Şimdi Ara

Su arıtma uygun gibi (ŞOK içerir) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
4
Favori
18.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hee benim dükkanım 10 yıllık donanimhaber hesabım la 10 yıl sonunda yeni aklıma geldi kendi reklamımı yapayım diye. 10 yıldır boş boş takılmışım forumda neden daha önce aklıma gelmediyse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragontool

hee benim dükkanım 10 yıllık donanimhaber hesabım la 10 yıl sonunda yeni aklıma geldi kendi reklamımı yapayım diye. 10 yıldır boş boş takılmışım forumda neden daha önce aklıma gelmediyse.
    doğru ya 9 yıl 364 gün ve daha uzun süre üye olanlar reklam yapaöaz kuralı getirildi :-D

ne kafalar var yahu.. reklam yapmadığını garip bir vaziyette ispata çalışan.

şu n11 gg linki verenleri şutlasalar güzel olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yıl kadar önce ben de almıştım sistem organizasyondan 5 filtreli. Hatun suyun tadını beğenmedi ve su taşımaya devam yani.
    Ama nacizane tavsiyem yasadigin şehirde migros varsa brita bazen stant kuruyor orada bir tadına bak suyun beğenirsen al. En azından arkasında almanlar var test vs yapılıyordur bu aritmalarin ne markası var ne güvencesi üstünde kıytırıktan bi etiket var ne olduğu belli değil. Belki o kadar zımbırtı içinde bir tek membran filtre iş yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Ne demek istediğimi algilayamiyorsun bile dükkanım olsa şimdimi reklamını yapacam yıllardır neden yapmadım. Ben aldım memnunum burada araştıran arkadaşlarada yardımcı olmaya çalışıyorum sen dikkate alma.

• efekan_02 kullanıcısına yanıt
    Almadan önce çok araştırdım ilk tad sonra da mineralin alınmış olmasından dolayı çok kararsızdım tad işini tatlandırıcı filtre ile çözmüşler. Mineral içinde mineral filtresi var ama onun ne kadar işe yaradığını bilemiyorum belkide hiçbir işe yaramıyordur içinde taş gibi birseyler var. Eğer cihaz duruyorsa bir tane tatlandırıcı filtre al cihaza ekle belki işe yarar.

• Bizim köyde de dağdan geliyor su bedava. Ancak bazı aile üyelerimiz içemiyor bu suyu. Bunun için bana çok pahalı olmayan 500 TL civarı arıtma tavsiye edebilecek olan var mı?
  • efekan_02 kullanıcısına yanıt
    tada 7-10 gün sonra alışıyorsun.
    çeşme suyuna da alışırsın 7gün mecbur içince
  • Yaklaşık 3 yıldır su arıtma (aynı bunun gibi bir sistem) kullanan biri olarak şunu söyleyeyim kesinlikle alınmalı. Zaten burada espri filtrelerde, siz kaliteli filtre takarsanız suyun kalitesi de ona göre olacaktır. Markaya veya nerde satıldığına aldanmayın. Suyun geçtiği yer filtre bunu unutmayın. Zaten filtreleri bulunduğunuz adrese göre yılda 2-3 defa değiştirirsiniz olur biter.

Siz sistemi ucuza kapatmaya çalışın, filtreleri sonra değiştirirken zevkinize göre değiştirirsiniz. Aşamalarına aldanmayın en az 5 aşama olsun yeter zaten 5ten üstü çok öyle oha diyeceğiniz bir fark katan şeyler değil.
  • Ürün yine aynı fiyata şok a gelmiş.

Kullananlar memnun mu?
    Kurulum dahil mi?
    Dışardan filtre alınca uyuyor mu?

• ercuezel kullanıcısına yanıt
    sitede fiyatı 540 tl kurulum dahil. kurulum videosu yapmışlar youtube' de 450 tl kurulum yok sanırım. kurulumu kendim yapabilirim gibi görünüyor. damacanaya para harcamaktan bıktım basit bir sistemi var. ürünü almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0186

sitede fiyatı 540 tl kurulum dahil. kurulum videosu yapmışlar youtube' de 450 tl kurulum yok sanırım. kurulumu kendim yapabilirim gibi görünüyor. damacanaya para harcamaktan bıktım basit bir sistemi var. ürünü almayı düşünüyorum.
    Hangi sitede?

• suyun mineralini de filtreliyor. insanlar beyinsiz çünkü damacanaya 12 lira veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eisenmate -- 25 Ağustos 2019; 1:40:32 >
  • frenzy kullanıcısına yanıt
    Eğer sen aldıysan kaynanan atmak istese bile ayıp olur diye atamamıştır. Sende bi iç bence suyu. İmkanın varsa incelettirebilirsinde suyu

• Eisenmate E kullanıcısına yanıt
    Vücudumuza gerekli olan minerallerin %99 unu besinlerden temin ediyoruz hocam. Geriye kalan %1 lik kısım sudan gelmese de çok önemli degil. Asıl önemli olan konu cihazın arıtma randımanı ve dayanikliligi. İkinci bir husus filtrelerinin kolay bulunması ve fiyatlari olabilir. 2000 TL verip mineral dengeleyici filtreli diye satılan cihazlar insanları kandırmaya yönelik emin olun. Saglicakla

• ercuezel kullanıcısına yanıt
    http://aquaforlife.com.tr/ satış siteleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0186

http://aquaforlife.com.tr/ satış siteleri
    Bugün şok a sorayım. Belki şok'a özel kampanyaları vardır

• Su arıtma cihazlarında önemli olan filtreler. Promosyonlu ucuz ürünlerde filtrede ucuza kaçıyorlar Ancak yine de alınır. İlk filtre değişiminde kaliteli filtre kullanmaya başlarsınız. Ben 10 yıldır kullanıyorum. Kan değerlerime sürekli baktiriyorum. Bir eksiklik yok Allaha şükür. Nefrolog bir doktorum var. Kendisi de ters ozmos kullanıyor. Ana vitamin ve mineralleri iyi beslenmizle zaten aldığımızı, ancak arada bir diğer sulari da kullanmamizin mineral takviyesi açısından yararlı olacagini tavsiye ediyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.