Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.926
Cevap
179
Favori
107.196
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      309 Mesaj
      Milleti perişan ettiniz bir link verin arkadaş.
      |
      |

• Çavuş
      65 Mesaj
      Özelden link paylaşan arkadaş, hangi ürünü 500 tl'ye vereceğine dair link namına bir şey vermedi. Sadece site adresi verdi dileyen siteden ürünlere bakabilir. Ben baktım, açıklamaları yetersiz buldum. Açıklamalarda bir sürü ingilizce terim ya da kelime geçiyor, fiyatları da bana pahalı geldi. Sitenin adı feyzsuaritma.com
      arkadaş, cep telefon numarasını da fiyat sormak istersem diye gönderdi onu paylaşmam etik olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arjin81 -- 18 Ağustos 2017; 21:7:30 >

• Binbaşı
      1932 Mesaj
      Merhaba arkadaşlar sorun olmasın diye link yollamadım .

Bayram sonuna kadar yaptığımız kampanya şu şekilde ;

Açık Kasa Pompasız Cihaz 500 TL Pompalı 600 TL
      Kapalı Kasa Pompasız Cihaz 600 Pompalı 700 TL

Kredi Kartına 12 taksit
      2+1 Yıl Garantili.

Montaj ücretimiz yerine göre değişmektedir. Ankara içi 50 TL Ankara Dışı 100 TL

Sattığımız ürünler dışarda 1200 1300 TL civarı başlayan ürünler araştırmanızı ona göre yapabilirsiniz.

Bu söylediğimiz ücretler dışında eğer evinizdeki su basıncı çok yüksek ise basınç regülatörü takılmalıdır. İsterseniz siz alın biz takalım isterseniz biz alıp takalım . Parçanın maliyeti bize ne kadara geliyorsa kar koymadan takıyoruz. Siz alırsanız ücretsiz takıyoruz.

Eğer evinizdeki su basıncı çok alçak kalıyorsa pompalı cihaz almak zorundasınız. Ama şimdiye kadar bu sorunla en üst katta yaşayan ailelerde karşılaştık binalar eski ve 8 9 katlı binalardı.

Websitemiz:http://www.feyzsuaritma.com/

Bizi aradığınız zaman mutlaka Donanımhaber den görüp aradığınızı belirtiniz.

Kampanyalı Ürünlerimiz:http://www.feyzsuaritma.com/urun-kategori/kampanya/

Ürünleri burdan kontrol edip bizleri fiyat bilgisi için arayabilirsiniz.

Ürünlerimizi adınıza faturalı ve 2+1 yıl garantili şekilde satıyoruz.

Bunun yanı sıra bayramdan sonra kampanya fiyatlarımız bittikten sonra sizin satışına referans olacağınız her cihaz için yıllık bakım paketiniz bizim tarafımızdan karşılanacaktır. Yıllık bakım paketinde sizin kendinizin yapabileceği kolay bir bakımdır ve filtreler değişmektedir. Onun dışında oluşan sorunlarda bize sorunu bildiriyorsunuz 24 saat içerisinde mümkünse gün içerisinde dönüş sağlıyoruz. 3 yıl boyunca herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Sadece bakım ücretiniz oluyor o da değişen filtrelere göre 50 ile 150 TL arasında değişiyor.

Kullanılan filtreler kesinlikle Türk Malı ya da Çin Malı değiller. USA Patentli Taiwan üretimli filtrelerdir.

Cihazlarımız piyasadaki 350 400 TL lik cihazlarla karıştırılmamalıdır. Eğer dilerseniz o ürünleri de düşük fiyata satabiliriz fakat o cihazlar hakkında pek olumlu görüşlerimiz olmadığı için satma taraftarı değiliz.

Sorularınıza bu başlık altında dilediğiniz gibi yanıt verebilirim. Bu kadar beklettiğimiz için kusura bakmayın. Konu sahibine ve diğer satıcı arkadaşlara ayıp olur diye düşünmüştüm.

Edit: Düşük fiyatları websitesine koyma konusunda tedarikçi tabanlı bir sıkıntı mevcuttu bu giderildi . Kampanyalı ürün linki eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Ryzz -- 19 Ağustos 2017; 19:36:33 >

•••GalataSaray•••
      •••R-Y-Z•••

• Binbaşı
      1932 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Arjin81

Özelden link paylaşan arkadaş, hangi ürünü 500 tl'ye vereceğine dair link namına bir şey vermedi. Sadece site adresi verdi dileyen siteden ürünlere bakabilir. Ben baktım, açıklamaları yetersiz buldum. Açıklamalarda bir sürü ingilizce terim ya da kelime geçiyor, fiyatları da bana pahalı geldi. Sitenin adı feyzsuaritma.com
      arkadaş, cep telefon numarasını da fiyat sormak istersem diye gönderdi onu paylaşmam etik olmaz.

Ürünlerin açıklamaları teknik bilgileri içermektedir. Yazılması gereken detaylar bunlardır.
      Öteki türlü suyu çok iyi temizler arıtır gibi şeyler her yerde yazmaktadır zaten.
      Sizlere direk link attım ordaki ürünlerden seçim yapabilesiniz araştırabilesiniz ve istediğiniz ürünü bize iletesiniz diye . Attığım mesajda size websitesinde uygun fiyatları yazamadığımı belirtmiştim çünkü

Mesela bakın bu ürünü 700 TL ye veriyorum. 600 TL lik açık kasa olandan tek farkı kapalı bir kasaya sahip olması tankının da içinde olması.

https://www.akakce.com/su-aritma-cihazi/en-ucuz-hayzek-htz-006-tp-kapali-kasa-tanki-icinde-pompali-fiyati,54612261.html
      https://www.webdensiparis.com/hayzek-htz-006-tp-kapali-kasa-tanki-icinde-pompali-su-aritma-cihazi-
      http://www.hayzek.com.tr/kapali-kasa-inline-tanki-icinde-pompali-su-aritma-cihazi

Kendi sitemde ise tedarikçi engelinden ötürü yazmak durumunda kaldığım fiyat budur.

http://www.feyzsuaritma.com/urun/htz-006-tp-su-aritma-cihazi/

<

•••GalataSaray•••
      •••R-Y-Z•••

• Yüzbaşı
      570 Mesaj

bu linkteki ürünü nasıl satın alabilirim sizden özelden mesaj atabilir misiniz. yazdım ama geri dönüş olmadı
      http://www.feyzsuaritma.com/urun/htz-006-tp-su-aritma-cihazi/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
      |
      |
      Dr.Ryzz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✪ Anakart: Asus Prime Z270-A LGA1151 DDR4 ✪ CPU: Intel Core i7-7700K ✪ RAM: G.Skill RipjawsV 16GB 3200MHz DDR4 ✪ GPU: MSI GTX 1050 TI 4GB OC ✪ SSD: Samsung 960 Evo NVMe M.2 250GB ✪ HDD: WD Red WD30EFRX 6TB ✪ Monitör: Dell U2515H 25" 2K ✪ Kasa: Corsair 400C ✪ PSU: Corsair Platinium Hx750i 750w ✪ Soğutucu: Corsair H115i 280 mm ✪ FAN: Corsair Pro ML120 x3 ML140 x2
    • Binbaşı
      1932 Mesaj
      Şuan satışlarımız mevcut internet mağazamızı Hepsiburada bünyesine de taşıyacağız ve oradan da direk alışveriş yapabileceksiniz.

Ayrıca 3 farklı tedarikçi ile görüşmelerimiz devam ediyor. Yine sizlere farklı cihazları ucuz fiyatlarla buluşturacağız.
      http://www.feyzsuaritma.com/urun-kategori/kampanya/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Ryzz -- 19 Ağustos 2017; 21:31:30 >
      |
      |

•••GalataSaray•••
      •••R-Y-Z•••

• Teğmen
      173 Mesaj
      An itibari ile alamıyormuyuz yani?

DH Motorola Moto G Kullanicilari
    • Yüzbaşı
      309 Mesaj
      Site üzerinden satış aktif değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1110 Mesaj
      takip
      |
      |

• Binbaşı
      1932 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: ecan50

Alabilirsiniz hocam sorun yok. İsterseniz yerimize gelip alabilirsiniz isterseniz havale - eft dilerseniz de kredi kartına 12 taksit yaparak alabilirsiniz.

Hepsiburada üzerinden satışımıza ise bir sonraki hafta başlıyoruz.

Dilerseniz sanalpazar - n11 üzerinden de satışımız mevcut fakat oralarda komisyon dahil oluyor.

•••GalataSaray•••
      •••R-Y-Z•••

• Yarbay
      2643 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ryzz

quote:

Alabilirsiniz hocam sorun yok. İsterseniz yerimize gelip alabilirsiniz isterseniz havale - eft dilerseniz de kredi kartına 12 taksit yaparak alabilirsiniz.

Dilerseniz sanalpazar - n11 üzerinden de satışımız mevcut fakat oralarda komisyon dahil oluyor.

Modellere göre bakım periyotlarda ve fiyatları hakkında bilgi verir misiniz

• Binbaşı
      1932 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: helluri

quote:

quote:

Modellere göre bakım periyotlarda ve fiyatları hakkında bilgi verir misiniz

http://www.feyzsuaritma.com/su-aritma-filtre-degisim-sureleri-ek-bilgiler/

Yıllık bakım maliyeti 100 ile 150 TL arasında değişmektedir hocam.
      |
      |

•••GalataSaray•••
      •••R-Y-Z•••

• Binbaşı
      1554 Mesaj
      Şu su arıtma cihazlarında hep montaj kısmını merak etmişimdir birde filtre değiştirme kolaylığı o konuda bilgi verebilirmisiniz?

• Binbaşı
      1932 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: help21

Şu su arıtma cihazlarında hep montaj kısmını merak etmişimdir birde filtre değiştirme kolaylığı o konuda bilgi verebilirmisiniz?

Bununla ilgili yakın zamanda video hazırlamayı düşünüyoruz.

Arıtma cihazı takarken matkapla su arıtma musluk yeri için delik delme işlemi var
      bunun dışında lavabonun altından gelen musluk için de bağlantı yapılması gerekiyor.

Filtre değişimleri için cihazların içinden parça çıkıyor zaten en basit işlem filtre değişimi onda da zaten söktüğünüz gibi takıyorsunuz.

Çoğu müşterimiz kendisi filtre değişimi yapar. Ankara içinde olan müşterilerimiz için zaman zaman kontrole gider bakarız . Şimdiye dek sorun yaşayan olmadı filtre değişimi konusunda.

•••GalataSaray•••
      •••R-Y-Z•••

• Binbaşı
      1554 Mesaj
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: help21

Bununla ilgili yakın zamanda video hazırlamayı düşünüyoruz.

Arıtma cihazı takarken matkapla su arıtma musluk yeri için delik delme işlemi var
      bunun dışında lavabonun altından gelen musluk için de bağlantı yapılması gerekiyor.

Filtre değişimleri için cihazların içinden parça çıkıyor zaten en basit işlem filtre değişimi onda da zaten söktüğünüz gibi takıyorsunuz.

Çoğu müşterimiz kendisi filtre değişimi yapar. Ankara içinde olan müşterilerimiz için zaman zaman kontrole gider bakarız . Şimdiye dek sorun yaşayan olmadı filtre değişimi konusunda.

video olursa haber ederseniz iyi olur
      |
      |

• Yüzbaşı
      884 Mesaj
      Arkadaşlar ters ozmoz filtreleme prensibiyle çalışanlar birçok yerce sağlıksız bulunuyor, bunun dışında sadece koku gibi basit filtreleme yapan cihazlar varmış, ne alınabilir?

HAYAT KIZGIN BOĞA,
      BEN KIRMIZI PELERİN
    • Binbaşı
      1932 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Arkadaşlar ters ozmoz filtreleme prensibiyle çalışanlar birçok yerce sağlıksız bulunuyor, bunun dışında sadece koku gibi basit filtreleme yapan cihazlar varmış, ne alınabilir?

Hocam reverse osmosis sistem, filtreleme sistemi olduğu icin suya kimyasal verme çöktürme işlemleri olmadığı için sağlıksız denemez.

Su Arıtma üreticilerinin aldığı bazı laboratuvar raporları var ve sonuçlar tatmin edici düzeyde. Hatta Avrupa 'da restaurant işletmelerinde zorunlu tutulmakta.

Ayrıca kokuyu filtre eden cihazlardan bahsetmişsiniz bunlar yine aynı cihazlar.

Ters ozmoz cihazlarda da farklılık bulunuyor bi ihtimal siz eski tip cihazlardan bahsediyorsunuzdur.

•••GalataSaray•••
      •••R-Y-Z•••

• Yüzbaşı
      570 Mesaj

HTZ 006 TP Su Arıtma Cihazı bugün elime ulaştı. Yardımların için teşekkür ederim Cihazı piyasanın yarı fiyatına almış olmam beni mutlu etti. İnşallah alamayanlarda en kısa zamanda alırlar.

Dr.Ryzz nickli arkadaşa güvenebilirsiniz. Tavsiye ediyorum.

Montajını henüz yapmadım ama foto çektim. montajdan sonra da atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 22 Ağustos 2017; 18:10:33 >
      |
      |
      Dr.Ryzz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✪ Anakart: Asus Prime Z270-A LGA1151 DDR4 ✪ CPU: Intel Core i7-7700K ✪ RAM: G.Skill RipjawsV 16GB 3200MHz DDR4 ✪ GPU: MSI GTX 1050 TI 4GB OC ✪ SSD: Samsung 960 Evo NVMe M.2 250GB ✪ HDD: WD Red WD30EFRX 6TB ✪ Monitör: Dell U2515H 25" 2K ✪ Kasa: Corsair 400C ✪ PSU: Corsair Platinium Hx750i 750w ✪ Soğutucu: Corsair H115i 280 mm ✪ FAN: Corsair Pro ML120 x3 ML140 x2

• Binbaşı
      1932 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: karadurak

HTZ 006 TP Su Arıtma Cihazı bugün elime ulaştı. Yardımların için teşekkür ederim Cihazı piyasanın yarı fiyatına almış olmam beni mutlu etti. İnşallah alamayanlarda en kısa zamanda alırlar.

Dr.Ryzz nickli arkadaşa güvenebilirsiniz. Tavsiye ediyorum.

Montajını henüz yapmadım ama foto çektim. montajdan sonra da atarım.

Resimler için teşekkür ederim hocam, güle güle kullanmanız dileğiyle.

Her türlü sorunlarınızda direk telefon ile arayabilirsiniz.

•••GalataSaray•••
      •••R-Y-Z•••

• Yarbay
      103 Mesaj
      quote:

quote:

Hocam resimleri aşağıya ekledim. Kullandığım filtreler.

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
paykasa
Paykasa
chat.gen.tr
türksohbet.net
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,062
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.