Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SU ARITMA CİHAZI TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
3.068
Cevap
116
Favori
364.002
Tıklama
Giriş
      8 Mesaj
      09 Haziran 2019 06:32:33
      Sayın tersosmos, forum üyelerine %10 luk indirim varsa kodu yollar mısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      09 Haziran 2019 23:37:07
      Sayın tersosmos, indirim kodu ile lux plus pump modelini sipariş ettim. Teşekkürler. Filtre değişim periyotlarini bildirirseniz sevinirim.

10 Haziran 2019 01:30:04
      Kuşadasında yazlık olarak kullandığımız evde ki musluk suları çok kireçli.
      Çoğunlukla 2 kişi max 6 ay kullanıyoruz. Yılda 2 hafta 5 kişi olabiliyoruz.

Açıkçası içmek için değil, makinalara gelen ve duşta kullandığımız sudaki kireci azaltacak-veya yok edecek bir çözüm arayışındayım.
      Şebeke suyuna ne bağlarsam bu sonuca ulaşabilirim.
      Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler
      10 Haziran 2019 10:51:49
      arkadaşlar merhaba
      alkamina sebilli arıtma kullanıyordum 2 yıl kullanımdan sonra bir tds cihazı aldım çeşme suyum 149ppm verirken alkamina arıtma 157ppm veriyor buda beni şoka soktu.
      bir akrabamda anway elektirikli arıtması vardı onu önerdi tds cihazımla onu ölçtüğümde 130ppm verdi
      kardeşimin 5 filitreli cihazı 004ppm veriyor.
      anladğım sektör değil olması gereken ppm kaçtır 004 veren cihazda hiçmi mineral yokda düşük veriyor ?

son 15 20 sayfa okuduğumda royal green bütçemi çok zorlasada alayım dedim tezgah altı ölçüleri bilen varmıdır ?

birde bana indirim kodu kuponu verebilcek arkadaş varmıdır royal green için
      teşekkürler...
      10 Haziran 2019 14:42:35

2 yıl bakım filan yaptırmadınmı o cihaza? yaptırmatıysan gözlerini ishal kusma ile acilde açmadığın için şanlısın bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 10 Haziran 2019; 14:42:50 >
      |
      |
      powerca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      10 Haziran 2019 16:35:05
      Aylık abonelik için önerebileceğiniz bir firma varmı yer izmir Bornova

|
      |
      11 Haziran 2019 11:16:05
      quote:

Orijinalden alıntı: auzdil

Kuşadasında yazlık olarak kullandığımız evde ki musluk suları çok kireçli.
      Çoğunlukla 2 kişi max 6 ay kullanıyoruz. Yılda 2 hafta 5 kişi olabiliyoruz.

Açıkçası içmek için değil, makinalara gelen ve duşta kullandığımız sudaki kireci azaltacak-veya yok edecek bir çözüm arayışındayım.
      Şebeke suyuna ne bağlarsam bu sonuca ulaşabilirim.
      Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler
      Kusadasi icin yumusatma sustemi haric bina daire girişinde çözüm alamazsın hocam yumuşatma sistemleri de 2 bin liradan başlıyor web deki arıtma firmalarından teklif isteyin bunun haricinde tesisata bağlanan filtreler size fayda sağlamaz kireç için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Firma Yetkilisi
      906 Mesaj
      11 Haziran 2019 11:18:19
      quote:

Orijinalden alıntı: aslanbey45

Sayın tersosmos, indirim kodu ile lux plus pump modelini sipariş ettim. Teşekkürler. Filtre değişim periyotlarini bildirirseniz sevinirim.
      Luxplus modelini kullanıcılar ortalama 2 yılda bir komple filtre bakımı yapıyorlar 700 lira toplam bakım maliyeti oluyor.

|
      |
    • Er
      3 Mesaj
      11 Haziran 2019 17:44:59
      Selam hocam. öncelikle bir konuda sizi aydınlatmak isterim. Piyasada bulunan su arıtma cihazı satıcılarınaın söylediklerinin %90 nına inanmayınız. Çünkü Maalesef ülkemizde bulunan bir çok su arıtma cihazının sağlıksız olduğunu herkes biliyor fakat çevresinden ya da böyle internet üzerinden satıcıların yazdıklarına inanarak satın alıyorlar.
      Bu ürünleri ülkemizde denetleyen herhangi bir kurum olmamasından kaynaklı olarak çin malı ürünler piyasada cirit atıyorlar. adını sanını duymadığınız onlarca marka model su arıtma cihazı var, Benim Size tavsiyem diret olarak, Sağlığınıza etki eden bu tür ürünleri, Ticaret bakanlığından onaylı servis kapsamı olan. Dünya Sağlık Kurumu tarafından onaylanmış, olmasına Filtrelerin NSF Onaylı olmasına dikkat ediniz...
      Bu Saydığım özellikleri Ülkemizde Karşılayan Bir iki Ürün Var sadece onlarda zaten herkes tarafından bilinen ürünler. İhlas, Spring Water. Water line bunların en başında gelen ürünler.

Bunların dışına çıkmamanızı öneririm.

• Firma Yetkilisi
      906 Mesaj
      11 Haziran 2019 18:08:33

Spring water nsf belgesi nerde nsf de bu marka adında belge yok neden satıcı olduğunu gizliyorsunuz yeni yeni üyelikler açıp aynı markaya nsf 'li diye yaşıyorsunuz ayrıca spring water eskiden hazar ve pasifik diye bir firma satıyordu şuan Turkiyeye gelmiyor o ürün 5 yıldır benmi yanlış hatırlıyorum bilmiyorsam aydınlatinda bilelim nsf için aydınlatmaniza gerek yok nsf.org sitesinden bakıyoruz zaten baktığımda göremedim.

Kimseyi karalamak istemem ama yazdığınız mesajda kendi ayağınıza sıkıyorsunuz. Satici olun olmayın önemli değil önemli olan doğru bilgi aktarmanız.arıtma piyasasınida çok fazla tanımıyorsunuz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersosmos -- 11 Haziran 2019; 18:10:57 >
      |
      |
      Sema Duyar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Firma Yetkilisi
      906 Mesaj
      11 Haziran 2019 18:13:02
      Nsf var demeyle olmuyor maalesef nsf.org sitesinden sorgulama yapmak gerekiyor varsa idda ediyorsanız nsf 'li olduğunu direkt nsf in linkini koymanız yeterli kimse sorgulamaz o zaman nsf 'li değil mi

• Binbaşı
      1608 Mesaj
      11 Haziran 2019 20:09:28
      quote:

Orijinalden alıntı: tersosmos

Nsf var demeyle olmuyor maalesef nsf.org sitesinden sorgulama yapmak gerekiyor varsa idda ediyorsanız nsf 'li olduğunu direkt nsf in linkini koymanız yeterli kimse sorgulamaz o zaman nsf 'li değil mi
      Üstad arkadaşın yanlış bilgi paylaşan yanlış bilgi veren art niyetli bir satıcı olduğu gayet açık zaten.

|
      |
      12 Haziran 2019 17:47:41

bende alırken cok arastırdım su arıtma cıhazını. bı tanıdıgım tavsıye ettı bırısını ucretsız gelıp tanıtımda yapıolar cok ılgılıler. koctasdan almanızı tavsıye etmem .ıstersenız bıze baglayan kısının ıletısım bılgılerını verebılırım bı tanıtım yaparlar.
      |
      |
      SiyahPapyon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      12 Haziran 2019 17:57:15

bende cok arastırmıstım su arıtma ıcın.bı tavsıye uzerıne baglattım ve ınanılmaz memnunum almadıysanız ıstersenız ucretsız tanıtıma gelsınler memnun kalırsınz emınım.gercekten guzel bı su ıcıtıgnızı anlırosnz.ıstersenız yonlendırebılıırm
      |
      |
      Shafter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      12 Haziran 2019 18:00:48
      quote:

Orijinalden alıntı: kayhan14

bende alırken cok arastırdım su arıtma cıhazını. bı tanıdıgım tavsıye ettı bırısını ucretsız gelıp tanıtımda yapıolar cok ılgılıler. koctasdan almanızı tavsıye etmem .ıstersenız bıze baglayan kısının ıletısım bılgılerını verebılırım bı tanıtım yaparlar.
      Peki hocam nsf onaylı 1000 lira civarında bir cihaz alsanız daha mantıklı bence en azından sağlık açısından şüpheleriniz kalmaz
      https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/nsf-onayli-global-water-aqua-wave-su-aritma-cihazi-446012366

Bence gayet ideal bir ürün kendi kategorisinde kalite açısından bunun dışında daha ucuzları da var 400 liraya misal ama sağlık açısından bence riskli kalır çünkü arıtmanın pilastik aksamlarida bir okadar önemli

• Firma Yetkilisi
      906 Mesaj
      12 Haziran 2019 18:03:30
      quote:

Orijinalden alıntı: kayhan14

Size gelen tanıtımı yapılan arıtmanın markasını neden açıktan söylemiyorsunuz biraz şüpheli bence sizin mesajınız hocam madem tavsiye edeceksin açıktan söyle herkez bilsin yoksa satıcı derim ben size zaten tek mesajınız var sanki bu konuya özel üye olmuş gibi hissettim bi an

Yalansa yalan diyin gerçekten şüpheli bir durum gizli kapaklı işlere burda kimse prim vermez forum un amacı zaten şeffaflık tartışma yeri burası yaniiii

|
      |
    • Er
      3 Mesaj
      12 Haziran 2019 18:05:42

merhabalar bende ıstanbulda taktırdım fakat ankarada baglantıları olan bırısı.cok memnunum bı tavsıye uzerıne taktırmıstım.numarasnı verebılırım ıstersenız kendınız konusursnz.ucretsız tanıtımlarıda var ve memnun kalmamak ımkansız gıbı bırsey.su cok onmlı oldugu ıcın tavsıye etmek ıstedım.
      |
      |
      pgdnBREAK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      12 Haziran 2019 18:08:18
      Arıtma firmaları forum sitelerine de üşüşmeye başladı giderek çoğalıyorlar açıktan tanıt beğenen alır zaten yok memnun kaldım yok söyle kalite yok böyle güzel demenin bir manası yokki.

Açıktan tanıt forum bunu reklam olarak görürse siler zaten.

Forumdaki bir çok kullanıcı şeytana papucunu ters giydirir yoksa.

Ben açıktan bir çok firmayı temsil ediyorum iyi yaninida kötü yaninida söylüyoruz siz şeffaf olun yeterli almak isteyen alır ama kalkipta 300 liralık arıtmaya 1500 2500 lira derseniz burada ozaman bilen konuya el koyar.

|
      |
    • Er
      8 Mesaj
      12 Haziran 2019 19:29:57
      Sayın tersosmos, dün itibariyle lux plus pump cihazim kuruldu. Daha önce waterlife kullanıyordum, suyu bu şimdiki cihaza göre daha tatlıydı. Diğer bir husus da şimdiki cihazın suyunda, klorlu sudakine benzer hava kabarcıkları var. Hocam bu cihazdaki tüm filtrelerin değişim aralıklarını belirtirseniz sevinirim.

12 Haziran 2019 19:35:13

hocam tadın oturması 3 günü kabarcık olayı bir hafta içinde azalmaya başlıyor 3-4 gün acı gelmesi çok normal flitreler oturuyor...hatta hafif beyazımtarktırda bulanıktır...en az 4 defa depo boşaltın ayrıca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 12 Haziran 2019; 19:36:41 >
      |
      |
      aslanbey45 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.