Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.676
Cevap
384
Favori
524.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cümleten selamlar. Royal Green Soft System arıtma cihazını yıllardır kullanıyorum. Sürekli düzenli olarak ölçüm alıyorum. Bugün sizlere bilgi olsun diye ölçüm aldım. Arkadaşlar 11 aylık filtre dikkatinizi çekerim. Biocera lı 4 mineralli alkali filtresiyle aylara meydan okuyan bir stabilite. Çok fazla filtre denedim. En kalitelisi, hatta sediment filtrede bile farklı kalite, asla çamuru tortuyu geçirmiyor. Royal Green Soft System'in üzerine başka bir cihaz tanımıyorum. Ne kadar stabil olduğunu bana yaşayarak ispatladı. Ekte bakın...
     Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• volkansim V kullanıcısına yanıt
    bende uzun yıllardır royal green kullanıyorum .o cihazların aynısı bendede vardı peşpeşe ölçümlerde hep farklı ölçerdi artık kullanmıyorum.ph değeri bendeki cihazda musluktan akan sudan daha kötü çıkıyordu,filtrede değiştirdik düzelmedi nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 31 Ağustos 2020; 15:20:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese Selamlar,

Su Arıtma Cihazları için Sıcak FırsatlarRoyal Green Soft System arıtma cihazını yıllardır kullanıyorum. Sürekli düzenli olarak ölçüm alıyorum. Bugün sizlere bilgi olsun diye ölçüm aldım. Arkadaşlar 11 aylık filtre dikkatinizi çekerim. Biocera lı 4 mineralli alkali filtresiyle aylara meydan okuyan bir stabilite. Çok fazla filtre denedim. En kalitelisi, hatta sediment filtrede bile farklı kalite, asla çamuru tortuyu geçirmiyor. Royal Green Soft System'in üzerine başka bir cihaz tanımıyorum. Ne kadar stabil olduğunu bana yaşayarak ispatladı. Ekte bakın...

• Merhaba arkadaslar. Aritma cihazi almayı ne zamandir düşünüyorum lakin atık sudan dolayi hep vazgeçiyorum. Zira temiz suyun dunya icin önemi ortada. Bir litre temiz su icin 4 -5 litre tatlı suyu bosa harcamak istemiyorum. Önerebileceginiz bir cihaz varmi

• furkani kullanıcısına yanıt
    Tersozmoz sistemlerinin hepsinde atik su vardir hocam hangi marka alirsan al o litreleri atar 1 litre icin 3-7 litre arasında atık atar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Biocera filtreyi membrandan sonra tanka verin. Alkali su tankta depolansın. Aritma yavas oldugu için Biocera filtreden maksimum sürtunme ile çözülme gercekleşir. Çeşmeye bağlarsanız, suyun akışkanlığı ile gittikçe düşecektir. Hizlı olunca mineral çözülmesi az olur. Ben yillardır böyle kullanıyorum. Problemin kaynagı budur.

• volkansim V kullanıcısına yanıt
    bende Biocera yok bunları yeni kullanmaya başladılar galiba.yedek filtrelerim yeni bitti seneye hepsi değişecek o zaman Bioceralı filtre takımı alırım artık.

• tersosmos kullanıcısına yanıt
    Cevap icin teşekkürler. Damacanaya devam ozaman :)

• cagdass07 C kullanıcısına yanıt
    üstüne 300-400 daha koy kurumsal bi yerden al dostum şu modeli öneririm
    su arıtma cihazı
  • arkadaşlar, nsf onayı olmayan 600-700 liralık cihazların ne tür sakıncası var? 2500 liralık ürünün sunup bunların veremediği nedir, özet olarak yazabilecek biri var mı? onlarca sayfa okudum ama tatmin edici bilgi bulamadım.

• nihilist76 kullanıcısına yanıt
    gerçek değeri 2500 tl olan sertifikalı bir cihazla kıyaslarsak.a-z ye herşeyi farklı.ama piyasada 600-700 lik cihazları 2500 ede satan oldukça fazla firma var.

filtre kalitesi
    tank musluk kalitesi
    suyun alkalilik ve mineral değerleri
    filtreleme özellikleri
    kullanım ömürleri
    fark edenler bunlardır.

600 luk bir cihazın hiç bir parçasında belge aramayın bulamssınız.belge ne işimize yarar dersenizde.ürünün kullanım ömrü,filtreleme derecesi,sudan neleri ne seviyede filtrelediği,kullandığı ham madde(plastiğine kadar) hangi değerdeki suları filtreleyebildiği,hangi sıcaklık ve soguklukta filtrleme yapabildiği,kaç bar basınca dayanabildiği vb.. gibi her işlevde labaratuar ortamında gerçekleşen çalişmlarla bu belgeleri alıyorlar.
  • ctnuyr kullanıcısına yanıt
    sağol hocam detaylı cevabın için.. ama anlamadığım şu, pahalı cihazların bütün işi yapan filtreleri 400-500 tl gördüğüm kadarıyla. Acaba ben geri kalan 2000 lirayı sırf bu ürünlerin aldıkları bu belge için mi ödüyorum sorusu oluşuyor kafada. Aynı organik sertifikalı sebze meyvenin 4 kat fiyata satılması gibi bir durum mu sözkonusu acaba.

Yani sonuçta tuzlu sudan içme suyu elde etmiyor bu cihazlar, 2500 liralar falan aşırı sanki ne bileyim.

Bak şimdi hocam 10 tl ye de ph filtresi var oda 9-10 ph verir ve uzun sürede gider 300 tl ye de var oda 9-10 ph verir. Ama birinde orp düşmez diğerinde düşer yani faydalı ph elde etmezsin ucuz olanda ayrıca kanserojen madde kullanılır ve yüzden sertifika alamaz.

Simdi kömür var ve kömürden imal edilen elmas var yani kullanilan malzemelerin de moleküler yapıları farklı elmas gibi sert minerallerden oluşan alkali filtre pahali kömürden üretilen ucuzdur bu sadece bir filtrede örnek verdim size

Sertifikaya para odemiyorsunuz kaliteli malzemeye ödeme yapıyorsunuz.

• KALİTESİZ ÜRÜN KULLANMAYA SONNN..... ESKİ ÜRÜNÜNÜZÜ GETİRİN

YENİSİNİ GÖTÜRÜN

SPRİNG WATER SU ARITMA SİSTEMLERİNDE İÇECEĞİNİZ SUYUN KALİTESİNİ SİZ BELİRLEYİN...

İSTER 6 FİLTRE 9 AŞAMALI ister 8 FİLTRE 11 AŞAMALI

81 İLDE ÜCRETSİZ KURULUM HİZMETİ İLE YEPYENİ BİR SPRİNG WATER SU ARITMA CİHAZI ALMANIN TAM ZAMANI

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar
  • tersosmos kullanıcısına yanıt
    hocam hyundai'nin cihazları nasıldır bilgin var mı? Türk Telekomlulara özel %30 indirim varmış.. Tavsiye eder misiniz?

https://www.hyundaisuaritma.com.tr/u3005/ev-tipi/tezgah-alti/hyundai-hw-100-up-aritma-cihazi.html
    https://www.hyundaisuaritma.com.tr/u5002/ev-tipi/tezgah-alti/hyundai-su-aritma-cihazi-hnd-35.html

Hocam ürün kötülemek değil amacım ama ayni kalitede ürünleri internetten zaten 500-600 liralara alırsınız montaj hariç iyi mi kötü mü kendin karar ver benim düşüncelerim bunlar. Ürün içeriğinde hiç bir markaya yer vermedikleri için kalitesi sorgulanır.

• Aşağıdaki gibi musluğa takılanlar iş görmezmi arıtma olarak
    https://www.hepsiburada.com/greentech-water-uf-membran-filtreli-musluk-ucu-aritici-p-HBV00000Q889J?magaza=Lale+Bili%c5%9fim

• exulsa E kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar tam olarak aritmaz suyu ama iş görür sudaki kloru falan alıyor şebeke suyunuz çok kirli değilse kullanin

• İnternetten filtresiz kapalı kutu şekilde bir arkadaş motorlu 300 liraya sipariş verdi, daha sonra dediğine göre en kaliteli filtreleri aldı, ek olarak tatlandırıcı ve mineral filtre aldı, hepsi onaylı filtrelermiş, bize toplam maliyeti 800 civarı oldu, montajını falan kendşmiz yaptık.

• Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 8 sene önce İhlas Su Arıtma cihazı aura cebilon aldım.

Su tankeri hiç değişmedi, ne zaman değişmesi gerek? Bir de Filtreleri nereden alıyorsunuz?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim..

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.