Şimdi Ara

Şu kasaya bakar mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 bilgisayar topluycam iu kasa nasıldır?
    https://www.amazon.de/dp/B01ETUCBO4/ref=cm_sw_r_oth_api_xtWhzbCHZ7Q5T

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 tane usb 3.0 , 2 tane usb 2.0 , kulaklık-mikrofon girişi , 3 tane 120mm fan (max 6 destekliyormuş) 2x 3,5" , 2x 2.5" ve sıvı soğutma desteği var. Sade şık bir kasaymış.
  • Fiyatı da hesaplı gibi +500 Watt psu takıcaz toplam 250 tl gibi bi rakama gelicek

• Kasa gerçekten çok hoş gözüküyor, psu kısmını kapatan kapağe ne ad veriyolar bilmiyorum ama psu dan çıkan kabloları gizlemesi, diskleri anakart gibi anbakartın sağına montelenebilmesi gerçekten güzel. Keşke kasamı alırken böyle birşeyi görseymişim demedim değil
  • Kasa giriş seviye basit bir kasa. Muhtemelen sac kalınlığı ve plastik aksamlar alındığında tatmin etmeyecektir. Binlerce liralık sistemi koyacağım ve en az 7-8 sene kullanacağım bir parçada 250TL'den kaçınmazdım. Yine de kağıt üzerindeki özellikler ve gösterilen fotoğraflar parasına göre güzel.

PSU üstünü örten plakaya "power cover" veya "psu cover" deniyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi massacrer -- 24 Mayıs 2017; 20:8:59 >
  • Arkadaşların yorumlarından yola çıkarak şimdilik 1 adet aldım. Ürün yola çıkmış gelince ayrıntılı bi inceleyim. Ona göre diğer ikisini de sipariş edelim. Yorumlarınız için teşekkür ederim

• Akineto A kullanıcısına yanıt
    Gelince inceleyip ana konusunu acarsaniz n10dan sonra efsane olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Akineto

Arkadaşların yorumlarından yola çıkarak şimdilik 1 adet aldım. Ürün yola çıkmış gelince ayrıntılı bi inceleyim. Ona göre diğer ikisini de sipariş edelim. Yorumlarınız için teşekkür ederim

İncelemeni bekliyoruz.
  • 160 liraya gercekten alınabilir bi kasa
  • fiyatı uygunmus ufak eksikleri var ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.