Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.665
Cevap
383
Favori
523.488
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, evimize su arıtma cihazı almak istiyoruz, nsf sertifikalı tezgah altı su arıtma cihazı önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mylove kullanıcısına yanıt
    Basınç düşünce beni değiştir der zaten kendisi. Yani su düşük debide akmaya başlar. Debi hâlâ iyi ise hiç değiştirme. Filtreler yetkili bayiden. 11 ayda bir felan değiştiriyorum. Benim 17 sene oldu. Tankı 2 defa değiştirttim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bojan43 B kullanıcısına yanıt
    buna bir göz atabilirsiniz tavsiye ederim.

su arıtma cihazı

• ekdellal kullanıcısına yanıt
    Kaca değiştiriyorsunuz hocam filtreleri

• teacher47 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Bende su arıtma cihazı arıyorum. Fiyatı biraz pahalı geldi acaba daha uyguna tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı?
  • Pompasız Açık kasa cihaza pompa taktım, TDS değeri düşmedi hatta yükseldi su arıtmacı arkadaşlar nedeni nedir?

• ntman N kullanıcısına yanıt
    Hangi membrana pompa taktin amac tds değeri düşürmek mi örnek sıfır bir membrana basinci yükselttiğinde tds değeri daha düşük olur. Ama sen bitmiş bir membrana takarsan değişen birsey olmaz su basinci düşük olan yerlerde ponpa kullanılır arıtılan suyun debisi artsın daha hızlı arıtılsın diye ayrica membran tds ölçümleri hemen yapılmaz 10-20 litre kadar su attıktan sonra ölçüm yapman gerekiyor. Hocam pompa sayesinde tds değeri yükselmez.

• Rainwater 2950 tl ye kampanyalı fiyat 4bin lerden düştü diyor. Kaliteli fakat daha uyguna bi suru artıma cihazı için hangi filtreleri seçmeliyim piyasada bir sürü çeşit model arıtma cihazı var insanın kafası çok karışıyor.
  • mert05 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Spring Water Su Arıtma Sistemlerinin, Omnipure Filtreli Olan Aşağıda Linlini Vereceğim Ürünü İnceleyebiliriniz. Muadilleri Neredeyse İki Katı Fiyatındadır

https://springaritma.com.tr/index.php?route=product/product&path=64&product_id=168

• VitesKolundakiTesbih V kullanıcısına yanıt
    bunu degerlendirebilirsiniz 1200 tl 12 aya boluyorlar nakitte 1100 e dusuyor montaj felan ucretsiz
    su arıtma cihazı
  • tersosmos kullanıcısına yanıt
    Aynen membranın ömrü dolmuş. Çeşme suyu 600tds, pompa aktifken 100 küsür, pompasız 5 litreden sonra 80 geliyor.

Bu arada, kaliteli ön filtre var mıdır?

Çesme Suyunun rengi baya kötü. bazen sapsarı su geliyor.

• ntman N kullanıcısına yanıt
    Karbon olarak bunu kullanhttps://www.rosuaritma.com/urun/pentair-gac-10-granul-aktif-karbon-filtre/

1.filtre içinde kapaklı sediment filtresi kullanhttps://www.rosuaritma.com/urun/kapakli-10-inch-5-micron-sediment-filtre/ bu kapaklı olanlar kapaksizlara göre 2-3 kat daha uzun ömürlü ve kesinlikle 5 mikron üstü tortu kaçırmazlar.

Membrani en iyi bu filtrelerle koruyabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Basınç düşünce beni değiştir der zaten kendisi. Yani su düşük debide akmaya başlar. Debi hâlâ iyi ise hiç değiştirme. Filtreler yetkili bayiden. 11 ayda bir felan değiştiriyorum. Benim 17 sene oldu. Tankı 2 defa değiştirttim.
    Teşekkür ederim arkadaşım, yetkili bayi derken Filtreleri İhlas dan mı alıyorsunuz?

Son olarak, Hangi Filtre ne zaman değişmeli onun bilgisini 5 Filtre için yazabilir misiniz rica etsem.

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 8 Eylül 2020; 13:39:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustalar selam, amerika'dan aşağıdaki linkteki arıtmayı almıştım 3 yıl önce, 3 yıldır filtre değişmedi suyun tadı leş durumda. Buna uygun hangi filtreyi almalıyım? yine amerika'dan aynı markadan mı sipariş vermeliyim yoksa türkiye'den herhangi kaliteli bir filtre alsam uyar mı?
    https://www.amazon.com/gp/product/B00NWZ1RCK/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt
    10 inch boyutunda housing sistem filtreler uyum sağlar.internetten açık kasa su arıtma cihazı filtre seti diye aratma yapabilirsiniz,yüksek kalitede filtreler isterseniz de link gönderiyorum

https://puretronwater.com/urun/made-in-usa-6li-filtre-seti-membran-filtreli/

• Sebil kullanıyorum sebil için kullanılan aparatlar olmuyor mesafe çok musluk ile sebil arasında. Cam damacana alacağım damacanayı nasıl doldurabilirim?

• Çetin bey den puretron ks11 aldım. Kendisinden ve cihazdan memnun kaldım çok ilgiliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhand28 -- 10 Eylül 2020; 2:16:35 >
  • Arkadaşlar merhabalar. Arıtma cihazımdaki Bütün Filitreleri değiştirmek istiyorum. Nsf onayli 12 aşamalı Filitre tavsiyesi alabilir miyim? Set olarak. Teşekkürler

• ssj kullanıcısına yanıt
    Nsf onaylı 12 aşamalı set yok hocam.

ama nsf onaylı alkali set isterseniz 6 filtreli link göndereyim.cihazınız açık sistemmi kapalı sistemmi?resim gönderirseniz daha sağlıklı olur
  • ctnuyr kullanıcısına yanıt
    Hocam kapalı sistem Foto attım. Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.