Şimdi Ara

Şu Bölüme Prehistorik Canlılar İçin Bölüm Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tarih öncesi hayvanlar için ayrı bölüm açılmalı özellikle de benim gibi bu işle ilgilenenler için .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 22 Eylül 2021; 21:49:1 >
  • Fosiller

Tarihoncesi hayvanlar hakkinda her birine ayri konu ve sohbet

Hayvan versuslari

Dinozorlar vs ...

• Hocam ayrı bölüm açılacak kadar ilgi alaka olacağını sanmıyorum.Buraya bile forum geneline bakılarak giren kişi sayısı oldukça az.İlginiz varsa eğer dinazorlara vb. canlılara konu açarak bilgi paylaşımı sağlarsanız bu bölümde canlı kalması adına yardımcı oluruz.Güzelde olur.
  • Maalesef Turkiyede fosil bilimi yerlerde bu isle hobi olsa da ilgilenenler az .

Bi carnivoraforumumuz yok .

• Hocam öncülük edin.Konu olarak açın ilgi çekerse ayrı bir bölüm açılması konusunda yardımcı olurum yönetimle görüşmek adına.
  • Tesekkur ederim ama burada konu acarim acmasina da 0 yorum gorunce iyice sogurum . Bilemiyorum .

• O konuda bir şey diyemeyeceğim hocam.İlgi çeker mi?Çekmez mi?Bilemedim.
  • Çekmez .

Bizimkiler T Rex Spinosaurus'dan baska hayvan bilmezler . Nasil çekecek ... :(

• Bilemiyorum hocam taktir sizin.Emeke verip denemek isterseniz ben takip ederim en azından paylaşımlarınızı ama büyük kitlelere ulaşmasınıda beklemeyin bana kalırsa.
  • Maalesef . Tesekkur ederim size de bu arada :)

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.