Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.680
Cevap
385
Favori
524.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    filmtech yeni bir marka membran mi? yoksa Filmtec mi?

Geçenlerde bir kullanıcı daha ekledi bunu sildi sonra sizde silmezsiniz değilmi cevap verince.

13 aşama cihaz ve Biocera + Filmtec ilk defa gördük o yüzden yorum yerine sizlerin kullanıcı deneyimlerini bekliyoruz resimli olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sanırım yazım hatası yaptım filmtec olacak dediğiniz gibi.
    13 aşama yazıyor ama gerçekte kaç aşamalı olduğu konusunda net bilgim yok çok aşamalı olmasının da bir önemi olmadığını daha önce okumuştum sizin yazdıklarınızdan da faydalanmaya çalıştım. uzun süredir araştırıyordum işin içinden çıkamayınca bende filmtec ve biocera'ya odaklanıp cihazı sipariş ettim.
    üründe zaten filmtec mebran ve Omnipure filtreler vardı. biocera'yı ben istedim kendi filtresi için ikna etmeye çalıştı ama ben ısrar edince kabul etti.
    bahsettiğim filtrelerle ve cihazla ilgili düşüncelerinizi merak ettim. perşembe yada en geç cuma elimde olur galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyyono

sanırım yazım hatası yaptım filmtec olacak dediğiniz gibi.
    13 aşama yazıyor ama gerçekte kaç aşamalı olduğu konusunda net bilgim yok çok aşamalı olmasının da bir önemi olmadığını daha önce okumuştum sizin yazdıklarınızdan da faydalanmaya çalıştım. uzun süredir araştırıyordum işin içinden çıkamayınca bende filmtec ve biocera'ya odaklanıp cihazı sipariş ettim.
    üründe zaten filmtec mebran ve Omnipure filtreler vardı. biocera'yı ben istedim kendi filtresi için ikna etmeye çalıştı ama ben ısrar edince kabul etti.
    bahsettiğim filtrelerle ve cihazla ilgili düşüncelerinizi merak ettim. perşembe yada en geç cuma elimde olur galiba.
    6.aşamadaki mineral filtresi benim gördüğüm kadarıyla aly segmwnt cihazlarda +4 aşama diye sisteme eklenen dandik bir mineral filtresi. Benim cihazda da vardı. Birebir aynısı gibi görünüyor. Ben söküp attım. Biocera taktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    sanırım benim sistemde 5 ve 6 çıkıp biocera takılacak. inşallah memnun kalırım.
  • oyyono kullanıcısına yanıt
    Memnun kalırsın bu garanti hocam pişman olmazsın işine yaramayanlari söker atarsin kafana takmana yada tereddütte kalmana gerek yok

• çok teşekkürler, size de bilgilendirici paylaşımlarınız ve yardımseverliğiniz için tekrar teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar herkese merhabalar,

Ankara'da ikamet ediyorum 1500 tl'ye kadar su arıtma cihazı tavsiyelerinizi alabilir miyim. Konuları okudukça kafam karıştı, lütfen yardımcı olun. Pompalı bir model olsun istiyorum.

Herkese iyi forumlar dilerim.
  • Legolas246 kullanıcısına yanıt
    Efendim merhabalar Ankara merkezli bir firmayız pompalı pompasız olarak modellerimiz var butik olarak da cihaz yapıyoruz. İsterseniz eğer ücretsiz tanıtıma gelebiliriz. Yerinize göre cihaz yapabiliriz .

• ethicwater kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Madem reklamınızı yapmak istiyorsunuz, neden özel mesaj atmak veya ücretsiz tanıtalım yerine, burada cihazınıza ait tüm detayları paylaşmıyorsunuz ?

Hangi marka filtreler kullanıyorsunuz ?

Kaç yıl Garanti veriyorsunuz?

Fiyatı ne kadar, taksit imkanı var mı ?

İyi günler dilerim.
  • sioux kullanıcısına yanıt
    Yakın saatlerde çok su aldığınız için Tank boşalmıştır belki bu yüzden arıttığı suyu direk vermeye çalışıyor bu da hızı sınırlıyor olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 1 Mart 2020; 16:10:2 >
  • HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    tatlandırıcı filtre baya eskiydi onu değiştirdim. yani sanırım musluğa giden hattın son filtresi. hiçbir sorun kalmadı

• Çok önemli bir sorum var çoğu kişiyi de ilgilendiriyor olmalı bu:

n11 gg de vs. satılan 400 liralık ucuz su arıtma cihazlarının Yıldız Teknik üniversitesinin İhlas Aura Cebilon (2600+ lira şu anda) için yaptığı su arıtma test Raporuna benzer test raporları neden yapılmıyor?

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar
    Figür 1: Aura Cebilon cihazın 2015' te yapılmış filtreleme performans raporu (Yıldız Teknik ünv.) KAYNAK: rapor&kılavuz
    Yukarıdaki testte kullanılan su, suni bir test suyuymuş: yani zararlı maddeleri suni olarak ekleyip çözerek bir süzme performans testi yapmışlar (aşağıda küçük harflerle yazıyor * not olarak).

Yapılsa bile paylaşılmıyor?

Takan şirketler memnun kalıp kalmamaktan bahsediyor. Memnun kalıp kalmamak suyun TADINA bakarak anlaşılacak bir şey değil ki...

Filtreleme performansını tüm önemli kontaminant' larda gösteren KUANTİTATİF bir ANALİZ RAPORU gerekiyor [ Her cihaz (400 liralıklar da dahil) için, bağımsız bilirkişi bir kurum tarafından (Yıldız teknik ünv. raporu gibi) yapılmış ] .

Buna göre anlayacağız neyin Fiyat/performans olduğunu. Bilmek hakkımız. (Mesela bir ekran kartı alırken neye bakarız?: Kuantitatif rapor olarak FPS testlerine)

Bunları bilmiyorsak daha çooook yolumuz var demektir. Bu konu da sıcak fırsatlar konusundan çok pazarlama konusuna dönüşmüş.

@leventsr @tersosmos @oyyono @Legolas246 @sioux @nihatxy1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 2 Mart 2020; 1:37:27 >

• Su aritma cihazi almayı düşünüyorum sizce nasıl bir sey almalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sozdal -- 1 Mart 2020; 17:36:16 >
    Kapalı kasa Cihazlarımızda kullandığımız filtreler omnipure K5605 - Omnipure K5628 - Filmtec 75 gpd membran - Biocera A.A Filtre - Omnipure K5633 Acık kasa cihazımızın gitti gidiyor linkleri aşagıdadır.

https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/nsf-onayli-global-water-aqua-wave-su-aritma-cihazi-biocera-filtreli_pdp_529600768

https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/nsf-onayli-global-water-aqua-wave-su-aritma-cihazi_pdp_529560463?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=404963714399&utm_term=89210257147&ga_prodid=529560463&ga_merchantid=168542092&sc_gcsp=gg&gclid=EAIaIQobChMIp8zy3bTM5wIVF-DtCh1_-gcFEAQYASABEgJ7QPD_BwE

Bunlara ilave olarak istediğiniz marka filtreleri kullanarakta cihaz yapabiliyoruz. 2 yıl garanti Kredi kartına 12 taksit seçeneklerimiz vardır.

https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/kx-matrikx-10-inc-cto-blok-karbon-filtre_pdp_533118389

https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/omnipure-ocb934ro-t33-gac-filtre-orjinal-usa_pdp_533115507

• HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    Tds 988 olan hangi suyu arıtıp test etmişler merak ettim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 1 Mart 2020; 20:43:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ben Turksu firmasından almıştım memnunum üretim videolarını sitelerine koymuşlar izleyin isterseniz diğer markaları da araştırdım ama ben biraz da milliyetçi olduğum için bana daha sıcak geldi. gg n11 vb sitelerde cok ucuza cihazlar var istersen orda da bakınabilirsin ama ben kurumsal bir firmayla muhatap olmak istedim yapım geregi saglamcıyım. benim icin urunun kalitesi,servisi musteri hizmetleri gibi kalemler cok onemlidir.

• gulnare G kullanıcısına yanıt
    Suni bir test suyu: zararlı maddeleri suni olarak ekleyip çözerek bir süzme performans testi yapmışlar (aşağıda küçük harflerle yazıyor * not olarak).
  • teacher47 kullanıcısına yanıt
    Eldiven-maske neden takmıyorlar montaj görevinde olan şahıslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 2 Mart 2020; 1:39:17 >
  • Merhaba arkadaşlar.

Musluğa takılan su arıtma cihazlarından almak istiyorum. Uygun fiyatlı kaliteli bir cihaz önerebilirmisiniz.

Ben kararsız kaldım hangisi iyidir, hangisi gerçekten arıtıyor.
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Musluk ucuna takılan küçük filtrelerden mi bahsediyorsun yoksa tezgah altına takılan sistemler mi?

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.