Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SU ARITMA CİHAZI TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmetmuhsin, bariscevik Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
5.312
Cevap
170
Favori
576.996
Tıklama
Giriş
    96 Mesaj
    Merhaba.sayfaların baya bir kısmını okudum, paylasimda bulunan herkese tesekkur ederim.bende fikrinizi almak istiyorum mümkünse.manisa da 2.kattaki evimize su aritma cihazi taktirmak istiyoruz, ailemde 2 kisinin cihaz aldığı ve memnun olduğu firma şu cihazıhttps://www.hepsiburada.com/ocean-reverse-osmosis-su-aritma-cihazi-p-HBV000008CI60 pompasız 1000 pompalı 1400 e takabileceğini söyledi.yorumlari inceledigimde ayni ürünlerin cok farkli fiyatlara satildigini gordüm.bu cihaz için bu fiyat sizce nasıldır? Ve bu cihazı almak yerine şunu alabilirsiniz diyebileceğiniz ya da bunu al ama şu filtrelerle kaliteli bir cihaza dönüşebilir diyeceğiniz tavsiyelerde bulunursaniz sevinirim.royal green ürünlerindeki kaliteden bahsedilmiş forumda,o ürünlerden de bakabilirim belki 2000 tl altındakilerden olmak şartiyla.simdiden tesekkurler
    Not: yazdiktan sonra bu cihazi buldum,bna 1400 denilen mi acaba bu ?https://m.n11.com/reverse-osmosis-su-aritma-cihazi-6-asamali-pompali-P298411958

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhaan03 -- 24 Ocak 2019; 19:2:42 >

Cihaz güzel hocam sıkıntı yok satıcıda para kazanacak a menna ama hepsi burada yada web üzerindeki fiyatı yüksek webden alacaksanız daha uygunları var. Kapıdan satan bir satıcı bu fiyata satsa tamam normal derim ama webdeki o fiyat yüksek. Internette 400 500 liraya var benzeri onları alın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    gokhaan03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    96 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tersosmos

Cihaz güzel hocam sıkıntı yok satıcıda para kazanacak a menna ama hepsi burada yada web üzerindeki fiyatı yüksek webden alacaksanız daha uygunları var. Kapıdan satan bir satıcı bu fiyata satsa tamam normal derim ama webdeki o fiyat yüksek. Internette 400 500 liraya var benzeri onları alın
    Tesekkur ederim.Ben internetten almayi düşünüyorum, yazdiktan sonra bu cihazi buldumhttps://m.n11.com/reverse-osmosis-su-aritma-cihazi-6-asamali-pompali-P298411958.

Bana pompali olarak 1400 fiyat verilen cihaz bu mu acaba ? 400-500 e ayni cihazi alabileceksem, hangisi oldugunu soylerseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Vermiş olduğunuz link çalışmıyor sizin ben bir tane buldum sizinki ile aynı tip ve kalitehttps://m.n11.com/su-aritma-cihazi-lg-membranliluks-musluk-pompasiz-5-asamali-P297682301?gclid=EAIaIQobChMIjPKq3ImH4AIV2aiaCh3X5gbQEAQYCCABEgJ6LvD_BwE&gclsrc=aw.ds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersosmos -- 24 Ocak 2019; 21:46:6 >
    |
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.Önceki yorumlarda sizin filtre tavsiyelerinizi okumuştum royal greenden.O filtreler bu cihazlara da uyumlu mudur?Bir de bu cihazlar ile 1850 tl lik royal green cihaz arasında mutlaka farklar var, sağlık açısından düşündüğümüz için 400-500 e alicam diye bir sınırlama yok aklımda.siz o kadar vermeye gerek yok mu dersiniz yoksa royal green mi ya da baska bir cihaz mı?Açıkçası kendi evinize alip taksaniz şuan hangisini seçersiniz?Linkini paylaştığınız ürün kalite belgeleri yönünden nasıldır ?Şimdiden tesekkur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhaan03 -- 25 Ocak 2019; 3:8:31 >
    |
    |
    tersosmos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet doğrudur.http://www.galiparduc.com bu linkte housing ve inline filtre farkı anlatılıyor. Daha iyi farklarını anlayabilirsiniz.
    hocam süper bir ön bilgilendirme olmuş tşk...
    |
    |

https://www.hepsiburada.com/aquabir-acik-kasa-5-asamali-pompali-su-aritma-cihazi-lg-membranli-p-HBV00000F4TAS?magaza=%C3%A7imenlersuar%C4%B1tma

bu cihaz nasıl hocam? buna biocera dediğiniz filtre takılabilir mi? şimdiden çok teşekkür ederim
    |
    |

Galip bey, döviz kurları düşüşte, faizler düşüşte, yurt genelinde tüm markalar peş peşe kampanyalar yapıyorken "Royal Green" tüm ürünlerine ortalama yüzde 10 civarında zam yapmış. Anlamak mümkün değil. Satışlarınız beklenenden çok daha mı iyi? Ben açıkçası bu durumda indirim beklerken yüzde 10 zam beni çok şaşırttı.
    |
    |
    Bahsedilenler: tersosmos

piyasadaki rahatlama demekki olayı çözememiş.Tabi bir rahatlama varsa.Savunmak için demiyorum ancak n11 de sistemorganizasyonda tüm ürünlere zam yapmış.Bence almak isteyen indirim falan beklemeden alsın derim şuan kayınpederi ikna aşamasındayım.6 ay önce arkadaşa 350 liraya aldığımız arıtıcı şuan 680 küsür lira.1 ay önce dayım aldı şuan aynı ürüne 40 lira zam gelmiş.Bunun fırsatçılıkla alakalı olduğunu düşünmüyorum zira market ürünleri gıda temizlik maddelerinin fiyatıda el yakıyor.

Tabi bunun bir nedeni de asgari ücrete gelen 400 liralık zamda olabilir.Bir çalışanın işverene toplam maliyeti 3000 lirayı geçmiş durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 25 Ocak 2019; 12:9:52 >
    |
    |
    Onurceylin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: meeb

piyasadaki rahatlama demekki olayı çözememiş.Tabi bir rahatlama varsa.Savunmak için demiyorum ancak n11 de sistemorganizasyonda tüm ürünlere zam yapmış.Bence almak isteyen indirim falan beklemeden alsın derim şuan kayınpederi ikna aşamasındayım.6 ay önce arkadaşa 350 liraya aldığımız arıtıcı şuan 680 küsür lira.1 ay önce dayım aldı şuan aynı ürüne 40 lira zam gelmiş.Bunun fırsatçılıkla alakalı olduğunu düşünmüyorum zira market ürünleri gıda temizlik maddelerinin fiyatıda el yakıyor.

Tabi bunun bir nedeni de asgari ücrete gelen 400 liralık zamda olabilir.Bir çalışanın işverene toplam maliyeti 3000 lirayı geçmiş durumda.

'Zam gayet normal' diyorsunuz yani Valla bana pek normal gelmedi. Arkadaşınızın aldığı arıtmaya zam gelmiş olabilir. Tabi serbest piyasa, isteyen istediği gibi zam yapabilir. İsteyen istediği markayı alabilir/almayabilir. Royal Green'de 6 ay öncesiyle kıyaslarsak epeyce bir zam yaptı zaten. Ama son bir hafta için bu yüzde 10'luk zam bana çok abartılı geldi. Tabi size göre normal olabilir. Hatta halen çok uygun da olabilir. Tüm firmalar indirim yaparken, açıkçası ben de Royal Green'den indirim beklerken, gelen zam beni şaşırttı. Dediğim gibi serbest piyasa, herkesin bakış açısı farklı. alan alabilir tabi..
    |
    |
    normal değil hocam.O manada değil ancak memlekette her şeye zam geliyor.Marketlerde bir hafta önce aldığım ürüne bir bakıyorum yine zam gelmiş.Bim de yarım yağlı süt 2.45 ti bir baktım geçen hafta 2.65 oldu üstelik sütün dolarla da işi yok değil mi?

İndirim yapan firmalarda ya daha önce fiyatı şişirip sonra indirenler yada kaliteden ödün verenler oluyor.

Sistemorganizasyon Murat bey le defalarca konuştum kendisi artan işçilik maliyetlerinden dolayı ya kaliteyi düşürmek yerine yada zam yapmak zorunda olduğunu söyledi kendisi samimeyetle.

Konumuza gelecek olursa royal green ürünleri tartışılmasız piyasanın en kaliteli filtrelerini kullanan marka.Fiyat pahalı geliyorsa Galip beyin çok güzel önerileri var geçmiş 1 2 sayfa geride.

keşke zam gelmese hepimiz aynı geminin yolcusuyuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Faizler düşüste derken bankaların kartlara uyguladığı komisyonlar hala aynı geçen seneye göre 2 kat yüksek artı bir çok mallarada trump ek vergiler getirdi örneğin 10 usd olan musluk oldu 20 usd.

9-12 ay taksitli satışlarda %8-%17 bankasına göre bankalar çekilen karttan komisyon düşüyor.

Zaten dh üyelerine %10 ındirim yapılıyor + nakit havale ederse %10 ekstra indirimde %12 ye çıkartıldı tek çekimlerde %5 olan indirimde %8 olacak

Sonuç olarak kart olayı işin içine girdimi ortalama net %15 bi bankalar götürür resmen. O yüzden faizlerin düşmesi ortamın olağan olması gerekli bu yaza göre fiyatlarda bir düşüş olacağını sanmıyorum. Piyasa şartları belirliyor fiyatları biz değil bunun bide vergilerin yükünü koyduk mu satın aldığın cihazın nerdeyse %40 i yok oluyor.

Gayri resmi yaparsan bazı firmalar gibi elbette yarı yarıya bu urunlere sahip olabilirsin belki ama işini resmi yapan firmalar için yük fazla oluyor.

|
    |
    Onurceylin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    1133 Mesaj

Indirim yapan firmaların alayı fiyasko dün bir mağazaya girdim örnek 250 liraya aldığım basit bir mont 460 lira yerine 280 lira yazmış güya ındirim olmuş %50 ama ben 1 ay önce 250 lira almıştım başka bir mağazada da aldığım başka bir ürün oda aynı şekilde ındirim var vaadi ile 20 lira daha fiyata eklemiş

Ben bu mağazaların indiirm durumlarına artık şüpheci bakıyorum. Kara cumada da bir çok maaza aynsini yaptı yeni fiyatkari ekleyip güya ındirim yaptılar.

Sonuç olarak olan biz tüketicilere oluyor sanırım. Ve şuanda kimsede bir ındirim felan yaptığı yok yani reelde geçen sene 250 liraya satılan arıtma şuan 450 liradan satılıyor.

|
    |
    meeb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj

quote:

Indirim yapan firmaların alayı fiyasko dün bir mağazaya girdim örnek 250 liraya aldığım basit bir mont 460 lira yerine 280 lira yazmış güya ındirim olmuş %50 ama ben 1 ay önce 250 lira almıştım başka bir mağazada da aldığım başka bir ürün oda aynı şekilde ındirim var vaadi ile 20 lira daha fiyata eklemiş

Ben bu mağazaların indiirm durumlarına artık şüpheci bakıyorum. Kara cumada da bir çok maaza aynsini yaptı yeni fiyatkari ekleyip güya ındirim yaptılar.

Sonuç olarak olan biz tüketicilere oluyor sanırım. Ve şuanda kimsede bir ındirim felan yaptığı yok yani reelde geçen sene 250 liraya satılan arıtma şuan 450 liradan satılıyor.
    Galip bey, anladım sizi. Ancak; hadi indirim yapılmadı, ama fiyat artışı da olmamalıydı. Tabi bu benim fikrim. Çünkü Royal green'de piyasa koşullarından dolayı fiyatları yakın zamanda revize etmişti zaten.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ny42

https://www.hepsiburada.com/aquabir-acik-kasa-5-asamali-pompali-su-aritma-cihazi-lg-membranli-p-HBV00000F4TAS?magaza=%C3%A7imenlersuar%C4%B1tma

bu cihaz nasıl hocam? buna biocera dediğiniz filtre takılabilir mi? şimdiden çok teşekkür ederim
    Hocam bi cevap verir misiniz rica etsem

Hocam cihaz güzel fiyatta makul Biocera elbette takılır nasıl takılacağıni aldığınızda tarif ederim size

|
    |
    ny42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    96 Mesaj

Merhaba hocam.bu cihaz sizin saf su verir dediginiz filtrelere mi sahip acaba?Filtreler cihaza mı özel,yoksa tamamı farklı filtreler alınarakta kullanılabilir mi?royal green cihazdaki filtreler takilsa ayni kalite elde edilebilir mi? Bir de dün bana örnek verdiğinizhttps://mobile.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://m.n11.com/su-aritma-cihazi-lg-membranliluks-musluk-pompasiz-5-asamali-P297682301?gclid=EAIaIQobChMIjPKq3ImH4AIV2aiaCh3X5gbQEAQYCCABEgJ6LvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Cihazla aradaki tek fark pompali olmasi mi yoksa cihazlar farklı mı? Tesekkurler bilgilendirmeleriniz icin

|
    |

Hocam bu cihazın pompalı modeli dr vardır pompalı modeller ortalama 100 200 lira daha fazla fiyatlı oluyor bu cihaz açık kasa bir model ve filtreleri evrensel her marka housing tipi filtre buna uyar royal green soft cihazinin filtreleri bu cihaza birebir uyar ilerde fiktrelrini kaliteli tercih ederseniz ürün bir tik daha kaliteli hale gelir.

|
    |
  • Er
    12 Mesaj

Hakikaten nedir arkadaş bu fiyat artışları böyle? Devlet maaşlara yüzde 10 zam yaptı. Onu da kim alacağını şaşırdı! Her şeye tekrar tekrar zam geldi. Royal Green de bu furyadan geri kalmamış.Tam almayı düşünüyordum, vazgeçtim. Ya market sularına devam ederim ya da madem bu kadar para vereceğim, almışken adam gibi "Rainsoft" alırım. Hiç değilse en kaliteli arıtma aldım derim.
    |
    |
    dolar düşerken doların 6.5-7 tl olduğu zamandan bile pahalı olması royal greene hiç yakışmamış bir çok kişiye tandığa onerdim ama fiyatının uçukluğundan alacak olanlarda vazgeçti...bildiğin fırsatçılık....
    eskiden dolara endeksli gidiyordu yani diyordum ama şimdiki hiç etik değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Ocak 2019; 18:56:7 >
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.