Şimdi Ara

Şu filmin adını arıyorum verebilirim siniz korku filmi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar ya adını hatırlamıyorum baya oldu izleyelim güzel filmdi.

Özet geçeyim salgın yada vampir filmi olmalı ama hastalık ile ilgili diye hatırlıyorum belli grup insan bir yerde kapanıyor başroldeki erkek de filmin başında arabayla zombiyi güneşe yüzünü felan gösterince yakıyordu öyle başlamıştı

Bunlar siginakta saklanıyor du o vampir grubundan, asker birileri falanda vardı yetkili kapandiklari yerde, bu vampirlerin hatta baş adamı vardı o başroldeki adamı takip ediyordu sürekli göz göze gelme oluyordu galiba karısını öldürmüştü bu vampirler öyle hatırladım hayal görüyordu.

Sonra Onların yerine baskın felan yapıyordular karanlik bir yer kapalı bunlar güneşe ışığa çıkamiyordu.

Arabalarla felan galiba sakladıkları siginaga felan gelmesinler diye destek sağlıyorlardi. Ama bu vampirlerin başı düşünen biriydi çomak sokuyordu onlara.

En sonunda hepsi birden vampirlerin bunların yere saldiriyordu başrolde olan vampiride erkek başrol öldürüyordu bu başroldeki vampir galiba kafasini kapsülü kıyafet ile kapalıydı ve siyahiydi iri yarı birseydi aklıma gelenler bunlar kesin izlemişinizdir çok eski değil ama 5 yıl felan olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 7 Mayıs 2021; 4:11:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu bu filmi bilen ya patent zero tarzı birseydi filmin başında eleman hatta arabasıyla güneşe gösterip kizartiyor du sandık gibi birseyin içinden çıkarıp filmin ortasında da vampirlerin karanlık ta bulunan binasına 7-8 kişi bir amaç için gidiyordu? Ordan çıkmaya çalıştılar sonra 2-3 kişi kurtuldu galiba.

En önemli nokta başroldeki vampir bunların içinde en güçlüsü başrol erkeği takip ediyordu en sonun da zaten onlar kapışıyor du

• Blade 3 değildir sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayir blade değil 2015 sonrası filmdi eski değil öyle tam vampir değiller zaten zehir almış hastalıklı kişi ler gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.