Şimdi Ara

Su Filtreli Süpürge ARNİCA HYDRA - PLUS ve halı yıkama HYDRA RAİN (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
8
Favori
317.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: candogan62

Bu Arnica'ya bir de turbo fırça takılsa harika olur herhalde. O zaman ihlastan hiçbir farkı kalmaz. Çok daha güçlü emiş gücü de cabası:)

"Hydra Plus" modeline turbo fırça eklenmiş sanırım. Arnica'nın sitesinde belirtilmiş ama yeni olan bu modeli satan herhangi bir yer bulamadım.
  • yorumlara bakarak hydra aldım. annem suyunun sürekli değiştirmekten yakındı. ama tozla torbayla uğraşmıyor. birde 1800 watt olsaymış !!
  • quote:

Orjinalden alıntı: slaeslea

yorumlara bakarak hydra aldım. annem suyunun sürekli değiştirmekten yakındı. ama tozla torbayla uğraşmıyor. birde 1800 watt olsaymış !!

Zaten cihaz 1600 watt ve yeteri kadar çekiyor, ayrıca çekiş gücü önemli. 2000-2200 watt olupta bunun kadar çekemeyen çok makina biliyorum ben..
  • sitesinde bahsettiğiniz hydra plus modeli ya da yeni diye bir ibare yok şu anda. sanırım kaldırmışlar.

quote:

Orjinalden alıntı: volatile1

Merhabalar,

Ben de bir süredir sulu sistem çalışan bir süpürge bakıyorum. Fiyat - performans ve burada yazılan olumlu yorumlar neticesinde Arnica Hydra almaya karar verdim.
    Arnica'nın sitesine girdiğimde "Yeni" ibaresi ile "Hydra Plus" modelini gördüm. Görebildiğim kadarı ile bazı arkadaşların eksikliğinden şikayetçi oldukları turbo fırça eklenmiş. Bunu dışında başka bir fark var mı bilemiyorum, ayrıca internette satıldığı bir yer bulamadım, dolayısı ile fiyat bilgisine de ulaşamadım.
    Bu yeni "Hydra Plus" modeli hakkıjnda bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: slaeslea

yorumlara bakarak hydra aldım. annem suyunun sürekli değiştirmekten yakındı. ama tozla torbayla uğraşmıyor. birde 1800 watt olsaymış !!

Ürünle ilgili bir inceleme yazısı bekliyoruz sizden. İnşallah uygun bir vakitte yazabilirsiniz.
  • merhabalar..

tüm yorumları okudum arnica baya akla yatıyor gibi. Fakat beni tek rahatsız eden gürültüsü hakkındaki yorumlar..

ayrıca sadece 1 kişi BESTTEL SUVAC 44A SU FİLTRELİ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE hakkında yorumda bulunmuş başka kimsenin bu modelle ilgili bilgisi yok mu acaba? bu modelde kablo otomatik olrak sarıyor ayrıca daha sessiz olduğu iddiası var.. bu iki modeli deneyebileceğim bir yer var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttdlk -- 3 Ekim 2008; 15:44:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: banu70781

sitesinde bahsettiğiniz hydra plus modeli ya da yeni diye bir ibare yok şu anda. sanırım kaldırmışlar.

arnica.com.tr ana sayfada gözüküyor.
    Detayına girdiğinizde Hydra ile aynı özellikler yazıyor, bir tek "Özel Turbo Fırça" var farklı olarak.

Su Filtreli Süpürge ARNİCA HYDRA - PLUS ve halı yıkama HYDRA RAİN

Su Filtreli Süpürge ARNİCA HYDRA - PLUS ve halı yıkama HYDRA RAİN

• gürültüsü ve kablo sarmaması dışında hiç bir problemi yok bence bende diğer arkadaşlar gibi iyiki almışım diyorum hem uygun fiyat hem dayanıklı .birde pis suyunu dökerken temizlik yaptığımızı anlıyorum çok kuvvetli bir hava çekiş gücü var yanlız hepa filtreyi nereden değiştirebiliriz
  • dün 120 ytl'ye arnica hepatech aqua modelini aldık (hydra ile tek farkı borusunun plastik olması)

gürültüsü burada yazıldığı kadar değilmiş,öyle rahatsız edecek seviyede değil

emiş gücü kuvvetli

tek can sıkıcı olan kablosunun elle sarılmak zorunda oluşu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Powershot S2

dün 120 ytl'ye arnica hepatech aqua modelini aldık (hydra ile tek farkı borusunun plastik olması)

gürültüsü burada yazıldığı kadar değilmiş,öyle rahatsız edecek seviyede değil

emiş gücü kuvvetli

tek can sıkıcı olan kablosunun elle sarılmak zorunda oluşu

Evet bu gürültü meselesi konuşulunca bilmeyenler acaip bir gürültü zannediyor. Anlatmakta zor tabii bu gürültü düzeyini.. Ama şöyle diyebiliriz, normal bir torbalı süpürge gürültüsünden birazcık daha fazla.. Yanında iken evin zil sesini duyamayabilirsiniz.. Nasıl doğru anlatabildim mi acaba..

Kullanımından, çekişinden memnun olduğunuzdan ve çok uygun fiyata böyle yararlı bir cihaz almış olmanızdan ayrıca aynı bu işi yapacak başka bir cihaza 1.000 - 1.500 Ytl bayılmadığınız için böyle bir şeyi sorun olarak dahi görmüyorsunuz..

• süpürgeyi çalışırtırken zil çalmadıAma zil sesi duyulur bence

belki de zil çalmıştır da duymamışımdır?

yok yok kulaklarım iyidir,kedi gibi duyarım valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powershot S2 -- 5 Ekim 2008; 11:28:38 >
  • Arkadaşlar Arnica'nın bir de Jumbo Plus adında bir modeli var. Yeni bir model herhalde.
    Şekil olarak daha hoş duruyor. Acaba deneyen, kullanan, Hydra ile farkını bilen var mı?
    Hangisini tavsiye edersiniz: Jumbo Plus Mı? Hyda mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sitemkar1 -- 6 Ekim 2008; 14:49:51 >
  • +1
    Bende haftasonunda gezdim, satıcıların elinde jumbo plus ve hydra modeli vardı
    jumbo plus görünüm olarak bana daha kibar geldi. Ama kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını yazabilirmi. Resimlerden görüldüğü kadarıyla jumbo plus'tada hydra plus gibi metal borunun yüksekliği ayarlanabiliyor.

Cahilliğimi mazur görün ama turbo fırça ne demek

quote:

Orjinalden alıntı: sitemkar1

Arkadaşlar Arnica'nın bir de Jumbo Plus adında bir modeli var. Yeni bir model herhalde.
    Şekil olarak daha hoş duruyor. Acaba deneyen, kullanan, Hydra ile farkını bilen var mı?
    Hangisini tavsiye edersiniz: Jumbo Plaus Mı? Hyda mı?

• Turbo fırçanında ne gibi özellikleri sahip olduğu konusunda sadece tahminlerde bulunabilirim. Zannediyorsam altında bir fırça var. Bu fırça döner bir fırça. Süpürme sırasında bu aynı Gırgır larda olduğu gibi dönüyor zannediyorsam. Belki yanılıyorumdur. Nasıl birşey olduğunu görmek lazım.
    www.arnica.com.tr adresinde yeni modelin tek fark olarak turbo fırça koymuşlar. Görmek lazım nasıl birşey olduğunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUST@F -- 6 Ekim 2008; 23:14:43 >
  • quote:

Arkadaşlar Arnica'nın bir de Jumbo Plus adında bir modeli var. Yeni bir model herhalde.

hepa filtre yok galiba onda
  • ben hala BESTTEL SUVAC 44A SU FİLTRELİ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ve Arnica Hydra arasında gidip gelmekteyim.. besttel in emiş gücü daha fazla gösteriyor özelliklerinde..

bu modelleri veya herhangi birini deneyeceğim bir yer tavsiye edebilecek varsa çok sevinirim.. biranönce halletmek istiyorum süpürge olayını.. ama çok çelişkiye düştüm.. :( yardımcı olabilecek biri varsa çok mutlu olacam..
  • diğer markayı bilmiyorum ama arnica çok güzel annem neredeyse temizlik hastasıdır haftada bir halılarını fakir halı yıkama makinası ile yıkar arnica ile temizlediğinde simsiyah su çıktı o derece yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: karahisar

quote:

hepa filtre yok galiba onda

Hydra Plus'u internet sitesinde var ama Jumbo Plus diye bir model varmı tam olarak bilmiyorum.
  • Arkadaşlar bugün Arnica müşteri hizmetlerini aradım, öğrendiklerimi paylaşayım.
    Hydra plus şu anda satışta değilmiş 1 ay sonra piyasaya sürülecekmiş,
    Jumbo plus ve hydra plus'ın teknik özellikleri aynıymış aksesuarları farklıymış,
    Hydra'da hepa filtre (mikron mertebesindeki toz partiküllerini tutuyormuş) , jumbo'da normal filtre varmış.
    Hydra'da turbo fırça diğerinde normal fırça varmış.
    Turbo fırça demekte emiş yapan yerde hava sirkülasyonuyla dönen bir fırça varmış ve halıdaki tozları kaldırıyormuş.

@ttdlk
    Bence katalog değerlerine göre hareket etmeyin. Arnicadan forumda kullanan herkes memnun. Ayrıca Arnica'nın servis imkanları daha fazla ve bir sıkıntıda müşteriyi mağdur edeceğini zannetmiyorum. Diğer markayı hiç duymadım

quote:

Orjinalden alıntı: ttdlk
    ben hala BESTTEL SUVAC 44A SU FİLTRELİ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ve Arnica Hydra arasında gidip gelmekteyim.. besttel in emiş gücü daha fazla gösteriyor özelliklerinde..

• bu fiyata çok iyi bi ürün ben daha fazla fiyata samsung süpürge aldım anneme toz torbalı daha önce görmüş olsaydım kesin bu ürünü alırdım geç kaldım maalesef
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.