Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.680
Cevap
385
Favori
524.641
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satıcı değiştireyim dedi. Fiyat farkı talep etsem ne kadar olur bilginiz var mı hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    Değiştiriyorsa değiştir hocam. Fiyat farkından her zaman satıcı karlı çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda onlarca yazı yazılıyor,onlarca yizlerce insan konuya giriyor,
    Geçmiş yazılarda gördüm sistem hazırlayıp satan forumdaşlar var,
    Fp ürünü kaliteli ve insanları garklı arayışlara sokmadan sistemler toplansada n11 gibi yerlerden satılsa olmazmı,
    Hemen hergün foruma giriyorum ama ,arkadaşın dediği gibi ıcuz olanlara içime sinmiyor pahalılarada o denli para verceğime damacanaya hazır suya devam ediyorum,
    Şöyle tantı kaliteli,filtresi,memranı kalite,kapalı sistemli güzel ve dediğim gibi fp ürünü sistemler hazırlansada forumdan bilgi verilip satılsa,millet aç bu sistemlere ben dahil,yıllardır sistem alıcam ama yıllardırda alamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyazid84 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba.Evime su artıma cihazı taktırmak istiyorum.Bu konu hakkında hiçbir bilgim ve tecrubem yok.Bu konu hakkında tavsiyelerini bekliyorum.1000 tl ye kadar bütçem var.Bu bütçelerde su arıtma sistemi kurabilir miyim?Şimdiden teşekkür ederim
    ya ben takarken dikkat etmedim belki bana da bundan gönderilmiştir ,şimdi ise sökmek zor geliyor
    zaten su dolmaya başladığında zar zar zar diye fena ses çıkarttığı için bir sürü uğraştım (sesi azaltmak için) ,şimdi birde bunun için tekrar söksem mi acaba ?

arkadaş bu esnafta dürüstlük tamamen bitti mi ?

edit : benim filtre filmtech miş o nedenle sorunum yok demektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 18 Kasım 2018; 20:13:59 >
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Aynısından mı aldınız?

pm gönderdim
  • Su artıma cihazı alma arifesindeyim. Waterbox Küp modeli için 2000 lira fiyat aldım. Marka için genelde olumlu yorumlar yapılıyor. İstanbul ' da ikamet ediyorum. Alternatif markalara bakmalı mıyım? Yoksa bu marka model iyidir midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

Forumda onlarca yazı yazılıyor,onlarca yizlerce insan konuya giriyor,
    Geçmiş yazılarda gördüm sistem hazırlayıp satan forumdaşlar var,
    Fp ürünü kaliteli ve insanları garklı arayışlara sokmadan sistemler toplansada n11 gibi yerlerden satılsa olmazmı,
    Hemen hergün foruma giriyorum ama ,arkadaşın dediği gibi ıcuz olanlara içime sinmiyor pahalılarada o denli para verceğime damacanaya hazır suya devam ediyorum,
    Şöyle tantı kaliteli,filtresi,memranı kalite,kapalı sistemli güzel ve dediğim gibi fp ürünü sistemler hazırlansada forumdan bilgi verilip satılsa,millet aç bu sistemlere ben dahil,yıllardır sistem alıcam ama yıllardırda alamadım.
    Altına imza atarım. Bu işi iyi bilen arkadaşlar var aramızda. Toplasınlar güzel bir sistem biz de güvenerek alalım hem onlar kazansın hem biz.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat5832

Su artıma cihazı alma arifesindeyim. Waterbox Küp modeli için 2000 lira fiyat aldım. Marka için genelde olumlu yorumlar yapılıyor. İstanbul ' da ikamet ediyorum. Alternatif markalara bakmalı mıyım? Yoksa bu marka model iyidir midir?
    O rakamlara çıkacaksanız bence ihlasın cihazını alın. komple cihazın tümü nsf onaylı kaliteli bir cihaz.

• Benim arıtma musluğundan akan suyun debisi düştü sebebi ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: serghat

Altına imza atarım. Bu işi iyi bilen arkadaşlar var aramızda. Toplasınlar güzel bir sistem biz de güvenerek alalım hem onlar kazansın hem biz.

Valla ben bekliyorum biridi çıkıp fp ürünü yaptım gelin buyrun diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hepsiburadadan alınma arıtma cihazı var yer problemi vardı kutusunu bile acmadan beklettim. Sizce ne kadara satmalıyım?

https://www.hepsiburada.com/lifetech-su-aritma-cihazi-7-asamali-alkali-detox-aritma-cihazi-lifetech-3-asama-filtre-seti-aritmali-dus-basligi-p-HRFRMLTLT2B?magaza=Hepsiburada

• Bu kara cuma indirimlerinden faydanabilecegimiz onereceginiz cihaz yok mu arkadaslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Arkadaşlar hepsiburadadan alınma arıtma cihazı var yer problemi vardı kutusunu bile acmadan beklettim. Sizce ne kadara satmalıyım?

https://www.hepsiburada.com/lifetech-su-aritma-cihazi-7-asamali-alkali-detox-aritma-cihazi-lifetech-3-asama-filtre-seti-aritmali-dus-basligi-p-HRFRMLTLT2B?magaza=Hepsiburada
    Bu ürün F/P olarak nasıldır? Şuan 700 TL. Almaya değer mi? Musluk suyunu ölçtüm, 191 çıktı. Değer baya bir yüksek gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa_Hoca

Bu ürün F/P olarak nasıldır? Şuan 700 TL. Almaya değer mi? Musluk suyunu ölçtüm, 191 çıktı. Değer baya bir yüksek gibi.

Alıntıları Göster
    Net bilgim yok hocam o zaman olumlu yorumlara göre aldım ama kurduramadim. Yorumlar güzel

• https://www.hepsiburada.com/lifetech-organic-plus-11-asamali-pompasiz-su-aritma-cihazi-11-asama-filtre-seti-hediyeli-p-HBV00000CYLQ7

Fiyat iyi gibi geldi, sizce nasıl?

• Selamlar. Benim su arıtma sisteminde bir sorun var galiba. Çok az su alabiliyorum. Arıtma sistemi

6 ay önce aldığım

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/su-aritma-cihazlari-9-asamali-kapali-kasa-pompasiz-su-aritma-cihazi-knp9a-396574411

Filtreler tıkanmıştır diye 2 gün önce de filtrelerini

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/su-aritma-filtresi-12-inc-inline-kapali-kasa-model-filtresi-395472535 ile değiştirdim. Ama yine de sorun çözülmedi.

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

• 35aramis 3 kullanıcısına yanıt
    Ön filtrelerin değişimi bu problemi çözmez. Muhtemelen membran ölmüştür,yada tankın havasında sıkıntı vardır. İkisini kontrol edin. (Giriş su tazyiğini kontrol ettikten sonra.)
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.