Şimdi Ara

Su Kaplumbağası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar eve yeni 2 tane kaplumbağa geldi malesef :( Malesef diyorum çünkü ben kapalı bir yerde tutulan tüm hayvanlara cok üzülüyorum.

1 dişi 1 erkek imiş. Ama bir tanesi sürekli uyuyor acaba kış uykusunda mı? Bir de hayvanlar o küçük ada şeklinde kabın içinde duruyorlar. Bunlara şimdi akvaryum alamam o yüzden bu durumda ne yapabilirim? Onlar en iyi şartları nasil yaratabilirim? Suyun sıcak durması için yapılabilecek bir şey var mı mesela?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ondan kaçarlar ben söyleyim sana :)

En kısa sürede güzel bir akvaryum yapmaya çalış.Suyu sıcak tut,düzenli aralıklarla ılık su dökebilirsin.Kış uykusuna yatarlarsa uyanmaları zor o yaşta.Ayrıca çoğu hayvan çiftlikler ve hazır bulundurulmuşluk yüzünden artık kültür hayvanına dönüştü.Doğal ortamlarda yaşayabilecek kapasitede değiller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberSurfer

Ondan kaçarlar ben söyleyim sana :)

En kısa sürede güzel bir akvaryum yapmaya çalış.Suyu sıcak tut,düzenli aralıklarla ılık su dökebilirsin.Kış uykusuna yatarlarsa uyanmaları zor o yaşta.Ayrıca çoğu hayvan çiftlikler ve hazır bulundurulmuşluk yüzünden artık kültür hayvanına dönüştü.Doğal ortamlarda yaşayabilecek kapasitede değiller.

Peki canı sıkıldı diye evin içinde dolastirabilir miyim ölür mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyPC

quote:

Orijinalden alıntı: CyberSurfer

Ondan kaçarlar ben söyleyim sana :)

Peki canı sıkıldı diye evin içinde dolastirabilir miyim ölür mü?

Sıkıntı olmaz zaten ayaklarının açılması için günlük yürütmen gerekli.Ayrıca tasında kuru alan olmalı her yeri suyla doldurma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.