Şimdi Ara

Su Filtreli Süpürge ARNİCA HYDRA - PLUS ve halı yıkama HYDRA RAİN (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
8
Favori
317.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kadırgalı

Bugün itibariyle arnica hydra plus süpürge elime ulaştı ve hemen gerekli bağlantılarını yaparak test ettim.Öncelikle şunu belirteyim kesinlikle verdiğiniz parayı hakeden bir makine fiyat performans bakımından bakıldığında 10 üzerinden 10 aldı benden .İhlasın temizlik robotuyla veya benzerleriyle kıyaslanamaz çünkü muadili değil ,gerek fiyat açısından (biri 195 ytl diğeri 1500 ytl) gerekse teknolojisi açısından kıyaslamak yanlış olur ama şu kadarını söyleyebilirim bu makine en az ihlas kadar iyi çekiyor(bunu şöyle açıklayayım ihlasın makinesinin tanıtımda yerden kaldıramadığı kitabı ,arnica çekiş gücüyle yerden kaldırdı.Özellikle bugün ilk olarak bunu test ettim) ve tozu içerisinde hapsediyor bu kriter benim için yeterli.
    Gelelim ilk izlenimlerime;Malzeme kalitesi orta derecede,sesi makül seviyede çekiş gücü bence gayet iyi,turbo fırçası oldukça işlevsel hava gücüyle dönüyor ve elinizi dokunduramayacak kadar devirli(bence makine alınacaksa turbo fırçalı olmalı)Aparatları yeterli ve sağlam.Almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim yaklaşık 10 gündür araştırıyorum bu fiyata daha iyisini bulamadım.Bir notta hepsiburadaya düşmek lazım iki günde sorunsuz elime ulaştı makine ,internette her siteye malesef güven olmuyor ama ben hepsiburadadan pek çok alışveriş yaptım şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım bunu da ayrıca belirtmek istedim.

Aslında çekiş gücü ihlasın süpürgesi kadar yüksek değil. İhlas, yüksek emiş gücüyle halıyı kaldırabiliyor ve halının çok küçük bir bölümünden yüksek miktarlarda toz çıkarabiliyor. Hatta kullananlardan biri, halıyı da içine çekip halıya hasar verdiği için geri satışa çıkarmış. Arnica halıyı kaldıramıyor(aynı halı üzerinde denedim) ve bence çekiş gücü çok yüksek değil. Turbo fırça baya işe yarıyor ama elini değdirince de herhangi bir zarar vermiyor. Birde tozu suya gönderen borunun, kovaya yatay biçimde konulması bence pek iyi olmamış çünkü bazen süpürürken halıdan dolayı süpürge eğildiğinde toz sudan kurtularak yukarıya çıkabiliyor.

Süpürge, iş görüyor ama bence çok fazla abartılacak kadar bir özelliği de yok. Abartılı yorumları okuyarak ürünü alanlar, sonradan üründen memnun kalamayabilir.
  • Enver328 arkadaşım ,seninle vaya bir başkasıyla polemiğe girmek istemem zira ben arnicanın satıcısı veya kar ortağı değilim bir malı kötülemek ya da diğerini övmek gibi bir niyetim de yok,yorum yaparken abarttığımı düşünmüyorum. Sadece insanları bilgilendirmeye çalışıyorum.Kim hangi ürünü isterse onu alsın.Fakat yazında biraz sataşma sezinledim ,zira ben kendi gözlerimle gördüklerimi ve test ettiğim sonucu yazdım bu arada ihlasın makinesinin çekiş gücü kendi kataloğunde 135 airwatt olarak yazıyor,Arnicanın ki ise 300 airwatt.Kesinlikle arnica ihlastan iyi çekiyor bu konuyu kimseyle tartışmam ,Ayrıca elmayla armutu kıyaslamaya gerek yok bence, arnicanın ürünü kendi muadilleri içinde fiyat performans olarak önde tabiki birinin turbo fırçası elektirikli diğeri hava gücüyle dönüyor ama benzer iş yapıyorlar.Ekonomisi kısıtlı olanlar veya benim gibi alım gücü olduğu halde bir elektirik süpürgesine lcd tv ya da laptop parası ödemek istemeyenler için iyi bir alternatif o kadar.... Arnica herşeyiyle ihlastan üstündür demiyorum zaten yukarıdaki yazımı dikkatli okursan bunu anlayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadırgalı -- 5 Kasım 2008; 0:55:30 >
  • Beyler bu makinalardan almak üzereyim ama Hydra modeli ile hydra plus arasında kaldım. Turbo fırça nedir bilmiyorum,
    bizim hanımda bilmiyor. Gerçekten 50 ytl fazla verip de plus modelini almaya değecek birşey midir? zira plus modelinin
    bunun dışında çok elle tutulur bir fazlasını göremedim
    Kullananlardan yorum bekliyorum

Edit : Zaten servisten 20 YTL verip de sonradan alabiliyorsak plus olana pek gerek yok gibi, doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 5 Kasım 2008; 1:48:01 >
  • *Ayrıca plus ile aynı parayı vererek hydra rain modelini almak daha mı mantıklı? Halı yıkama makinesi olması hydra modeline göre elektrikli süpürge olarak kullanımında fazladan bir zorluk oluşturuyor mu, yani rain modelini süpürme amaçlı olarak kullanmak hydra kadar pratikmidir?
    (Evimde dört adet küçük halı ve 5m kadar yolluk var. Hergün olarak sadece yolluk ve halıların bir tanesi süpürülüyor. Diğer halılar o kadar sık kullanılan odalarda değil)

*Rain modelinde gördüğüm eksiklikler süpürge borusunun krom kaplı olmayışı, turbo fırça olmayışı. Ayrıca plus modelinde de korm kaplı boru değil, özel çelik telli hortum diye belirtiyor. Bunlar çok önemli midir sizce?

*Şu sıralar hepsiburada'da world playclup kart ile yapılan alışverişlerde 100 ytl'yi geçmeyecek şekilde (31 Aralık' kadar) alışveriş tutarının
    %25'i kadar world puan kartınıza yükleniyor. Dolayısıyla 150 ylt lik hydra 112.5 'a, 195 ytl lik plus 146.25 ytl ye gelmiş oluyor.

*Plus modelinin hepsiburada ilanına bakarken ürün isminin yanında "+ TURBO FIRÇA HEDİYELİ " olarak belirttiklerini gördüm. plus modelinde
    zaten standart olarak bunun olduğunu bu topikten öğrendiğim için standartına ilaveten bir tane fazladan mı yolluyorlar diye
    (öyle olmadığını tahmin ettiğim halde) kendilerine sordum ve aldığım cevabı yorumsuz olarak takdirinize sunuyorum :

"03.11.2008 18:04:53 Arnica Hydra Plus

"Merhaba.
    Sitenizde satılmakta olan "ARNICA HYDRA PLUS 1600W SU FİLTRELİ ELEKTRKLİ SÜPÜRGE" adlı ürünün tanıtım sayfasında "+ TURBO FIRÇA HEDİYELİ " diye belirtilmiş. Üreticininhttp://www.arnica.com.tr olan web sitesinden de görüleceği üzere bu cihazın zaten kendi standart donanımında turbo fırça bulunmaktadır. Sizin sitenizde "+ TURBO FIRÇA HEDİYELİ " olarak belirtildiğinden dolayı cihazın yanında fazladan bir turbo fırça daha mı gönderilmektedir? İlgili ürünün sayfası :http://www.hepsiburada.com/arnica-hydra-plus-1600w-su-filtreli-elektrkli-supurge-turbo-firca-hediyeli/productDetails.aspx?categoryid=155123&productid=evarniplusturbo

04.11.2008 16:58:45 Tarihinde Mesajınıza Cevap Verilmiştir.

ürün ile birlikte 1 adet turbo başlık gönderilmekte olup ürün isminde güncelleme yapılmıştır.

Saygılarımızla"

Şu anda sitede ürün ismi aynen şu şekilde : ARNICA HYDRA PLUS 1600W SU FİLTRELİ ELEKTRKLİ SÜPÜRGE + TURBO FIRÇA
    Ayrıca ürün özelliklerinde de "Extra Turbo fırça hediyeli" olarak yazmaya devam ediyor. Ben bunu sipariş edip de sadece bir adet turbo fırça gelse de tüketici hakem heyetine versem kesin kazanırım sanıyorum
    Not : Aynı soruyu iki gün önce de kendilerine sormuştum ama cevaplamadan silmeyi uygun görmüşler. Üşenmedim bir daha sordum ve yukarıdaki düzenlemeyi yapmayı düşünmüşer !
    http://www.hepsiburada.com/arnica-hydra-plus-1600w-su-filtreli-elektrkli-supurge-turbo-firca-hediyeli/productDetails.aspx?categoryid=155123&productid=evarniplusturbo#tablnk

*Rain olanı bu sitede bulamadım, o da bulabildiğim en ucuz hizlial'da var :http://www.hizlial.com/uruninceleme.aspx?urunid=28.031.4474.0004

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 5 Kasım 2008; 2:24:10 >
  • quote:

Enver328 arkadaşım ,seninle vaya bir başkasıyla polemiğe girmek istemem zira ben arnicanın satıcısı veya kar ortağı değilim bir malı kötülemek ya da diğerini övmek gibi bir niyetim de yok,yorum yaparken abarttığımı düşünmüyorum. Sadece insanları bilgilendirmeye çalışıyorum.Kim hangi ürünü isterse onu alsın.Fakat yazında biraz sataşma sezinledim ,zira ben kendi gözlerimle gördüklerimi ve test ettiğim sonucu yazdım bu arada ihlasın makinesinin çekiş gücü kendi kataloğunde 135 airwatt olarak yazıyor,Arnicanın ki ise 300 airwatt.Kesinlikle arnica ihlastan iyi çekiyor bu konuyu kimseyle tartışmam ,Ayrıca elmayla armutu kıyaslamaya gerek yok bence, arnicanın ürünü kendi muadilleri içinde fiyat performans olarak önde tabiki birinin turbo fırçası elektirikli diğeri hava gücüyle dönüyor ama benzer iş yapıyorlar.Ekonomisi kısıtlı olanlar veya benim gibi alım gücü olduğu halde bir elektirik süpürgesine lcd tv ya da laptop parası ödemek istemeyenler için iyi bir alternatif o kadar.... Arnica herşeyiyle ihlastan üstündür demiyorum zaten yukarıdaki yazımı dikkatli okursan bunu anlayabilirsin.

Kendinizi boşuna yormayın. Kullananlar neyin ne olduğunu çok iyi biliyorlar. Bunlardan biride tabii ki sizsiniz, doğrusuda bu. Elinize sağlık..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hypericum
    Beyler bu makinalardan almak üzereyim ama Hydra modeli ile hydra plus arasında kaldım. Turbo fırça nedir bilmiyorum, bizim hanımda bilmiyor. Gerçekten 50 ytl fazla verip de plus modelini almaya değecek birşey midir? zira plus modelinin bunun dışında çok elle tutulur bir fazlasını göremedim
    Kullananlardan yorum bekliyorum

Edit : Zaten servisten 20 YTL verip de sonradan alabiliyorsak plus olana pek gerek yok gibi, doğru mudur?

Edit olarak yazdığınız doğru gibi ama ben plus modelini kullanmadığım için bu konudaki yorumu kadırgalı arkadaşa bırakıyorum. Yinede fikir vermesi açısından bu konuyla ilgili bu sayfada 20 Ekim 2008; 12:09:53 de yazmış olduğum mesajı okumanızı tavsiye ederim.

Halı yıkamalımı olsun sorusuna da yine bu sayfada 22 Ekim 2008; 11:53:15 de yorum yazmışım, okuyabilirsiniz.. Kolay gelsin..
  • Benim açımdan en mantıklısı hydra gibi gözüküyor o zaman. Şu makinayı hanımla beraber bir de yerinde görmek iyi olacak sanırım.
    Teşekkürler
  • Hypericum arkadaşım,Halı yıkamalı modeli alacaksan zaten tek alternatifin var ben sadece dışardan gördüm ama çalışırken görmedim ,lakin halı yıkamasız modeli alacaksan hydra plus alman daha mantıklı zira iki kademede çalışıyor normal ve turbo ,hortumu gayet sağlam olmuş eski modele göre ,ve turbo fırçası var 50 ytl lik fark da bu saydıklarım yüzünden var.Yine de imkanın varsa hepsini bir gör öyle karar ver sonuçta hangisini alırsan al ,hepsi aynı işi yapıyor.
  • arkadaşlar
    yorumlar ve iincelemeler mükemmel olmuş çok teşekkür ederim.
    gönlüm kesinlikle yerli malı makine almadan yana ......
    fakat oldukça sorun olduğu görülüyor.
    en çok beğenilen model arnica hydra plus su sistemli....
    genel olarak bu makine de ;
    emiş gücü istediğimiz gibi şöyle tam kuvvetli değil (pahalı makinelerdeki gibi)
    Fiş toplama mekanizması yok (bana bu devirde çok geri bir sistem hatırlatıyor hoşlanmadım)
    kovayı tutan klipslerin gevşek olması, (bu model de aynı mı tam anlayamadım)
    gürültülü çalışması (bu da maalesef çok eksi puan zira artık bu makineler oldukça sessizleşti, geri gitmenin bir anlamı yok)
    kaba ve hantal eski model bir makine görünüşlü, sanki biri kalıpları 20 sene sonra kullanmış bedavaya bizimkiler alıp aynen devam ediyor gibi????
    hortumu biraz daha uzun olsaydı (önceki modeli böyleydi, uzadığını sanmam ama belki uzatılmıştır.)
    bu modeller 1600 w (bu ne demek anlamam. ama emiş gücü sulularda zayıf olsa kuvvetlileri de olduğuna göre mutlaka emiş gücü ciddi anlamda kuvvetli olmalı ki toz zerresi bile kalmasın)
    Özel Turbo Fırça" (ne işe yarar bilmem ama emiş gücü kuvvetli oldu mu halıyı bile parçalar diye korkarım...)

Bir de bu hepa filtre konusu var.. Bu işin gerçeği nedir bilmem ama çevrde en ufak toz oldu mu hemen alerji başlar. bu da ciddi bir sağlık problemne yol açar bu hepa filtreleri ölçümü var mıdır , en iysi midir vs.. bu bölümü de pek hoşuma gitmedi.

sonuç inşallah benim istediğim model şıkar ve bende alırım .....

Bir arkadaşımız da
    "Birde tozu suya gönderen borunun, kovaya yatay biçimde konulması bence pek iyi olmamış çünkü bazen süpürürken halıdan dolayı süpürge eğildiğinde toz sudan kurtularak yukarıya çıkabiliyor."
    sanırım bu halı yıkama olanı için yoruma açık konu....

hesaplı makine lafım yok ama bizimkiler zaten hesaplı makine yapmazlarsa yok olurlar .. ama hem hesaplı hemde gurur duyacağımız makineler olursa dünyayı ele geçirirler. yaşasın yerli malları.
  • quote:

Enver328 arkadaşım ,seninle vaya bir başkasıyla polemiğe girmek istemem zira ben arnicanın satıcısı veya kar ortağı değilim bir malı kötülemek ya da diğerini övmek gibi bir niyetim de yok,yorum yaparken abarttığımı düşünmüyorum. Sadece insanları bilgilendirmeye çalışıyorum.Kim hangi ürünü isterse onu alsın.Fakat yazında biraz sataşma sezinledim ,zira ben kendi gözlerimle gördüklerimi ve test ettiğim sonucu yazdım bu arada ihlasın makinesinin çekiş gücü kendi kataloğunde 135 airwatt olarak yazıyor,Arnicanın ki ise 300 airwatt.Kesinlikle arnica ihlastan iyi çekiyor bu konuyu kimseyle tartışmam ,Ayrıca elmayla armutu kıyaslamaya gerek yok bence, arnicanın ürünü kendi muadilleri içinde fiyat performans olarak önde tabiki birinin turbo fırçası elektirikli diğeri hava gücüyle dönüyor ama benzer iş yapıyorlar.Ekonomisi kısıtlı olanlar veya benim gibi alım gücü olduğu halde bir elektirik süpürgesine lcd tv ya da laptop parası ödemek istemeyenler için iyi bir alternatif o kadar.... Arnica herşeyiyle ihlastan üstündür demiyorum zaten yukarıdaki yazımı dikkatli okursan bunu anlayabilirsin.

Hayır ben polemik falan oluşturmaya çalışmadım. Aynen senin dediğin gibi bende ürünü inceledim ve bu sonucu çıkardım. Sadece yazında biraz abartma olduğunu düşündüğüm için öyle yazdım. Sonuçta bende insanları bilgilendirmeye çalışıyorum ama bize ihlasın tanıtımına gelen kişi ihlasla, halının 3 veya 4 santimetrekarelik bir kısmından avuç dolusu kadar toz çıkardı. Bunu da evdekilerle birlikte hepimiz gördük. Arnicayla o kadar ufak bir yerden o kadar yüksek miktarda toz çıkmıyor veya halıyı süpürürken halıyı kaldıramıyor. Bunlarda benim gözlemlerim. Ben bu sonuçları, ikisinin de çekim gücünü karşılaştırarak değil de gözlemlemelerim sonucunda edindim, Çekiş gücü olarak farklı olabilirler ancak iki motorun da ne sistemle yapıldığını bilmiyoruz. Sonuçta ikisi de farklı motorlar. Bu yüzden bende toz çekme miktarına bakarak tartışmasız ihlasın daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ancak tabiki ben arnicayı kötülemiş değilim. Diğer toz torbalı süpürgelere göre çok daha iyi ve fiyatı da ucuz. Sonuçta fazlasıyla da iş görüyor. Benim amacım ürünle ilgili tüm bilgilerin yanlışsız olarak ortaya konulması ve diğer kullanıcıların eksiksiz bilgilendirilmesi. Sonuçta bizim yorumlarımızı okuyarak ürünü alan diğer kullanıcılar, daha sonra ürünü beğenmeyerek bizim yanlış bilgi verdiğimizi düşünebilir.

Sonuç olarak senin kendi değerlendirmenle benim değerlendirmem aynı olacak diye bir kural yok. Abartma kelimesini de sataşmak için değil de sadece kendi fikirlerimi söylemek için kullandım, yine de senin mesajına da müdahale ettiğim için kusura bakma.

quote:

Orjinalden alıntı: Egé
    Kendinizi boşuna yormayın. Kullananlar neyin ne olduğunu çok iyi biliyorlar. Bunlardan biride tabii ki sizsiniz, doğrusuda bu. Elinize sağlık..

Kullananlardan biri de benim. Ürünle ilgili düşüncelerimi de zaten belirttim. Neyin ne olduğunu da biliyorum. Ürünü birçok kişi kullanıp, herkez %100 memnun kaldı diye benim de üründen %100 memnun kalmam gerekmiyor. Eğer doğru olan ürünü alıp %100 memnun kalmaksa bu doğrunun içerisinde bulunmak istemiyorum. Herkesin düşüncesi kendine göre. Bir ürün %100 kusursuz olsa bile, o ürünle ilgili gelen kötü eleştirilere de saygı duyulması lazım.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Ben de burada yorumlardan faydalanarak bir Arnica Hydra aldım, Hızlıal'dan pazartesi sipariş ettim dün geldi ,10 ytl indirim çekim vardı 129 liraya maloldu.İlk izlenimim fiyatına göre gayet iyi göründü gözüme, eşim bugün kullanmış sesinin fazla olmadığını ve çekişinin çok iyi olduğunu söyledi.Tek problemi çok pratik değil, her kullanımdan sonra tüm parçalarını söküp temizleyip kurutup tekrar takmak gerekiyor ama olsun, sonuçta işini iyi yapıyor.
  • Ben de burada yazan arkadaşların yorumlarını okuyarak (özellikle ege ve kadırgalı'ya teşekkür ederim) Hydra Plus modelini aldım. Hepsiburada.com'da 195 YTL ydi, %25 worldpuan indirimi ile 146.25 ye gelecek
    Bizim hanımın yaptığı ilk testlere göre çekiş gücü çok iyiymiş ve turbo fırça çok işe yarıyormuş. Önceden Arçelik'in 1600w lık torbalı bir modeli vardı. Onunla hergün süpürülse bile birgün sonra ortaya çıkan tozlar bununla iki üç gün geçmesine rağmen hala çıkmamış ve yolluklar falan sanki bezle silinmiş gibi temiz olmuş.
    Sesi gerçekten az değil yani daha önce de burada denildiği gibi diğer odadan seslenildiğinde ve kaı zili çalındığında neredeyse duyulmayacak gibi. Temizlik olayı da denildiği gibi birazcık daha zahmetli ama en güzel yanı toz ve pislik solumak zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca turbo fırça altında tekerlek de bulunduğu için ileri geri yaparken gayet kolay oluyormuş
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Ben de bu ürünü almak istiyorum ancak üstte yazan arkaşın gibi hepsiburada ' dan değil.
    İzmir' de oturuyorum. Topiği açan arkadaşa pm attım ama cevap vermedi.
    İzmir' de nereden satın alabilirim bu ürün?
    Yardımlarınız için teşekkürler.
  • spotçuların çoğunda vardır, piyasayı bir araştır istersen. Fiyat olarak hepsiburada'dakinden fazla verme çünkü ederi o kadar aşağı yukarı
    quote:

Orjinalden alıntı: iserkanakcay

Arkadaşlar Merhaba,
    Ben de bu ürünü almak istiyorum ancak üstte yazan arkaşın gibi hepsiburada ' dan değil.
    İzmir' de oturuyorum. Topiği açan arkadaşa pm attım ama cevap vermedi.
    İzmir' de nereden satın alabilirim bu ürün?
    Yardımlarınız için teşekkürler.

• quote:

Orjinalden alıntı: sefilmemur
    Arkadaşlar merhaba,
    Ben de burada yorumlardan faydalanarak bir Arnica Hydra aldım, Hızlıal'dan pazartesi sipariş ettim dün geldi ,10 ytl indirim çekim vardı 129 liraya maloldu.İlk izlenimim fiyatına göre gayet iyi göründü gözüme, eşim bugün kullanmış sesinin fazla olmadığını ve çekişinin çok iyi olduğunu söyledi.Tek problemi çok pratik değil, her kullanımdan sonra tüm parçalarını söküp temizleyip kurutup tekrar takmak gerekiyor ama olsun, sonuçta işini iyi yapıyor.

" Tüm parçaları söküp temizleyip kurutup tekrar takmak gerekiyor ama olsun " demişsiniz ama tüm parçalar dediğiniz 2 adet klipsten ibaret. Bu 2 adet klipsi açıp içindeki suyu boşaltıp duruluyorsunuz, başka sökülen bir parça yok bildiğim kadarıyla..

iserkanakcay arkadaşım, pm attım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 14 Kasım 2008; 9:28:48 >
  • Tüm parçalar derken benim durumumda çok yün çıkarak iki halımız< var salonda, süpürüldüğü zaman halıdan bayağı bir yün çekiyor normalde oraya buraya saçılan parçaları ve bu yünler süngerleri çok pisletiyor. O yüzden biz motora toz kaçmasını engelleyen bu süngerleri de yılayıp kurutmak zorunda kaldık. Ayrıca su haznesini de durulayıp kurutmanız gerekir koku, tortu vs yapmaması açısından.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hypericum
    Tüm parçalar derken benim durumumda çok yün çıkarak iki halımız< var salonda, süpürüldüğü zaman halıdan bayağı bir yün çekiyor normalde oraya buraya saçılan parçaları ve bu yünler süngerleri çok pisletiyor. O yüzden biz motora toz kaçmasını engelleyen bu süngerleri de yılayıp kurutmak zorunda kaldık. Ayrıca su haznesini de durulayıp kurutmanız gerekir koku, tortu vs yapmaması açısından.

Tamam işte bu dediklerinizi sadece yanlardaki 2 adet klipsi açarak yapabiliyorsunuz, sefilmemur nickli arkadaşımızın tüm parçaları sökmek ifadesi biraz yanlış anlaşılıyor. Sanki teknik ve ustalık gerektiren ve çok zaman alan bir iş gibi algılanıyor. Ben bunu açmak ve düzeltmek için yazdım. Bahsettiğiniz süngerlerde elle yuvasından rahatlıkla çıkartılıp yine aynı şekilde takılabiliyor.. Sonuç olarak bunlar yapılması zor olan teknik ve ustalık gerektiren işlemler değil. Herkes kolaylıkla yapabilir..

Burada bahsettiğiniz süngerlerin ne olursa olsun çok kirlenmemesi lazım, içine koyduğunuz suyu tam 2 litre koyuyorsunuz değilmi.. Az koyarsanız süngerler daha çok kirlenir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 14 Kasım 2008; 11:17:44 >
  • Bizim halı gerçekten tam bir yün saçma makinası Büyük ihtimalle ondan bu kadar kirleniyor. Süngerleri çıkarıp yıkamak bahsettiğiniz gibi kolay bir iş, çok uğraşı gerekmiyor. Genel olarak Hydra Plus tan çok memnunuz, su doldurma miktarına da özellikle dikkat ederim.

Bu arada vakit bulduğumda kullanım klavuzunu da buraya ekleyeceğim belki faydası olur.
  • Arkadaşlar az önce inceledim arnicanın hydra rain plus modeli krom kaplı çelik boru ve turbo fırça takımı ile iki halı yıkama boru ve aparatlarıyla beraber mevcut, halı yıkama makinası olarak bakarsanız hepsiburada sitesinde var. fiyatı KDV dahil 316 ytl bugün itibariyle. Teknik bilgi konusunda fazla bilgi yok motor gücü falan ben göremedim bilgisi olan varsa yazsın. Bende bunu almayı düşünüyorum lütfen yorumlarınızı bu model içinde ekleyin.
  • Hydra rain plus modeli yeni çıkmış sanırım, geçen güne kadar yoktu daha ben alırken. Rain modeline boru ve turbo başlık eklenerek yapılmış gibi görünüyor ama sırf bunlar için 100 ytl fazla gibi geldi bana.
    Ayrıca ürün özellikleri için hepsiburada ya çok fazla güvenmemenizi tavsiye ederim. Hydra plus süpürge için extra turbo fırça hediyeli gibi bir ifade kullanmışlardı zaten standart donanımda olan şeyi sanki fazladan veriyorlarmış gibi ben satın alırken, detaylarını üstlerde yazmıştım. Mesaj üstüne mesaj düzeltene kadar canım çıktı ama yine de helal olsun dikkate alıp düzelttiler
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.