Şimdi Ara

Su değil zehir içiyoruz.(Konu Güncellendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
4
Favori
12.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 yıldır saka kullanıyorum. . Alıştık saka suyuna. Bu tabloda doğal minerallli çıkmış. Yarın fuska su bayisini aricam fiyatı uygun gelirse fuskaya donucem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler hazır bu konu açılmışken sorayım bu yol kenarlarında özellikle köy ve dağlık alanlardaki çeşmelerden doldurulup içilen sular ne kadar sağlıklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Woods

Asıl verileri paylaşan Gıda harketi.Siteside bu: http://www.gidahareketi.org/
    hakkında biraz araştırma yaptım yazılanları ekliyorum.. işler karışıyor

quote:

kemal özer
    gıda güvenliği derneği oluşumunun başkanı olan fakat gıda teknolojisi ile uzaktan yakından ilgisi olmadığı halde, cahil cahil iddialarda bulunan, en kötüsü de dikkate alınıp haber programlarına konuk alınarak zaten hiç araştırmayan insanların kanına giren şahıstır.

quote:

kemal özer
    kadir misiroglu'nun cumartesi sohbetlerinde gdo hakkinda konusmalar yapmis.

gida meselesi 1
    gida meselesi 1

quote:

kemal özer
    şu an cine5'te yayınlanan cenk'in ev hali programında yine atıp tutan, cahil kişi.
    gdo'ya biz de karşıyız da, sen komplo teorileriyle neye inanacağını şaşırmış bir insan topluluğu olan halkı korkutup, arada salladığın gerçeklik dışı bilgilerini de yedirmeye çalışırsan orada dur derim hacı.
    yok bütün fotokopi makinalarının, kopyaları tek bir merkeze göndermediğinden emin miymişiz, yok biyokimya labaratuarına kan yerine kola verirsek içindeki her şeyi öğrenebilirmişiz.
    he gülüm he.

quote:

kemal özer
    kendi web sayfasında yazan özgeçmişi şöyledir:

"konya’da doğdu.
    işletme ve gazetecilik eğitimi aldı.
    gazetelerde muhabirlik, sayfa editörlüğü ile radyolarda program, televizyon kanallarında ise haber müdürlüğü yaptı.
    hâlen gazetecilik yapmakta ve gıda hareketi’nin başkanlığı’nı yürütüyor.
    medya etik konseyi tarafından 2010 yılı medya etik ödülü’ne layık görüldü."

ve gıda güvenliği konusunda ne kadar ciddiye alınmaması gerektiğini göstermektedir.
    kilit kelimeler: işletme, gazetecilik, muhabirlik, haber müdürlüğü, medya etik ödülü.. bilmem anlatabildim mi?

• RElS kullanıcısına yanıt
    Hocam ne alalım bılemedım ki. Erikli desen daha beter.

• Alıyorum 4 tane 19 luk damacana çıkıyorum dağa yayla suyu almaya. Bu rezil ne olduğu belirsiz sulara 10 basar.
  • Bakın sulara kesinlikle temiz demiyorum ama şu derneğin Amerikadaki dünya düzdür kafasındaki derneklerden farkı yok. Bunların raporuna güvenip iş yapmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülke venezüella olma yolunda tam gaz ilerliyor bir tek su sorunumuz. Daha fazla kanserojen madde koysalarda ölsek de kurtulsak.
  • Gürpınar içiyorum listede sondan 14'üncü. Benim inanasım gelmedi. Eriklinin uludağın zirvesinden çıkıyor diye biliyorum o bile gürpınardan kötü gösteriliyor bence gariplik var bu listede.

Neyse gürpınar içmeye devam tadı çok güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: müdür727

Bu markalara en ağır şekilde, isyan ve hatta iflas ettirecek oranlarda para cezası uygulanması lazım. Yoksa önüne geçilmez bunların. Resmen lağım sularını parayla içirmişler millete
    Yandaş firmalara ceza kesemezsin. Bütün AKP'i üstüne salarlar memurluğundan olursun.
  • The Red Fox kullanıcısına yanıt
    Şebeke suyu içmeyin hocam, özellikle büyükşehirlerde. Florür içeriyor. Florürün ne halt olduğunu videolardan ve yazılardan öğrenebilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vay be zamanında günde litre litre fuska içiyordum. Arkadaşlarla da konuşurken konusu açılmıştı fuska çok iyi bir su kendini içiriyor diye. Listede 2.sırada görünce en kötüsü o sandım başta , en iyiler arasındaymış. Eriklinin de allah belasını versin diğer markalara göre 1.5 - 2 kat daha pahalı, sözde kaliteliler. Hep medya yüzünden namı büyüdü, kaç katı paraya sattı, sattıkları zehirmiş.
  • reallist55 kullanıcısına yanıt
    Peki hangi markadan öneriyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Damaca su maceram böylece biter !

Şu değerler bak. Çeşme suyu bundan daha zehirli olamaz... Erikli'den depozito bedelimi de alma vakti geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 19 Ocak 2019; 6:6:47 >
  • Munzur su için keyfinize bakın

• Gıdadedektifi bu alandaki çalışmaları ile çok daha sağlam bir kaynak , zaten yukarıda arkadaş belirtmiş.
    Asılsız haberleri de etrafa yaymak sadece kaybettirir bize.
    Sözcü yü de kaynak olarak almayın, neler paylaştıklarını daha önceleri gördük.Birincil kaynakları kendimiz araştırarak haberleri foruma taşıyalım.
  • hhuctas H kullanıcısına yanıt
    Hocam internette n11 ve gg de sistem organizasyon diye bi firma var sahibi murat bey. Ben ondan aldım ve tüm yedeklerinide ondan alıyorum.

• Bimdeki abant sudan alacam artık. En azından ilk 11'e girmiş ve eksi puan almamış. Daha ne olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkad -- 20 Ocak 2019; 2:24:57 >
  • Real Woods kullanıcısına yanıt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suyu iç öl, içme yine öl. Yani hepimiz ölecez
  • Şu ana kadar aldıklarım yani genelde alıp içtiklerim

Kayın,saka, Kardelen, elmacık, Gürsu, badem, Abant

Genelde bunlardan birisini mutlaka alıyorum. İşi bilen bir arkadaş yorumlarsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.