Şimdi Ara

Şu bölümde ağlamayın artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeter artık biz XYZ QQ konularınızı okumaya gelmiyoruz azıcık tartışın kanıt gösterin video atın yaşu opi fış fış kayıyo mantığından öteye geçin artık. Tartışmayı öğrenin bi de.

Siteye her girdiğimde aynı şeyleri okumaktan sıkıldım. Fikrinizi değiştirmeyi bilin azıcık, aa sen haklısın demeyi öğrenin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şimdi ben bu forumdaki 10 kişiden 8 i ağır asalaktır desem bana saldırırsınız ama hiçbiriniz kendinizi o 2 kişiden saymazsınız. bu forumun özetide bu işte.
  • Bloodimir kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma da aşırı saçma bir yorum olmuş öncelikle konuyla alakasız ayrıca kimse kendini asalak saymak istemez ki. Sen kişiye ona asalak tabirini takacak bir kanıt, yazdığı bir şey gösterirsin ama diğer kişiler onun öyle olduğunu düşünür birtek. Çıkıp insanların burada ben malım yazmasını falan mı bekliyorsun anlamadım.

• evet aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.Laurent

Kusura bakma da aşırı saçma bir yorum olmuş öncelikle konuyla alakasız ayrıca kimse kendini asalak saymak istemez ki. Sen kişiye ona asalak tabirini takacak bir kanıt, yazdığı bir şey gösterirsin ama diğer kişiler onun öyle olduğunu düşünür birtek. Çıkıp insanların burada ben malım yazmasını falan mı bekliyorsun anlamadım.

ortaya bir laf atıyorsun millet atlıyor.

sonra birisi geliyor ciddiye alıyor olanları.

15-16 yaşında trolledim diye çok mutlu olan, ahrinin sesinden tahrik oluyor diye oyunu korece oynayan veletlere prim yaratmak saçma sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodimir -- 15 Eylül 2016; 2:11:24 >
  • Bölüm eski popülaritesinden uzak zaten.
    Bi ara şu saçma yayıncıların seri trollemesi yapıldı ondan sonra yarı yarıya azaldı lol bölümü.
  • Yasuo opi fış fış kayıyo

• yaklaşık 1buçuk senedir bu forumdayım kayıt olma nedenimde bu forum zaten ondan öncede misafir olarak 5-6 ay takılmışlığım vardır hiç qq konusu açmadım ve hergün en az bitane açılıyo ve kabak tadı verdi bence şuna şöyle bi çözüm olsa güzel olabilir bölüm adminleri boş konu açanlara ceza verebilir daha başka bi çözüm gelmiyo aklıma

• forum yaş ortalaması 10-15 ve toxic troll tiplerden oluştuğu için olabilir.bu kişiler başka ne konu açabilirler?
  • BRIDGIT MENDLER kullanıcısına yanıt
    Okumayabilirsin o konuları.
    Yani o konularda açılmasa L0L bölümü boş kalıyor.
    Temmuz gibi girdim foruma forum tam anlamıyla ölü idi.
    Öğlen vakti girip yazıyorum ama L0L bölümü öldü.
    Sana zahmet biraz daha konu aç muhabbet olsun.
  • Lol bölümünde beyni olan nadir insanlardansın kardeşm

respect
    Bu yorumu beğenen 4 yazan 1 kişi olduğuna göre bu 5 kişiden 4'ü...? Hmm...

• Şu bölümde ağlamayın artık demek yerine ilginizi çeken konuları okur onların altında post kasarsınız. Kimse size zorla bir şey okutmuyor. İnsanlar fikirlerini paylaşabilir. Mesela senin böyle bi konu açman da benim hoşuma gitmedi. Hemen bununla ilgili bi konu da ben mi açmalıyım?
  • S4 ortalarından beri forumdayım. Bazı yaşadığım büyük comebacklerin heyecendan konusunu açmıştım. Bir de ranked günlüğüm var. Onun dışında maçlarla ilgili (QQ vs) konum yok. O Riven, Oxi gibi trollerden sonra popülerliğin çok düştüğü doğru.
  • QQ bu oyunun vazgecilmezidir, niyemi? Cunku herkes ayni yetenege sahip degildir :) Sizi biliyorum ama bu forumda gordugum her QQ konusu benim oyunculugumun onlara nazaran daha iyi olduguna bir kanit oluyor. Birakin insanlar QQ konusu acsin, siz onlarin aglamalarini kendi yeteneginizin yansimasi olarak gorun ve yuzunuzdeki sinsice gulumseme ile konulari okumaya devam edin :)

QQ konusu gorunce ben :)
    Ahri'nin sesi demek
  • QQ konusu neyse de Riot'tan bir şey talep etmek için konu açanlar çok komik oluyorlar.

• Snn qnq

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

şimdi ben bu forumdaki 10 kişiden 8 i ağır asalaktır desem bana saldırırsınız ama hiçbiriniz kendinizi o 2 kişiden saymazsınız. bu forumun özetide bu işte.

neden blokladığımı hatırladım. Bir insan nasıl bu kadar akıllı olabilir kendi yorumlarını falanmı +lıyon anlamıyomki

edit : kabacılık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b00mbastic -- 15 Eylül 2016; 12:27:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

QQ bu oyunun vazgecilmezidir, niyemi? Cunku herkes ayni yetenege sahip degildir :) Sizi biliyorum ama bu forumda gordugum her QQ konusu benim oyunculugumun onlara nazaran daha iyi olduguna bir kanit oluyor. Birakin insanlar QQ konusu acsin, siz onlarin aglamalarini kendi yeteneginizin yansimasi olarak gorun ve yuzunuzdeki sinsice gulumseme ile konulari okumaya devam edin :)

QQ konusu gorunce ben :)
    />

Hoşgeldiniz hocam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.