Şimdi Ara

ŞU DAMAGEYE BAKIN (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
3.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu adama bu kadar damage vurusan adam canlı kalmaz cunku bu aranada party kurulmuyor adam undyınde alamaz
  • bi kere o adamın felç olması lazım ama daha bayaha canı var
  • üsttede spike atmış sanırım bi bakın 700 vurmuş galib bana öle geldi :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: gangster__58

quote:

Orjinalden alıntı: cengel131

Bunun Ps olmadığını herkes anlayabilir. Çünkü Warrior'un Üzerinde bulunan ezik ArmaorLar Hp bonus basılı olabilir. Ve aynı zamanda yanında bulunan clan arkadaşı olan Pristten Undy. almış olabilir. Ayrıca Dikkatinizi çektiyse 000000'ın üzerinde bulunan Pauldron Ezik yani +8 veya +9 atack vermesi için giymiş olabilir. Warrior'un Hp'sine geLince elinde bulunan Toto'dan anlaşılacağı gibi +70. Bunlar gözden kaçmasın.

ARKDAŞA KATILIYORUM

ewet mantıklı bir cvp

• ya kesin ps 9ve6 birbirini 1ve3ten daha yakın dikkatli bakarsanız farkedersiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: wicked_orijhan

bence ps dikkat ederseniz 9ile 6 arasında daha az boşluk war birbirlerine daha yakınlar

bu arada 0000000 orcmu oldu?haberim yoktu

• cengel131

Bunun Ps olmadığını herkes anlayabilir. Çünkü Warrior'un Üzerinde bulunan ezik ArmaorLar Hp bonus basılı olabilir. Ve aynı zamanda yanında bulunan clan arkadaşı olan Pristten Undy. almış olabilir. Ayrıca Dikkatinizi çektiyse 000000'ın üzerinde bulunan Pauldron Ezik yani +8 veya +9 atack vermesi için giymiş olabilir. Warrior'un Hp'sine geLince elinde bulunan Toto'dan anlaşılacağı gibi +70. Bunlar gözden kaçmasın.

çok haklısın
  • Ya PHOTO SHOP PS ps
  • zaten herşey ps he olurmu görmüyonmu 9k ooo
  • quote:

Orjinalden alıntı: 6e

ps değil bana czde 1500 buff ile tek spıke geçmişti

ezik nasıl atar ya o derim başka bişey demem

• :D
  • ps olabilirde olmayabilirde 12.5 k canı olan warriorlar war ama bu adam cıplak nasıl oluyor anlamadım bencede ps
  • çıplak adama 9k nie vurmasın?
  • sacmalamayın ya..
    73 lvl warior scroll la beraber en fazla 6000 hp olur..gordum ben bunu.
    boyle bır damage yok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

Warrior toto alacak kadar str gerisi hp vermiştir , full hp armor ve takı almıştır , üzerinde torment vardır ...

Zero üzerine +9 +10 plate falan giymiş , öyle damage vermesi normal ..

Bir warrior için ( tank ) 12-13k hp bir şey değil ..

Resim gerçek .

Süpersin mertMüthiş yorum...
  • ps deil gerck bu resim
  • quote:

+10000 :D aynen bence bole
  • bide söyle düşünün.000000 vurmuştur.resim çekildiği anda wariorun canı tam inmemiştir ama inicektir.yani şunu demek istiyorum birine damage vurduğunuzda karşındakinin canı 1 anda inmiyo ki yawaşca azalıyo ve duruyo. bilmem anlatabildim mi
  • quote:

tamamen haklısın
  • vurdğu adam 70 lvl üstü ıse full hp ye vermıstır undyınğ lı canı 10k nın üstünde olabılır
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.