Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7.647
Cevap
383
Favori
523.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz?

Lg Membran Seçenekli 9 Aşamalı Su Arıtma Cihazı (KNP9AL) 1.361,99 TL yerine 399,99 TL
    https://urun.n11.com/su-aritma-cihazlari/lg-membran-secenekli-9-asamali-su-aritma-cihazi-knp9al-P214892159

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biyolog_1907 -- 5 Ekim 2019; 21:14:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, Dedem evine su arıtma cihazı istiyor ama benim sıkıntım şu; ben hiç anlamıyorum su arıtma cihazlarında. periyodik bakım zor mu ? yada ilerde bir teknik servis çağırsa bakımını yapabilir mi? bire sizce hangi marka model almalıyım ? öneriniz için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Merhaba arkadaşlar, ihlas aura su arıtma cihazım var. Bunun filtrelerini nereden bulabilirim?
    Bilen, kullanan yok mu arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyolog_1907

Arkadaşlar almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz?

Lg Membran Seçenekli 9 Aşamalı Su Arıtma Cihazı (KNP9AL) 1.361,99 TL yerine 399,99 TL
    https://urun.n11.com/su-aritma-cihazlari/lg-membran-secenekli-9-asamali-su-aritma-cihazi-knp9al-P214892159
    Ben de bunu düşünüyorum bilgisi olanlar yorum yazabilir mi?Birden yanlış ürün almak istemediğim için araştırma yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

Ben de bunu düşünüyorum bilgisi olanlar yorum yazabilir mi?Birden yanlış ürün almak istemediğim için araştırma yapıyorum.

Alıntıları Göster
    ben tavsiye etmem 9 asamali demiş icinde 3tane filtre var

• crashserkan kullanıcısına yanıt
    Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    3 alt ana filtre 1 membran 1 tatlandırıcı ve 1 mineral filtre takılı. Yani toplam 6 filtreli. Satıcılar genel olarak içinde 4 farklı mineral topu var diye mineral filtresini 4 aşama diye sayıyorlar
    Tavsiye edilir mi? Bence direkt musluk suyu içmekten iyidir. Mineral filtresi kesinlikle çöptür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon Fighter -- 12 Ekim 2019; 11:13:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

3 alt ana filtre 1 membran 1 tatlandırıcı ve 1 mineral filtre takılı. Yani toplam 6 filtreli. Satıcılar genel olarak içinde 4 farklı mineral topu var diye mineral filtresini 4 aşama diye sayıyorlar
    Tavsiye edilir mi? Bence direkt musluk suyu içmekten iyidir. Mineral filtresi kesinlikle çöptür.
    Peki sizin önereceğiniz bir model var mı?Varsa link paylaşabilir misiniz?
  • Benim kullandığım lifetechin 11 aşamalı dedikleri 8 filtreli cihazı. Önceki sayfalarda inceleme yazımda var. Ben memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

Benim kullandığım lifetechin 11 aşamalı dedikleri 8 filtreli cihazı. Önceki sayfalarda inceleme yazımda var. Ben memnunum.
    Baya bir sayfa yazılmış,yorumunuzun olduğu sayfanın linkini paylaşabilir misiniz?
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    Son 3-4 sayfadan birinde olacak. Yeni msj.

• Pro life marka metro marketten alınma su arıtma cihazım var.2 sene önce filtre değişimi yaptirmistik bu sene kendim değiştirmek istiyorum.cihazda 5 filtre var 2 üstte 3 altta.bunu set olarak nedenlerden alabilirim.metro markete bakacağım bugün. daha ekonomik bulma şansımız olurmu veya daha kaliteli filtre nedenlerden alırız.filtre değiştirirken neye dikkat etmeli.tesekkurler

• Gittigidiyorda veya n11 de 10 inç su arıtma cihszı filtrelerine bakabikirsiniz. 5'li set olarak satılanda var.

• Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    Tesekurler.metroda 279 tl n11 de 189 tl ye buldum.

• Iyi aksamlar arkadaslar,

Su urunu almak uzereyim, almadan size de danismak istedim, kullanan var mi, daha iyi modellere bakmaya gerek var mi?
  • Arkadaşlar merhaba. Ben de uzun zamandır hyundai arıtma cihazını kullanıyorum. Memnunum da. Bu sefer filtreleri kendim değiştirmek istiyorum. Yalnız hangilerini değiştireceğimi bilmiyorum. Resimde görünen üstteki 3lüyü mü? Bir de filtre önerisinde bulunursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: RAY_J

Arkadaşlar merhaba. Ben de uzun zamandır hyundai arıtma cihazını kullanıyorum. Memnunum da. Bu sefer filtreleri kendim değiştirmek istiyorum. Yalnız hangilerini değiştireceğimi bilmiyorum. Resimde görünen üstteki 3lüyü mü? Bir de filtre önerisinde bulunursanız sevinirim
    Sizin filtreler inline filtre gg n11 de in line filtre diye arayabilirwiniz. Alt 3 ana filtreyi 6-8 ayda bir değiştirin. Arıtma cihazınız kaç filtreli? Membranı 1.5-2yılda bir değiştirebilirwiniz. Tatlandırıcıyıda yılda bir değiştirin. Bublar ortalama rakamlar. Suyunuz çok kirlidir ilk 3 filtreyi 6ayda değiştirirsiniz veya ilk 3 filtreyi dwğiştirmezsiniz bu sefer membran 1 yılda işlevini yitirir.

• Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    bende toplam 5 filtre var. 2 carbon, 1 sediment, 1 tatlandırıcı ve sanırım büyük olan da membran. Şimdilik üstteki 3 filtreyi değiştireyim diyorum. Sanırım kolay bir işlem.
  • Kolay bir işlem

• Nasıldır sizce?

Filtre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAY_J -- 20 Ekim 2019; 16:17:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAY_J

Nasıldır sizce?

Filtre.
    İş görür hocam

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.