Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.680
Cevap
385
Favori
524.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorsunuz bu geceden itibaren n11 de indirimler var, kendisiyle görüşmem sonucu saolsun forumdan harun bey bazı ürünlerde kampanya yaptı n11 deki mağazasını incelemenizi tavsiye ederim özellikle pentek gs-10 ve omnipure k2533 ikilisi için güzel bir fiyat belirledi kendisi mağazanın adı herşeyucuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozborme

Arkadaşlar biliyorsunuz bu geceden itibaren n11 de indirimler var, kendisiyle görüşmem sonucu saolsun forumdan harun bey bazı ürünlerde kampanya yaptı n11 deki mağazasını incelemenizi tavsiye ederim özellikle pentek gs-10 ve omnipure k2533 ikilisi için güzel bir fiyat belirledi kendisi mağazanın adı herşeyucuz
    Tavsiye edebileceğiniz f/p cihaz varmı? Filtreleri ve kendisi kaliteli?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozborme

Arkadaşlar biliyorsunuz bu geceden itibaren n11 de indirimler var, kendisiyle görüşmem sonucu saolsun forumdan harun bey bazı ürünlerde kampanya yaptı n11 deki mağazasını incelemenizi tavsiye ederim özellikle pentek gs-10 ve omnipure k2533 ikilisi için güzel bir fiyat belirledi kendisi mağazanın adı herşeyucuz
    Merhabalar, Harun Bey'in ürünleri bunlar olsa gerek.
    https://urun.n11.com/su-aritma-cihazlari/kapali-kasa-su-aritma-cihazi-7-filtreli-P225779634

https://urun.n11.com/su-aritma-cihazlari/kapali-kasa-su-aritma-cihazi-6-filtreli-P287252940

F/P konusunda iyimidir acaba?

• Harun bey ile görüştüm foruma özel cihaz toplayacaktı ancak iş yoğunluğundan yapamadığını söyledi oradaki cihazlar standart cihaz ekstra bir özelliği yok. Şuan için filtrelerde uygun fiyat var ben filtre stoğumu yapacağım yarın

• Bu iş cidden kafamı ağrtıtmaya başladı. N11’den yarın bi su arıtıcı almak istiyorum ama kafam karıstı nerden ne alsam. Bana tavsiye verebilecek var mı 600₺ bandında bi cihaz bakıom. Manisada ikamet ediom. Garanti servis vs güvendiği bi marka olan?

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Manisa'da oturuyor iseniz, forumdan Harun bey var.Manisa su arıtma sistemleri.

Git dükkanına kafana uyan bir cihaz al, sıkıntı olursa her konuda yardımcı olur. Aynı gün çözmüş olursunuz.

• Bu cihazı gözüme kestirdim, iyi midir yoksa başka bir şey önerirmisiniz
    https://urun.n11.com/su-aritma-cihazlari/5-asama-usa-filmtec-membran-su-aritma-cihazlari-lotus-water-P19701374
  • https://m.n11.com/su-aritma-cihazi-9-asamali-kapali-kasa-su-aritma-cihazlari-P214892159 ürün alınır mı tavsiyeler inizi bekliyor um acil malum bugün son gün filmtech mebranla 519

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadakte005 -- 11 Kasım 2018; 17:56:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadakte005

https://m.n11.com/su-aritma-cihazi-9-asamali-kapali-kasa-su-aritma-cihazlari-P214892159 ürün alınır mı tavsiyeler inizi bekliyor um acil malum bugün son gün filmtech mebranla 519
    Yorumlara görw tank plastikmiş. Çelik olanından alın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinlikedi

Yorumlara görw tank plastikmiş. Çelik olanından alın bence.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam sizin oneriniz varmıdır

• sadakte005 S kullanıcısına yanıt
    Membranin filmtec olması pek birşey ifade etmiyor. On filtreler o kadar kötü ki, 1 ayda o on filtreler ile Membran bozulacaktir. 4 lu mineral filtre 10-15 gün içinde işlevini yitiren cinsten.

Baktığınız cihazda tank en azından tankpac veya pae olsun. Alkali veya mineral filtreler abd menşeli olsun.

• Herkes bir iyilik paylaşıyor ama şunu alın gardaşım diyen yok

• Yine girdim şu başlığa yine bön bön baktım karar veremedim, şimdi çıkıyorum.
  • En iyisi hazır suya devam.

Bende aynı durumdayım ucuz cihazlara güven olmaz diyorlar pahalılara o kadar para vermeye gerek yok diyorlar eee ne yapacağız biz?

Bende aynı durumdayım ucuz cihazlara güven olmaz diyorlar pahalılara o kadar para vermeye gerek yok diyorlar eee ne yapacağız biz?

• Filmtech membran bu mudur?

Aldığım arıtma cihazı bunu göndermiş. Ama internette baktığım resimlerde farklı bir görsel var filmtech için.
    Acil cevaplarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 111222333hhh -- 13 Kasım 2018; 15:26:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyazid84 kullanıcısına yanıt
    Hocam vaktiniz var ise konuya şöyle güzel bir rehber hazırlasanız. Benim gibi bilmeyenler içinde güzel olur sürekli sizi rahatsız eden de olmaz :)

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    Bu da iyi bir membran, ancak filmtec degil. Filmtecten ucuz.

• mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Aklımda hocam. Ama fırsat olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.