Şimdi Ara

SU GECIRMEYEN TELEFON ONERISI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
9.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

B2100 Xplorer

Bu videolar sanırım karar vermenizde yardımcı olur. Multimedya olayına gelirsek dediğim gibi iki telefonu da incelemiş biri olarak bu tip rugged diye tabir edilen cihazları alanlar zaten asıl üretilme amaçları için alırlar. Bu manada gerçekten arada önemli fark nedir diyorsanız nokiamaps. Ve yine dediğim gibi samsung tercih ettiğim bir marka değil fakat bu segmentte bu fiyatta çok iyi bir şey yapmış.

• bugun mediamarkt'a gittim ve b2100'un fiyati 325 TL'idi

nokia ve b2100'u inceledim.

nokia biraz daha şık duruyor, b2100 ise gercekten saglam ve feneri falan cok daha kullanisli geldi.
  • Kısa süreli bir kampanya mıydı acaba diyeceğim ama? Yarın vakit bulursam gidip bakacağım hocam. Evet Nokia daha şık duruyor ama b2100 daha güven veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

Kısa süreli bir kampanya mıydı acaba diyeceğim ama? Yarın vakit bulursam gidip bakacağım hocam. Evet Nokia daha şık duruyor ama b2100 daha güven veriyor.

ben umraniyede baktim fiyatina. valla baska yerdekinden de fiyat verebilirsen cok memnun olurum, yoksa internetten ismarlayacagim gibi duruyor.
  • Acele etme hocam, ben gidip bir bakayım (İzmir deyim.) mediamarkt a haber veririm sana. Halen bahsettiğim fiyat ise o rakama da başka yerde bulamazsan alıp da gönderirim. (Güvenir misin bilmiyorum tabi de en azından İzmir den güveneceğin biri varsa ona aldırırsın ;) ) Boşuna fazla para vermeye gerek yok 6 lira kargo masrafın olur fazladan.
  • aldığın veya alacağın telefonu poşete sar olsun bitsin:D
  • HighVoltage, teşekkür ederim ilgine. haberini bekliyorum
  • Kesinlikle Nokia 6250 ve Ericsson R310s

SU GECIRMEYEN TELEFON ONERISI

• 5210 bu ara dogubankta her magzada goruroldum gumrukte kalan malalrı satıyorlar 80 tl istiyordu bi yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karadeniz Otoyolu

Kesinlikle Nokia 6250 ve Ericsson R310s

Telefon mu onlar

Yukarda verilmiş videolarını görünce kesinlikle 3720 & B200
  • Bir de R250 vardı sanırım eskilerden...
  • meraba beyler
    http://www.letsgomobile.org/tr/incelemesi/0129/samsung-b2100/page2/
    şurdan baksanıza 16gb destekliyo yazmışlar incelemesinde doğrumu bu 16 gb kullanıla biliyomu eğer öleyse hemen alıcam
  • B2100
  • HighVoltage, bakabildin mi kac paraymis İzmir'de?
  • 5210 hahah
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Biotech^

HighVoltage, bakabildin mi kac paraymis İzmir'de?

Hocam gidemedim henüz. Bu gün bir problem çıkmazsa uğrayacağım.

Ekleme: Bu gün uğradım. 279 liraydı B2100 (15-20 lira fiyatları indirip cep telefonu standının orada mini kampanya yapıyorlar anladığım kadarıyla. O nedenle 260 mış. Bu hafta da SE nın bir modeli ile 6300 vardı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 11 Ocak 2010; 22:17:43 >
  • Cok tesekkurler ama nasil olduysa ayni magaza olmasina ragmen istanbul cok daha pahali (45 TL fark var)
  • Evet. Ancak fiyatlandırmalar mağazaya özel mediamarkt larda o nedenle. Yani tam tersi de olabiliyor. Burada pahallı İstanbul dakinde ucuz. Aslında kargo 7 lira falan tutmasa dediğim gibi alıp gönderirim (Mediamarkt açmadan teslim ediyor telefonları kilitli bir şekilde ) senin ismine fatura kestirip Ama bu sefer de telefon 290 a gelmiş olacak. Elimden bir şey gelirse yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

Evet. Ancak fiyatlandırmalar mağazaya özel mediamarkt larda o nedenle. Yani tam tersi de olabiliyor. Burada pahallı İstanbul dakinde ucuz. Aslında kargo 7 lira falan tutmasa dediğim gibi alıp gönderirim (Mediamarkt açmadan teslim ediyor telefonları kilitli bir şekilde ) senin ismine fatura kestirip Ama bu sefer de telefon 290 a gelmiş olacak. Elimden bir şey gelirse yardımcı olmaya çalışırım.

Cok sagol gercekten. Ancak kredi kartiyla alabilirim, baskalarina bakmaya calisayim bende burada. Olmadi bir daha ki aya yardimini isterim

• Tamamdır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.