Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
7.680
Cevap
385
Favori
524.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Çeneniz bol bol düşsün güzel bilgiler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar;

Spring Water Firması olarak 8 Filtre 11 Aşamalı Tezgah Altı Ürünlerimizde, Nakit Satışlarımızda %10 İndirim Fırsatımız Başlamıştır.

Ürünlerimizi Aşağıdaki Linkten inceleyebilir. 81 ilde Ücretsiz kurulum hizmetinden Yararlanabilirsiniz.
    https://springaritma.com.tr/index.phproute=product/product&product_id=171
  • SPRİNGWATER kullanıcısına yanıt
    filtrelerin nsf belgelerini gösterebilir misiniz?

Filtre üretici firmaları kim.

alkali filtre olarak biocera seçeneğiniz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • senei devriye geldi
    yine filtre araştırma zamanı ..

ilk 3 filtre + mineral + tatlandırıcı
    bakmaya başlama zamanı. markalar fiyatlar ,,, artık 1 hafta araştırırım

Böyle 5 i bir yerde filtreler çıkmış Alkalı mineral detox PH falan tepsi tek filtrede denmiş.
    Deneyen varmı burada

https://www.hepsiburada.com/watermelon-su-aritma-cihazi-icin-5-li-combo-mineral-filtre-detox-ph-dengeleme-filtresi-p-HBV00000RJWQM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 13 Haziran 2020; 10:16:32 >

• meeb kullanıcısına yanıt
    Merhaba efendim bize özelden ulaşabilirseniz teknik detayları sizinle paylaşabiliriz.

05075153516

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SPRİNGWATER kullanıcısına yanıt
    burada paylaşın efendim amacımız herkes öğrensin.😀

• Royal Green için filtre değiştirme zamanlarına riayet etmeye gerek var mı? 1 sene olmak üzere ancak suyun tadı hala güzel filtre masrafına girmek istemiyorum. Biocera olan modelden almıştım kullanışı çok tatlı
  • meeb kullanıcısına yanıt
    www.nsf.org

Sorgulatabilirsiniz

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar

• Arkadaşlar merhaba,

BRİTA ON TOP MUSLUK BAŞLIĞINA TAKILAN CİHAZ hakkında ki düşünceleriniz nedir? Kullanan var mı içiniz de acaba?

• Bmb den aradilar 7 filtre ro-10 kampanya varmis 300 tl kargo yapabilirlermis nasil fiyat arkadaslar

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    deymez arkadaşım.markaları belli bile değil filtrelerinin.internette satılan 7 li setler var 150 tl onlardan bile olabılir.
    ama seninde benim gibi 9,5 inc dedikleri ölçülerde ise filtre yuvaların geçmiş olsun bmb den almak zorundasın.başka filtre uymuyor çünkü.ama standart 10 inc ise kesinlikle daha ucuzunu bulabılirsin aynı kalitede.sırf bu yüzden cihazı çöpe attım.sadece tankı musluğu duruyor ilerde belki lazım olur diye
  • Arkadaşlar şu a101dekihttps://www.a101.com.tr/elektronik/bmb-ro-10-alkalin-detox-su-aritma-cihazi/ cihaz alınır mı. Aldıktan sonra filtreleri kaça değiştiririm. Değer mi sizce evde 2 yetişkin 2 çocuk var. Alınır derseniz alicam. Damacana uğraştırıyor çok.

• similastik S kullanıcısına yanıt
    Senin filtre kabi resimi varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

Arkadaşlar şu a101dekihttps://www.a101.com.tr/elektronik/bmb-ro-10-alkalin-detox-su-aritma-cihazi/ cihaz alınır mı. Aldıktan sonra filtreleri kaça değiştiririm. Değer mi sizce evde 2 yetişkin 2 çocuk var. Alınır derseniz alicam. Damacana uğraştırıyor çok.
    Yukarıda arkadaşı aramışlar 300 lira demişler

Bunun için resime ihtiyacınız yok

filtre kabının üst kapak kısmı mavi gövde rengi beyaz ise 9.5"

tamamı beyaz ise 10"

Filtre seti mi cihazla beraber mi? Benimde ihtiyacım var diğer evde bu cihaz var gayet iyi iş görüyor senelerdir filtre değişimi harici bir şey yapmadık.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Onu gördüm de model olarak alınabilir mi merak ettim ama 300 tllikse hiç bulaşmayalım

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Orjinal bmb 7 asamali filtre seti 300 tl

• Merhaba ;

Malum bulunduğum İzmir Mavişehir -Çiğli bölgesinde sular çok kireçli, her yer beyaz lekeli kalıyor.. evde ayrıca arıtmalı su sebili de var ( Arçelik ama ihtiyaçlarımı karşılıyor memnunuz, sağolsunlar 4 ayda bir gelip filtre değişimini yapıyorlar) ancak genel kireç problemi için
    daire girişine kireç önleme maksatlı ekonomik bir çözüm arıyorum, 10 inçlik 3 lü sistem kuracağım büyük ihtimalle .... ancak sayın LONG57 çok açıklayıcı yazmış ve bu yüzden sanırsam iş daire girişin de de olsa o aynı mantık devreye girer ( reçine filtre olayı ) nasıl bir sıralama yapmalıyım.

1 yıkanabilir ( ki muhtemelen Atlas olur) tortu filtre
    2. Silikoz filtre ( şu küçük toplar sanırsam)
    3. Karbon blok filtre

Yada

2. Silikoz
    3. Reçine

Yada

2. Reçine
    3 karbon

Bina girişinde büyük varillerde sanırsam reçine sistemi var ama bakımları tam yapılmıyor herhalde çünkü tuz basmaları falan gerekiyor ve kapıcıyı ikaz etmeden yapmıyor ...

Özetle
    Alttaki linkten bir seçim yapma ( yukarıda bahsettiğim seçenekler için 1,2,3,4 , 5 diye satın alma linki seçimli) konusunda uzman görüşüne ihtiyaç duymaktayım... veya tavsiyelerinize de açığım
    https://urun.n11.com/su-aritma-cihazlari/daire-bina-girisi-pas-kirec-onleyici-ev-sebeke-girisi-su-aritma-P407392945

Saygılarımla

• airwolf26 kullanıcısına yanıt
    silifoz işinize yaramaz boşuna almayın.kireç olduğu gibi kalır yine.

10 inc shell kabın içine koyacağınız reçinede 2 hafta anca kireci tutar.sürekli değişmeniz lazım.

daire girişi reçineli mini kabinet yumuşatma cihazları en uygunu size.

bina girişindeki reçineli sistem çalişmıyorkı evinize kireçli su geliyor.ya tamamen onları elden geçirtin yada sadece kendi daire girişinize mini kabinet sistem kurun
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.