Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar (137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.395
Cevap
380
Favori
516.390
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet çok memnunum
    Ancak şu bir gerçekmi aynı işi yapan ( sözde ) 500 tl lik ev tipi cihazlarda var 10.000 tl likte
    Durumunuz varsa bu alet alınabilecek en iyi ve kaliteli arıtıcılardan birisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de ao smith daisy aldım üründen çok memnunum tavsiye ederim. hem akıllı cihaz hem de suyun lezzeti çok iyi. fiyatı da kendi sitesinde şu an birazda olsun indirimde. Garanti ve kurulum sıkıntısı yaşmak istemeyenler aosmithevimden sitesinden alsınlar bence. diğer n11 gittigidiyor hepsiburada gibi sitelerde de satıcılara güveniyorsanız alın. ama şu an kendi şatıs sitesi de o fiyatlarda satış yapıyor.

Not : n11 üzerinden 2100 tl ye aldım. fakat kurulum için biraz sıkıntı yaşadım. kendi sitesinde de şu an 2500 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak_5866 -- 29 Mart 2020; 17:46:3 >
  • 3800 ü verince suyu altın'dan damıtıyor çünkü..o yüzden burjuvayı dinleyin siz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar

Merhaba, yukarıda ki cihaz hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? 1300 lira

Su arıtma cihazları hakkında fazla bilgi sahibi değilim. Eski arıtıcımız bms uzun yıllardır kullandığımız için tüm parçaları eskidi kaliteli güzel bir cihaz önerebilir misiniz?

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• arkadaşlar merhaba. 12 aşamalı pikselaqua marka kapalı kasa bir su arıtma sistemi aldım. bugün tesisatın kurulumunu yaptım. birazdan cihazı aktif hale getirmeyi planlıyordum fakat kullanım kılavuzunda ilk kullanım öncesi filtrelerin yıkanması gerektiğini söylüyor. bu da her bir filtreye bir sonraki filtreye bağlamadan teker teker su verme manasına geliyor. bunu uygulamak için kasanın içindeki bütün filtrelerin bağlantısını kesip her bir filtreye sırası ile aşama aşama su vermem gerekiyor. çok saçma geldi bana. acaba doğru mu anlıyorum bu prosesi? fikri olan var mıdır?
  • Bim’e 3 Nisan’da gelecek olan Hi-Pro su arıtma cihazı hakkında fikri olan var mı? İnternette pek bilgi yok.

https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/su-aritma-sistemi/aktuel.aspx?tag=dhapp00cyf-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Su Arıtma Sistemi
    • 7/24 sağlıklı ve taze su
    • Çeşmeden su içme kolaylığı
    • Damacana masrafından kurtulma avantajı
    • Kolay kurulum imkanı
    • Servis gerektirmeyen filtre değişim avantajı
    • Alüminyum ana gövde
    • LG Membran
    • Lüks Musluk
    • 5’li Filtre Sistemi
    • Garantiyi Uzatabilme İmkanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi englishmannn -- 29 Mart 2020; 20:46:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • englishmannn kullanıcısına yanıt
    filtreler standart değil,değişim zamanı zor ve maliyetli olabilir.

Garanti uzatma olayı hikaye.

600 tl çok 5 aşamaya göre.

• meeb kullanıcısına yanıt
    Nerden anladiniz filtrelerin standart olmadigini ??

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    alt grup 10 inç veya 12 inç değil. kapalı filtreler e de benzemiyor.fotoğraftan öyle duruyor yani.

• DeliKase D kullanıcısına yanıt
    Membran filtreye ilk su gitmeden ya shut off dan veya membran kapağındakı hortumu cıkararak ilk yıkama işlemini yapınız.ön filtrelerdeki karbonun membran filtreye gitmesini engellemek için yıkama yapılır.

Veya vaktim var uğraşırım derseniz ilk 2 filtrryi birlikte (3.filtreye su girmeden,ilk 2 filtreden geçirin)daha sonra ilk 3 filtreyi birlikte membran filtreye gitmeden yıkayınız.

• oopppss kullanıcısına yanıt
    İnternetten aynı kalitede daha uygunu çok hocam.aynı firmanın sadece diş görüntüsü değişik

• butters01 B kullanıcısına yanıt
    Alacagınız filtre markalarına göre değişir.8 filtreyide değiştirmek isterseniz 200 -250 tl civarı aynı kalitede filtreler.değişimi siz yaparsanız tabi.

• ctnuyr kullanıcısına yanıt
    kaliteli olmasını istersem hangi markayı tercih etmeliyim sizce? link vs. verebilirseniz alırım.

bir de montaj durumu var. ufak bir kazanı mevcut, içinde su dolu. kendim montaj yapamayacağımı düşünerek servisini arama kararı almıştım ama yüksek turarsa mecbur tüm işi kendim halledeceğim.
    Sizin öneriniz nedir f/p ürünü olarak?

• butters01 B kullanıcısına yanıt
    sistemin ve filtrelerin resmini atarsanız filtre konusunda yardımcı olayım hocam size.çünkü açık sistem kapalı sistem filtreler fark eder ona göre yönlendiriyim.
  • Ben puretronwater temsilcisiyim hocam.max .fiyat aralığınızı soylerseniz link gönderiyim size.
  • Çaydanlıkta biriken kireçten kurtulmak için bir su arıtma cihazı önerebilir misiniz?
    İçme suyu olarak kullanmayacağım çay ve yemek ağırlıklı olarak kullanacağım.
    1200-1300 aralığında alınacak f/p ürünü

• Arkadaşlar merhaba. Artık marketten şişe su alıp taşımaktan cidden bıktık. Su arıtma cihazı almak istiyoruz ama hiçbir bilgim yok su arıtma cihazları hakkında. Bütçemizi 2500 liraya kadar zorlayabiliriz. 2500 liraya alabileceğim, kaliteli ve dayanıklı arıtma cihazı bulabilir miyim? Önerileriniz nelerdir? Konunun yeri burası değilse affola bulamadim başka yer. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Çok teşekkür ederim. Çok daha anlaşılır oldu böyle.

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.