Şimdi Ara

Şu Hayattan Çıkardığınız En Büyük Ders Nedir..? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
9
Favori
4.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç kimseye ama hiç kimseye "şartlar ne gerektirirse gerektirirsin" GÜVENME !
  • Hedef olmadan birey olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam benlik bir konu olduğunu düşünüyorum, bu söyleyeceklerim tecrübeyle sabittir, ben yanlış yapa yapa öğrendim siz direk uygulamaya özen gösterin.

-Şu hayatta anne, baba ve öz kardeş dışında yanınızda kimse yok bunu bilin öncelikle.
    -Kimseyle erken samimiyet kurmayın, herzaman bir duruşunuz olsun, erken samimiyet pişmanlık doğurur her seferinde.
    -Kolay kolay kimseye güvenmeyin, tek olduğunuzu bilin bu hayatta.

Ya vazgeçtim yazmaktan, şimdi buraya öyle şeyler yazasım varda, ben sıkıldım artık insanlar, yalanlardan, dönen dolaplardan.
  • bir göçmen kuş, güneye doğru uçuyormuş sürüsünden ayrı. küçük kanatları fazla dayanamamış soğuğa ve düşüvermiş bir tarlanın ortasına. oradan geçen bir inek, zavallı kuşun üstüne dışkılamış. göçmen kuş dışkının sıcaklığıyla kendine gelmiş, neşe içinde ötmeye başlamış. onun sesini duyan bir kedi, kuşu dışkılardan bir güzel temizlemiş ardından da midesine indirmiş. bu hikayeden çıkarılacak dersler varmış. size her pislik atan size kötülük etmiş demek değildir, sizi pislikten her kurtaran da size iyilik etmiş demek değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

bir göçmen kuş, güneye doğru uçuyormuş sürüsünden ayrı. küçük kanatları fazla dayanamamış soğuğa ve düşüvermiş bir tarlanın ortasına. oradan geçen bir inek, zavallı kuşun üstüne dışkılamış. göçmen kuş dışkının sıcaklığıyla kendine gelmiş, neşe içinde ötmeye başlamış. onun sesini duyan bir kedi, kuşu dışkılardan bir güzel temizlemiş ardından da midesine indirmiş. bu hikayeden çıkarılacak dersler varmış. size her pislik atan size kötülük etmiş demek değildir, sizi pislikten her kurtaran da size iyilik etmiş demek değildir

Her boka sevinç çığlığı atmamak gerekli.

• dünyaya sığamazsın
    ama 2 metreye sığarsın.
    Kimseyi Üzdüğüne kırdığına deymiyor.
    23 yaşındayım
    şimdi bi dönüp düşündüm tekrar .
    Ne kadarda çabuk geçti .

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.

Tam benlik bir konu olduğunu düşünüyorum, bu söyleyeceklerim tecrübeyle sabittir, ben yanlış yapa yapa öğrendim siz direk uygulamaya özen gösterin.

-Şu hayatta anne, baba ve öz kardeş dışında yanınızda kimse yok bunu bilin öncelikle.
    -Kimseyle erken samimiyet kurmayın, herzaman bir duruşunuz olsun, erken samimiyet pişmanlık doğurur her seferinde.
    -Kolay kolay kimseye güvenmeyin, tek olduğunuzu bilin bu hayatta.

Ya vazgeçtim yazmaktan, şimdi buraya öyle şeyler yazasım varda, ben sıkıldım artık insanlar, yalanlardan, dönen dolaplardan.

Anne baba vefat etti
    kardeşlerim üvey
    arkadaş anlamında yıllardır kimseyle samimi değilim
    atalardan (babadan anadan) kalan ideolojirle hayatımı sürdürüyorum
    temel prensip
    paran en iyi dostundur.

• huawéi kullanıcısına yanıt
    bencede
  • Bir kız sarhoşsa ve zorla sizinle sevişmeye çalışıyorsa kesinlikle yapmayın. Hafif sarhoş olsa bile.

• Acima yetime doner koyar gotune

• quote:

Orijinalden alıntı: MrTux

Bir kız sarhoşsa ve zorla sizinle sevişmeye çalışıyorsa kesinlikle yapmayın. Hafif sarhoş olsa bile.

Adama bak DH de kaç kişinin işine yarar bu laf yanina kiz oturunca konu acanlar var

• sonunda hepimiz yalnızız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Hail The King

quote:

Orijinalden alıntı: MrTux

Bir kız sarhoşsa ve zorla sizinle sevişmeye çalışıyorsa kesinlikle yapmayın. Hafif sarhoş olsa bile.

Adama bak DH de kaç kişinin işine yarar bu laf yanina kiz oturunca konu acanlar var

Nolur nolmaz..

• Ne yazarsak yazalım yaşamadan öğrenilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: peyotenin yararları

'' Bir ara çok konuştum.Hiç faydasını görmedim, bıraktım…''

https://www.youtube.com/watch?v=nm3B1umzbpY
  • Can çıkar huy çıkmaz

• Seviyorsan bir köpekten farksızsın. Uçuyorsan bir sinekten farksızsın. Yüzüyorsan bir balıktan farksızsın. Konuşabiliyorsan bir yunustan farksızsın. Bir hayvan kadar değerliyiz yani. Bunu bilip yaşamak gerek.

Ve Gazali'nin bir lafı vardır. "İki şey... İlki, zamanın kılıca benzediği... Sen onu kesmessen, o seni keser. İkincisi ise şu; Eğer kendinizi iyi bir ilke uğrunda çalışmaya adamazsanız, sizin içinizi işgal eden kötü ilke olacaktır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimizatio3n12123 -- 22 Mayıs 2015; 18:31:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin içinde bir pislik vardır.

• paran varsa yancıkta...
  • çok şanssızız çünkü türkiyede doğduk...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.