Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bahadırgs Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.684
Cevap
385
Favori
524.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Her zaman aldığım "filmtech" marka filtre seti bayağı zamlanmış.

8 asamalı kaliteli ve ucuz filtre seti önerir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Merhaba ;

Her zaman aldığım "filmtech" marka filtre seti bayağı zamlanmış.

8 asamalı kaliteli ve ucuz filtre seti önerir misiniz ?
    voltran var sanırsam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

Günlerdir bütün msjları okumaya çalışıyorum. Artık başım döndü. Herkes bir şey diyor. Özellikle kaliteli işçilik ve kaliteli filtreli sistem bakıyorum. Filmtech memran ev arıtması için gereksiz vontron yeter deniyor(Link). 5 aşamadan sonra detoks,mineral ve alkali filtre gereksiz yani çok kısa sürede işlevsiz kalıyor deniyor. Burada kadar doğru mu anlamışım? 4 ayrı mineral taş bulunan mineral filtrelerde mi işlevsiz kalır sizce?

Bu ürünlerden hangisini tavsiye edersiniz? Her nekadar 5 filtreden fazlası gereksiz densede insan ne fayda sağlasa kar diye düşünüyor. Haksızmıyım?

Sistem Organizasyon Filmtec Membran 8 filtreli pompalı

Aquaela Marka 8 filtreli Vontron Membranli Pompalı (Çok Satan ürün)

Su Makinesi 6 Filtreli Vontron Membranlı Pompasız Model (ekonomik görünüyor)

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    12 yıldan bu yana su arıtma sistemleri sektöründe yer alan bir firmada çalışıyorum. 5 aşamalı filtre yeterli aslında, isteğe bağlı olarak 6. aşamada alkalin filtre de kullanmanız yeterli olacaktır. 8-9 filtreli sistemler para tuzağı gibi geliyor bana. mesela 12gb rami olan bir telefon, teknoloji firmalarının telefon satmak için bir satış politikası olduğu gibi, daha fazla filtre kullanılması da aslında bazı firmaların daha fazla ürün satmak adına ortaya koydukları bir satış politikası. o yüzden 6 filtre yeterlidir diyorum.
    su arıtma cihazlarıyla ilgili bilgi almak isterseniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

bu arada facebook sayfamızdaki müşteri videolarını ve yorumları inceleyerek firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

https://www.facebook.com/pg/aquaminateknoloji/posts/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 14 Ağustos 2019; 1:37:0 >

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    Yeter dediğiniz arıtmanın ücreti nedir ? Ödeme yöntemleri, taksit imkanları nasıl? Yer: İstanbul

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Su Arıtmaya sakın 600-700 liradan fazla para vermeyin . Herkes bir marka üretmiş kafasına göre 2000 e satan da var . Alın 600 e sık sık filtre değiştirip kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fitre en önemli kısım. Gerisi hep aynı sistem. Dandik filtre almamak lazım. Youtube da markasız membran içini açtı elemanın biri. Resmen 2 kağıt arasına 1 elyaf sarılmış.
    @tersosmos arkadaş ve bir çok işi bilen amerikan filtre ve 5 filtre sistem yeterli diyor. Sadece 6.filtre olarak biocera takılması daha iyi olur deniyor.
    BEnim aklıma takılan bu bioceyı son filtr eolarak mı yoksa tatlandırıcıdan önce mi monte ediyoruz. Birde filtre ömrü olarak 5ton diyor. Yani günde 5lt su kallanamam ama o şekilde bile 2 yıl rahat gider bu filtre haksızmıyım?
  • Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    bende denemem için aldım pek dandik gelmedi bana ama videonun linkini verirseniz sevinirim.

biocera evet içerdiği değerli taşlar özellikle calsit içermeden ph yükseltmesi adına mükemmel bir filtre şuana kadar emsali yok gibi birtek hd 50 ve adını hatırlamadığım filtreler var onlarında belgeleri yok.

biocera nın yerini zamanında çok yazıldı biçildi biocera firmasınında önerisi ile tatlandırıcı dan önce takılması gerektiğine karar verildi.
    Bunun nedeni bioceranın suya kattığı minerallerin post karbon tatlandırıcı tarafınfan absorbe edilip emilmemesi içinmiş.

Bende ph 10 küsür gibi yüksek çıktığı için biraz indirger dedim standart membran > biocera > T parça > tatlandırıcı olarak >musluk şeklinde yaptım ancak lezzet ve yumuşalık artmasına rağmen ph düşmedi.Yani ben çok önemli olduğunu düşünmüyorum.

Hatta tatlandırıcı filtre yıkanmadan belirli bir litre su geçirilmeden öne takılırsa içinden kaçan karbon tozlarının biocerayı kirleteceğini hatta tanka tortu şeklinde dolacağını düşünüyorum.yani ...

(membran >tatlandırıcı > biocera > t parça > musluk )

• günlük 5 litreden 2 yıl rahat gider ben bu yüzden aldım.hatta 3 er ay uzatırım daha.

• Merhabalar açıkçası su arıtma cihazları hakkında pek fikrim yok ekonomik olacağını düşündüğüm için yöneldim koçtaşta satılan conax 8 filtreli cihaz nasıldır dün gittim tank kısmı plastik değil bu hoşuma gitti olumlu olumsuz pek çok görüş var özellikle şikayet sitesindeki su basmasıyla ilgili şikayetler beni tereddüte soktu ama bu risk galiba pek çok marka için geçerli. evde bebekte var .sizlere danışmak istedim nasıldır bu cihaz ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Kahvelimavi

Merhabalar açıkçası su arıtma cihazları hakkında pek fikrim yok ekonomik olacağını düşündüğüm için yöneldim koçtaşta satılan conax 8 filtreli cihaz nasıldır dün gittim tank kısmı plastik değil bu hoşuma gitti olumlu olumsuz pek çok görüş var özellikle şikayet sitesindeki su basmasıyla ilgili şikayetler beni tereddüte soktu ama bu risk galiba pek çok marka için geçerli. evde bebekte var .sizlere danışmak istedim nasıldır bu cihaz ??
    evde çocuk varda mineral filtresi şart. Tabi markasızları kimse tavsiye etmiyor. Conax bence fiyatına göre pahalı. Fitrelerinin ne olduğu bile internette gördüğüm kadarıyla ilanlarda yazılmıyor. Bir arıtıcının filtreleri marka belirtilmeden satılıyorsa kesin dandik olduğu içindir. Aynı fiyata ekonomik ve kaliteli filtreli lifetech var. Amerikan ve nsf onaylı filtreler. Tabi daha bilgili arkadaşlar da fikir verirse iyi olur.

• burda bilgili arkadaşlar ne kadar guzel ve verimli sekilde konuşuyorlar.kendilerine teşekkür ederim. mesala bizler sizler kadar iyi bilmiyoruz mesela bikac urun gostersenizde bizde onlardan yola cikip alim yapsak olmaz mi.gercekten cok derin ve zor bir konu.cevremdekiler bu konularla ugrasmak istedemedikleeinden dolayi hemen ihlasin en son cikan su aritma cihazini aliyorlar kurtuluyoar lakin onunda fiyati iki bin civarindaydi.sizin onerebilecwginiz bir kac sistem bizim icin gerecektwn cok iyi olur.

• recepagam R kullanıcısına yanıt
    5 aşamalı ama filtreleri kaliteli bir model alın. Herkes bir marka çıkarmış ne olduğu belli olmayan noname filtreli ürün satıyor.

Çok teşekkürler. Peki lifetech 7 filtreli olanda mineral filtresi yok galiba 8 aşamalı mineral alkali detox model cihaz almamız gerekir  Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar

• Kahvelimavi K kullanıcısına yanıt
    Bunda dediğiniz gibi mineral filtresi yok. Mineral filtreli modeli var ama biocera dışından filtre de tavsiye etmiyorlar. Bioceta hem alkali hem mineral filtre. En güzeli 250tl ye biocera alıp bu sistemdeki alkali filtre yerine biocera takmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon Fighter -- 14 Ağustos 2019; 12:49:36 >
    Bahsettiğiniz filtre bu mu acaba mineral filtre olarak yazınca bu çıkıyor cihaza uyum sağlar mi 800 cihaz 100montaj 250 filtre 1150 lira tahmini maliyeti olur gibi duruyor su anda
    filtre Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar

• Bahsettiğiniz filtre bu mu cihaza uyum sağlar mi acaba 1200 lira civarı bi maaliyeti olucak sanırım bu arıtma konusunun  Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar

• quote:

Bahsettiğiniz filtre bu mu acaba mineral filtre olarak yazınca bu çıkıyor cihaza uyum sağlar mi 800 cihaz 100montaj 250 filtre 1150 lira tahmini maliyeti olur gibi duruyor su anda
    filtre
    Evet biocera filtre bu. 7 aşamalı techlife ciihaz 800 değil. Siz nerden baktınız? N11de 630tl.

• Selam , evimizde BMB R-10 marka cihaz var asagida linkte ki urun.3-4 yildir filtre deigimisini BMB yapiyordu ancak 2 yildir bizimkiler disaridan birisini buldu ve AQUA marka zoum ona italyan mali filtre ile degistirdi ancak ben pek tatmin olmadim uzerinde ne FDA onayi ne de baska birsey vardi. Siz bu markayi biliyor musunuz ? Eger degistirmek gerekirse bunu ben filtrelerini alip kendim yapabilir miyim ve hangi filtreyi tavsiye edersiniz?

https://www.tekzen.com.tr/bmb-su-aritma-cihazi-ro-10-alkalin-detox-hh5652-159478
    Koçtaş sitesinden bakmıştım peki 5 filtreli olarak önerebileceğiniz bir marka model varmıdır

• quote:

Koçtaş sitesinden bakmıştım peki 5 filtreli olarak önerebileceğiniz bir marka model varmıdır
    5 filtreli modellerin sistem hep aynı. Filtreleride dikkat edin %90 isim bile vermez fda nsf onaydan bahsetmezler çünkü dandik çin malı filtre kullanıyorlar. Düzgün filtre kullanan zaten belirtiyor. Ben bulamadım 5 filtreli çok pahalı olmayan bir model.

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.