zaten. Ayrıca inn hostagedeki scrolları trinaları hiç saymıyorum bile. Lütfen bilen işten anlayan arkadaşlar yorum yapsın ...

madem bukadar yazmışsın değerlerini buraya yazman hata.
  • 64 level üstelikde chyper da ve np si de yok bence kesinlikle 750 YTL cok süper bir teklif ve durdugun kabahat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuRR1CaNe -- 13 Eylül 2006; 18:42:24 >
  • evet bencede sat guzel ıtemler var server cok kotu CYPHER bu server ıse yaramaz
  • totem satma ben sensiz ne yaparım bu arada ben de_buffy_tr
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkan922

yaw topic açamıyo delircem 1 tane sorum var onuda yazamıyom

Sen sor bana pm den biliyorsam yanıtlarım merak etme.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kekurikekukaka

itemleri daha düzgün 70 lvl charlara vermiolar bu kadar fiyat,bence hemen sat adam gerçekleri öğrenmeden

yaw sen ne dıon bzm burda 71 lwl warrıora itemli mi itemsiz mi bılmıom ama itemlerı çok ii deildi 1500$ werdiler beramusta adam ID yi değiştirdi şimdi oynuo belki bilen wardır eskı nicki tt_tunahan
  • :/ +8 shard 300 ytl civari. satin aldi arkadas daha 2 gun once. senin chara verilebilecek en az parayi vermişler. biraz daha fiyat artirttabilirsen arttir ama olmazsa sat yinede yaw
  • bencede sat 750 ytl yani boru degil
  • değiş değiş.
  • bu oyunu bırakmamak için artık hiç bi sebep görmüyorm bi online oyunda bundan daha çok bug olamazdı saysam 50ye yaklaşır şerefsizim son olarak da dakkabaşı serverlar göçüp durunda dedim artk KO vadesini doldurdu ben bıraktım arkadaşlar siz de bırakmak için char larınızın g.sorusunu ve ıd şifre sini bebelere daıtın oyunu bilg den hemen silin canınız KO oynamak istersede çekirdek çitleyinben öle yapıyorum bu ara çok yardımcı oluyo
    quote:

Orjinalden alıntı: ali67çiçek

bari bırakmanın yollarını yazında bizde o şekilde bırakak
  • o kadar item ı nasıl yaptın oyunu kac yıldan beri oynuosun +8 raptor istiorum

bu iş bi yana

itemlarını tek tek satsan charı da cıplak satsan 750 milyondan daha fazla kar yaparsın solim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.