Şimdi Ara

Su Filtreli Süpürge ARNİCA HYDRA - PLUS ve halı yıkama HYDRA RAİN (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
8
Favori
317.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BEN BU URUNLERI TOPTAN OLARAK SATMAKTAYIM
    ARNICA HYDRA SUPURGE 115 YTL
    ARNICA HEPATECH SUPURGE 125 YTL
    ARASINDAKI FARK HYDRA MODELI METAL BORUDUR.HEPATECH ISE PLASTIK BORUDUR .BASKA BI FARK YOKTUR
    ARNICA HYDRA RAIN HALI YIKAMA MAKINESI ISE 180 YTL DIR

MEHMET KURAN
    TEL:0212 451 12 66-0555 679 67 83
    YENIBOSNA
    ANLASMALI KARGOLARIMIZ VAR .TURKIYENIN H ER YERINE YUZDE 50 INDIRIMLI OLARAK URUN YOLLANABILIR
  • iyi de arzum ar447 nin nesi kötü arnica'dan
  • omeralavar merhaba sırf bu makinayı sormak icin üye oldum siz nereden aldınız.hayırlı olsun bende sizin aldığınızdan almak istiyorum
  • omeralavar halı yıkamadınız herhalde rica etsem benim için halıda yıkayıp yorum yaparmısınız
  • Fiyatlarınız iyi gözüküyor. Yeriizde olsam forumun sıcak fırsatlar köşesine başlık açardım
    quote:

Orjinalden alıntı: kuranspot

MERHABA ARKADASLAR
    ARASINDAKI FARK HYDRA MODELI METAL BORUDUR.HEPATECH ISE PLASTIK BORUDUR .BASKA BI FARK YOKTUR

MEHMET KURAN
    YENIBOSNA
    ANLASMALI KARGOLARIMIZ VAR .TURKIYENIN H ER YERINE YUZDE 50 INDIRIMLI OLARAK URUN YOLLANABILIR
  • MERHABA ARKADASLAR

MEHMET KURAN
    YENIBOSNA

PERAKEN DE ISTEYEN ARKADASA YOLLAYABILIRZ YA DA ISYERIMIZDEN GELIP ALABILIRLER
    HERKESE IYI GUNLER ESENLIKLER DILERIM
  • Fiyatlarınız iyi gözüküyor. Yeriizde olsam forumun sıcak fırsatlar köşesine başlık açardım
    quote:

Orjinalden alıntı: kuranspot

MERHABA ARKADASLAR

MEHMET KURAN
    YENIBOSNA

BEN BU SITEDE YENIYIM BU SITEDE BIR UYEYE URUNU SATTIM ...O DA BANA BU SITEYI TAVSIYE ETTI ...SICAK FIRSATLARA URUNUNU KOY DEMISTI BEN DE TAVSIYESINE UYDUM AMA BU SITENIN ISLEYISINI PEK BILMIYORUM HEM ZAMAN BULAMADIM HEM DE SICAK FIRSATLARA URUNU KOYMAYI BILMIYORUM
    HERKESE IYI GUNLER
  • bana yanıt verecek yok mu arkadaşlar
  • @kuranspot

http://forum.donanimhaber.com/forumid_193/p_1/tmode_1/smode_1/tt.htm deki sıcak fırsatlar başlığında piyasa fiyatlarının çok altında (sıcak fırsat denilebilecek kadar altında) olan ürünlerin konusu açılabiliyor. İllaki satıcı olmanız lazım değil, biryerde gördüğünüz fırsatı da diğer forum üyeleriyle paylaşabiliyorsunuz

Aynı buradaki gibi tek tek ürün ismi (ve mümkünse özelliklerini gösteren linkleri) ve fiyatlarıyla birlikte firma ismi ve iletişim bilgilerini verirseniz başkaları da faydalanır. Ancak öncelikle yukarıda aynı mesajı birkaç kez yazmışsınız birini silerseniz iyi olur

Sıcak fırsatlarda yorum yapan arkadaşların piyasayı çok iyi bildiğini ve eksik/yanlışları hemen bulacağını göz ardı etmeyin

• arkadaşlar ben philips triatlon düşünüyordum ama burada yazılanlardan sonra arnicayı düşünüyürum şu an.yinede philipsle karşılaştırabilirmisiniz sizler çok bilgilisiniz bu konularda.philipsin yaptığı işi yaparmı halı yıkama olarak
  • taditu bey kardeşim,
    ben aldığım yeri yazmama gerek kalmamış. genç bir kardeşimizdi aldığım babasıyla beraber mağazaları var.. yukarıda zaten tavsiyem doğrultusunda üye de olmuş.
    arkadaşımız yeni modelleri değilde diğer modellerin daha çok satıldığını anlatmıştı. fakat ben ısrarla arnica hydra rain plus çift turbo başlıklı isteyince onları da temin etti ve bir tane annemlere bir tane de benim eve aldık. halı yıkamayı maalesef daha denemedim. zira bu işi de yapmaya kalkarsam hanım artık tüm süpürme işlerini bize havale eder. bilmem anlatabildim mi.

benim aldığım yer burası.. satan kardeşimize tavsiyem konu tamam burda kalsın ama asıl formda sıcak fırsatlar başlığı var.. orda yazarsa daha iyi olacak... ve yazarken diğer modelleri falan değil de;
    "arnica hydra rain plus çift turbo başlıklı halı yıkama ..... YTL"
    olarak başlık atar. ve konu içine diğer makinelerin de fiyatlarını adres vs leri de yazarsa ilgi çeker diye düşünüyorum. yazarken de şu an Türkiye de en ucuz fiyatın altında olduğunu da garanti etmesi lazım. ama açıkçası ben 235 ytl ye aldım.. inanıyrum benim aldığım makineyi 230 ytl kdv ve kargo dahil yapsa en 15-20 tane satar gibime geliyor.
    ya da istanbul içi kendine bir teslimat günü seçsin zira kardeşimziin arabası da var. kapıda bizzat teslim ederek de ürünleri teslim edebilir. seçim kendisine ait.

MERHABA ARKADASLAR

MEHMET KURAN
    YENIBOSNA

BEN BU SITEDE YENIYIM BU SITEDE BIR UYEYE URUNU SATTIM ...O DA BANA BU SITEYI TAVSIYE ETTI ...SICAK FIRSATLARA URUNUNU KOY DEMISTI BEN DE TAVSIYESINE UYDUM AMA BU SITENIN ISLEYISINI PEK BILMIYORUM HEM ZAMAN BULAMADIM HEM DE SICAK FIRSATLARA URUNU KOYMAYI BILMIYORUM
    HERKESE IYI GUNLER

• ek bilgi, ben kredi kartıyla pek alışveriş yapmayı sevmediğim için nakit ve bizzat giderek aldım.
    ayrıca bi ıhlamurlarını içtim.
    kardeşim iş görüşmesi de inşallah olumlu geçer Allah'a emanet ol..
  • kapısız kardeşim,
    inan belki elektrik süpürgeleri ile ilgili tüm yorumları okudum. sonuçta çekim gücü vs de dahil şu arnica en hesaplı ve en iyisi.
    yorumları zamanın varsa sizde okuyun. hak vereceksiniz.
  • 29 Kasım 2008; 0:21:01

--------------------------------------------------------------------------------

ek bilgi, ben kredi kartıyla pek alışveriş yapmayı sevmediğim için nakit ve bizzat giderek aldım.
    ayrıca bi ıhlamurlarını içtim.
    kardeşim iş görüşmesi de inşallah olumlu geçer Allah'a emanet ol..

ONCELIKLE OMER ABIYE BENI BOLE BI SITENIN VARLIGINDAN HABERDAR ETTIGI ICIN TESEKKUR EDERIM .YAKLASIK 10 YILDIR EV ELEKTRONIGI SEKTORUNDEYIM GELISIME VE DE YENILIGE ACIK OLDUGUMU DUSUNURUM AMA SATTIGIM URUNLER HAKKINDA VE DE PIYASADAKI DIGER URUNLER HAKKINDA BU KADAR BILGI SAHIBI DIILDIM .O YUZDEN TESEKKURU BORC BILIR VE DE COK ESSIZ SOHBETINDEN DE BUYUK BIR ZEVK ALDIGIMI SOLEMEK ISTERIM.
    OMER IS GORUSMESINE GITTIK.MUSIAD TOPLANTISI ,YABANCI BAKAN DERKEN BASKANLA GORUSEMEDIM CV MI SEKRETERINE VERIP GERI GELDIM UMARIM GERI DONERLER.SICAK FIRSATLARA URUNLERIMI KOYACAGIM.TAVSIYELERINE NASIHATLARINA HER ZAMAN ACIGIM OMER ABI.

• omeravalar teşekkür ederim.sizin aldığınızın emiş gücü nedir.birde triatlonla kıyaslayabilirmisiniz.biraz fazla oldum ama.
  • taditu kardeşim,
    o dediğin makineyi denemedim bu yüzden biliyorum desem doğru olmaz

ama ben bu su filtreli makineyi alma nedenimi söyleyeyim. Geçen ay evde süprme esnasında ben de odadaydım ve hanım süpürdğkten sonra aynı astma gibi 15 gün falan nefes darlığ çekti. hatta bi doktor arkadaşla görüşünce astım başlangıcı olabilir dedi zaten benim ev akarına alerjim vardı onu arkadaşa söyleyince makineni acilen yenile filtresi sağlam olan bi şey al dedi. Bizim Hanım da ısrarla su filtreli olsun deyince 2 haftalık bir araştırma sonucu bu makinenin bize uygun olduğunu anladık. önce thomas düşündük ama fiyatı yüksekti ve hepa filtreleri zırt pırt değişmesi gerekiyordu. bu filtreleri de pahalı denmişti. makiney, ilk çalıştırdığımızda hayal kırıklığımız oldu zira çok az çekiyordu ama anladıkki üst bölmeyi tam oturtmamışız.
    çekim gücü bizim eski bosch dan çok iyi . ve formları sende lütfen detaylı oku. sadece burdan değiş şikayet var vs onları da incele. ben öyle yaptım. arnica alırsan da mutlaka benim aldığım son modeli al . turbo başlık ve çift kademe biraz daha kaliteli çünkü. turbo başlıklı döverek süpürme yapıyormuş onu da denemedik..
    Allah sana kolaylık versin..

• iyi de arnica nın arzum ar447 den üstün olan özelliği hangisi?
  • aradaki en ciddi fark çekiş gücü olsa gerek. zira benim aldığım makine çok iyi çekiyor. malum su filtreli makineler çok iyi çekmez derler ama bu öyle değil.
    Emin olmak için yapmanız gereken bu her iki ürünü de satan mağazalarda denetmenizdir. bazı mağazalarda deneme amaçlı belki makine vardır. yada komşularda falan varsa bi sordurun.
    bu bi acaip uçak motoru gibi sesi var ve sesi hakettiince çekiyor..
    arzum ar447 kullanan varsa yorumunu da ekler belki buraya.
    ben tam 15 gün sonra kesin olarak bunu almaya karar verdim. zira alerji problemim rahatladı.

quote:

Orjinalden alıntı: kapisiz

iyi de arnica nın arzum ar447 den üstün olan özelliği hangisi?
  • iyi de arnica 1600 watt, arzum ar447 ise 1800 watt..kafam karıştı..tam arnica için gitmiştim mağazaya, arnica yerine arzumu önerdiler:( napçam
  • belki baktığın eski modeldir. benim tavsiyem bu.son modeli. burda diğer tüm makinlerde var. bence onlara da bak.
    sonuçta karar sizin ama arzum yorumu pek yok . eğer dh de yoksa alınır mı bilemiyecem. aslında dediğim gibi en iyisi deneme yapmak.. ama ben aldığım makineden % 100 memnunum.
    ben kuranspottan aldım 235 ytl ye normalde 300 üzeri ayrıca bilginiz olsun.

http://www.hepsiburada.com/arnica-hydra-rain-plus-turbo-baslikli-cift-borulu-hali-yikama-makinesi/productDetails.aspx?categoryid=17793&productid=evarnihydraplus2

1800W max
    Hava üfleme özelliği
    Özel turbo başlıklı
    Şeffaf su tankı
    Özel su filtreleme sistemi sayesinde tozu suya hapsader
    Hepa filtre
    Sınırsız hareket kabiliyeti
    Büyük yıkama ucu
    Küçük yıkama ucu
    Özel yıkama hortumu
    Özel yıkama borusu
    Sert zemin aparatı
    Ergonomik konforlu tutamak
    Krom kaplı metal teleskopik boru emiş borusu
    Aksesuar tutucu
    Dar uçlu boru, perde fırçası, koltuk temizleme aparatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 30 Kasım 2008; 22:16:17 >

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.