Şimdi Ara

Şu kazada 8600 tl hasar kaydı çıkması normal mi?(Edit) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tafo0911

Yetkili servislerde siradan bakim bile 1000-1500₺ tutuyor. Bu rakam gayet normal.

döviz kuru bazında hesaplanınca aslında yetkili servisler önceki yıllara göre indirim bilem yapmışlar

• çok güzel işçilik olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 gün önce kaza yaptım, aracım 2010 civic hem karşı taraf kusurlu olduğu için hemde kaskom olduğu için yetkili serviste yaptırmak istedim. Yetkili servis rayici 10 bin civarı tutar dedi şok oldum. Çünkü aracımın bagaj kapağı plakalık kısmında 10 cm göçük, arka tamponda da ufak çatlaklar birde stop kenarında çatlak vardı, vuran araç doblo olduğu için bagaj kasıp kapanmıyordu sırf onun için bagaj kapağı, arka stop, tampon değişecek dediler. Hemen kaçtım oradan... Sonra 3 farklı firmaya gittim 2 bin e hallederiz diyen de oldu velhasıl stop orjinal ile değişti, bagaj düzeltilip lokal boyandı, tampon da aynı şekilde. 3813 lira tuttu parça ve işçilik. O yüzden bizde bu itelemasyon yetkili servisler oldukça her şeye inanırım... Şu kazada 8600 tl hasar kaydı çıkması normal mi?(Edit)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuammA_ -- 2 Nisan 2021; 12:12:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• MuammA_ kullanıcısına yanıt

Benim civice kırmızı ışıkta arkadan rolantide vurdu adam. 100 liralık masraf vardı. Hatta yaptırmasam bile olurdu. Ama aklımda tampon ve bagajı boyatmak vardı. Adamda tutanak tutalım diyince tuttuk. Dışarıda kendi ustama yaptırdım. Tramere 5250 tl işlenmiş.

• ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Hocam benim kasko olmasa, kusur karşı tarafta olmasa tanıdık ustam vardı 1000 liraya hallolur dedi ama ben çatlak stop su alır diye değişsin sağlam olsun işçilik dedim, tek başına orijinal stop 1200 lira, yetkili servis 1700 yazıyor demek istediğim aradaki fark

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benim bmw’nin fari degisti, 13 bin yazdilar ben napayim simdi :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskisinden daha iyi olmuş

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.