Şimdi Ara

Şu kişileri görürseniz direk şartelleri indirin !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorum yok daha 7 dk da 5 kill veren Vİ.Block listenizde bulunsun.Şayet denk gelirse o oyuna girmeyin.

Şu kişileri görürseniz direk şartelleri indirin !!!

• Eskiden buralar hep dutluktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngaWen -- 12 Mayıs 2013; 19:11:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vladimir de op , leona jungle daha da op
  • quote:

Orijinalden alıntı: iujnahk

vladimir de op , leona jungle daha da op

Leona nın sadece sup yüzünü bildiğine göre bu oyunda cahilsin.
  • bugün bir darius geldi takıma bota gitti ward falan yok zaten ona alıştım artık. trundle nereler wardlı diye sordu gank atmak için bu darius ana avrat sövmeye başladı sonra bıraktı oyunu karşı takıma bizim nerede olduğumuzu naptığımızı söyledi biz kesmeyelim diye buffları aldı ormanda en küçük yaratıkları bırakarak bize counter-jungle yaptı nereler wardlı söyledi onlar yararken basede bekledi biz yararken bizim ormanda bize counter-jungle yaptı. troll gördümde böylesini görmedim. evlerden uzak.
    nick: yeah69 maç geçmişihttp://www.legendsnet.com/stats/tr/382106 nerdeyse hepsi lost

edit: arada taktik veriyordu adamlara bizde jayce vardı poke yaptırmayın jaxı gravesten uzak tutun falan diyordu. 1 yıllık lol oyuncusuyum ilk defa görüyorum böylesini. 3 serverda da oynadım ama trde görmek nasip oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taltask -- 12 Mayıs 2013; 19:23:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MTZ BUFFER

quote:

Orijinalden alıntı: iujnahk

vladimir de op , leona jungle daha da op

Leona nın sadece sup yüzünü bildiğine göre bu oyunda cahilsin.

Kimseler oynamazken ben oynuyordum leona ile jungleı ama olmuyor işte,uzatmanın mantığı yok

• güzel taktikler trollerden sıkıldığımda pbeye gidip bunları denemeliyim. Adamın kafası da troll olarak iyi çalışıyormuş
  • Şartel nedir?
  • -amaç gümüş 1 deyim
    -konuya gelecek olursak haklısın
  • arkadaşın maçını feedleyip burda başkalarından dert yanmak da ayrı bir olay sen önce kendin adam ol ondan sonra başkalarına ok at
    (TR : l FlushRoyaL l feedlediğin maçdaki arkadaşımın adı WhisperOfTheSouL )
  • Leona jungle ? red bufu kac dakikada kestin acaba ?

• malum havalar soğuk, adam kat kat çorap giymiş işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advancensar

Şartel nedir?

Kişinin kendine yakışanı giymesidir .
  • quote:

Şartel nedir?

Amazonlarda yaşayan bir kuş türü..

• Vladimir baya hızlı koşuyodur
  • sana müstahak , dün 9x report zed derken iyiydi sizin yüzünüzden 33 maç mute yedim.Ben orda kendime kızıyordum sipahiye sarmaya başladım zevkli geçebilecek bi maçı bu kadar basit aldınız diye , bende hata ne diye öyle bi nicki olan adamla maça giriyosam :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuarejzmaaa -- 12 Mayıs 2013; 22:36:45 >
  • qnq 800 yaqicaM hiZi xd

• quote:

Şartel nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: kuarejzmaaa

sana müstahak , dün 9x report zed derken iyiydi sizin yüzünüzden 33 maç mute yedim.Ben orda kendime kızıyordum sipahiye sarmaya başladım zevkli geçebilecek bi maçı bu kadar basit aldınız diye , bende hata ne diye öyle bi nicki olan adamla maça giriyosam :S

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

quote:

Orijinalden alıntı: kuarejzmaaa

sana müstahak , dün 9x report zed derken iyiydi sizin yüzünüzden 33 maç mute yedim.Ben orda kendime kızıyordum sipahiye sarmaya başladım zevkli geçebilecek bi maçı bu kadar basit aldınız diye , bende hata ne diye öyle bi nicki olan adamla maça giriyosam :S

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.