Şimdi Ara

ŞU KONUYU ARTIK KİLİTLEYİN LÜTFEN!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
4.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence chrı n ıtemler ii 70 lwl charada o parayı weriolar sat hemen ama alan bunları duyarsa chrı almas
  • valla ben itemsiz 69 lvl warrior sattım 450M a... bence sen sat onu 750YTL ye ve oyuna ara ver uzunca bi süre...
  • sat gitsiin kurtul bu oyundan
  • quote:

Orjinalden alıntı: ToTeM

quote:

Orjinalden alıntı: kekurikekukaka

itemleri daha düzgün 70 lvl charlara vermiolar bu kadar fiyat,bence hemen sat adam gerçekleri öğrenmeden

Item dan anlamıyorsun sanırım sen? Veya oyunu bilmiyorsun? 70 lvl item olmayan car zaten 750 ytl boş laf yapma. IB +8 200 YTL şu anda ve WP +1 de neredeyse onunla kafa kafaya. Elf belt 35 GB, Dual +2 Kekuri Ring ise 40 GB, 10 GB dual +9 Earing, 20 GB Inn Hostage de var hesap yap bakalım. 100 gb = 400 YTL ve bunlara +8 ib, +1 wp dahil değil bir o kadarda onlar eder zaten. Ayrıca inn hostagedeki scrolları trinaları hiç saymıyorum bile. Lütfen bilen işten anlayan arkadaşlar yorum yapsın ...

bence sen bu oyunu boşa oynamışsın,daha neyin ne kadar ettiğinden haberin yok,hata bende senin gibi boş birine yardım etmek için topicine msj yazdım

• bencede sat kanka ii para
  • sat 70 lvl al
  • quote:

quote:

itemleri daha düzgün 70 lvl charlara vermiolar bu kadar fiyat,bence hemen sat adam gerçekleri öğrenmeden

Item dan anlamıyorsun sanırım sen? Veya oyunu bilmiyorsun? 70 lvl item olmayan car zaten 750 ytl boş laf yapma. IB +8 200 YTL şu anda ve WP +1 de neredeyse onunla kafa kafaya. Elf belt 35 GB, Dual +2 Kekuri Ring ise 40 GB, 10 GB dual +9 Earing, 20 GB Inn Hostage de var hesap yap bakalım. 100 gb = 400 YTL ve bunlara +8 ib, +1 wp dahil değil bir o kadarda onlar eder zaten. Ayrıca inn hostagedeki scrolları trinaları hiç saymıyorum bile. Lütfen bilen işten anlayan arkadaşlar yorum yapsın ...

Totem Server Drake oldu artık Reverse itemler var ib +8 okadar etmesy +11 ib reverse( +18 oluyo)war adamlarda Earingler zaten para etmez hele trina hiç .. ßen 70 lvl adamı 900 ytl ye sattım bu itemlerin 2 kat itemi vardi hemde drake olmadan cypher da.. Ama eski Drake olmadan once olsa Eminim daha fazla para ederdi ama ideal bir para sat dostum.

• deis bence :) ya ben yuzbasıydım nasıl onbası oldum ya ?
  • sat bence sonucta bir oyun eğer istersen daha sonra tekrar kasarsın 750ytl de az para değil yani bence hemen sat...
  • Ya birde msn e psikolojik sorunları olanlar eklemese çok sevinicem ama ne yazık ki forum akıllısıyla delisiyle yürüyor . Arkadaşlar msn e eklemeyin lüften ...
  • abi ben tatilden geldin ya yenilikler gelmiş oyuna 2 aydır yoktum bakalım başlasam mı diye düşünüyorum .............
  • quote:

quote:

quote:

bence sen bu oyunu boşa oynamışsın,daha neyin ne kadar ettiğinden haberin yok,hata bende senin gibi boş birine yardım etmek için topicine msj yazdım

Daha 26. msj? Bana bu oyunu mu öğretiyorsun? Posion Damage Time ne demek? CATAKOGLU kim? souLReaveN ı tanıyor musun? Bu 3 soruyu cevapla kralsın sen başka birşey demiyorum ...

• Kekurikekukaka nicki çocuktan bana PM geldi okuyun lütfen;

ŞU KONUYU ARTIK KİLİTLEYİN LÜTFEN!!!

acaba forumu kimler btırıyor ve aramızda neler barındırıyoruz. Kecoon beyinli yaratık sana insan demeye insanın dili varmıyor ...
  • chara item ne istersin kardeş bana sölersen anlaşabiliriz..
  • Başka bir serverda olsa anlarım ama cypherda o kadar edeceğine inanmıyorum. Bence iyi teklif hemen kabul et teklifi al parayı git hatunlarla gez toz ye bitir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aville

Başka bir serverda olsa anlarım ama cypherda o kadar edeceğine inanmıyorum. Bence iyi teklif hemen kabul et teklifi al parayı git hatunlarla gez toz ye bitir

Eğer akşam anlaştığımız arkadaşla herhangi bir sorun yaşarsam charı satmaktan vazgeçerim. Oyunada aynı hızla devam etmem ama 80 yapana kadarda bırakmam. Günde 12 saat değilde 3 saat oynarım o kadar. Çalışan bir insan için sosyal yaşantıyı çok kötü etkiliyor ...
  • sat
  • sen hayla burrda çarı satmalımıyım diye soruyosun hayla burda görüyorum seni koşsana hmn sat gelçoook ii para sende kurtul şu illetten
  • quote:

Kekurikekukaka nicki çocuktan bana PM geldi okuyun lütfen;

ŞU KONUYU ARTIK KİLİTLEYİN LÜTFEN!!!

acaba forumu kimler btırıyor ve aramızda neler barındırıyoruz. Kecoon beyinli yaratık sana insan demeye insanın dili varmıyor ...

oha yuh diyorum bide velet diyorum forumu asıl bunlar batırdı gitsin bnce bu forumdan
  • master sikll açıkmı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.