Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.248
Cevap
102
Favori
143.341
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tersosmos

Balon patlamaz hocam, su yoksa içinde

hava dolumu yaptık ancak şimdide tanka su dolmuyor ilginç bir şekilde onun sebebini anlayamadık

• devulations kullanıcısına yanıt
    Havayı fazla basmış olabilirmisiniz psi yerine bar olarakmı bastınız acaba. 7 bilemedin en fazla 10psi hava basılır normalde. Tankın havasını biraz kaçırın hocam Su almaya başlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @tersosmos indirim kodu rica ediyorum.

Kolay gelsin. İyi çalışmalar.

• gokaycagri kullanıcısına yanıt
    Merhaba siz pm bana yollamışsınız
    ancak ben size pm gönderemiyorum.
    dilerseniz pm açıp bana tekrar yazın
    yada 05302883945 whatsaptanda
    bana ulaşabilirsiniz

• gokaycagri kullanıcısına yanıt

Aldınız mı ?

• @tersosmos hocam sizinle konuştuk da daha önce ama ben hala karar veremedim :) Öncelikle çok garip fiyatlar olması kafa karıştırıyor, nasıl oluyor da fiyatlar 1000 lira altından 5000 liraya kadar çıkabiliyor ? Royalgreen 2750 iken almak üzereydim 3750 oldu, şimdi ekranlısı çıkmış 4350 lira... Muaattabı değilsiniz sanırım ama sadece ekran için istenilen 600 lira çok fazla değilmi? 1$'lık ekran nasıl 600 lira edebilir? Damacanayı bıraktık 5lt pet şişeye döndük :)

• Herkese selam su aritma alicam hyundai ve ihlas arasinda kaldim ama arastirmadim hyundai cok indirim yapti fakat indirim yapsa bile bi aritma olayinı anlamadim icin hepsi ayni gözükuyor

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    1$ ekran derken hocam biraz abartı oldu sanırım :)

Ekran işin içine girdiğinde ters yıkama selenoid valf ve çeşitli bağlantı parçalarıda devreye giriyor. Tek başına bir ekran değildir. Ekranı programsız yurt dışından 15-20 dolara alabilirsiniz belki ama sadece bununla bitmiyor maalesef.

Arıtma fiyatları 1000 lira altında var ama bu luxplus cihazın sadece filtreleri 1150₺ ye satılıyor.

• 2500 butce hangi su arıtmayı aliyim neredeyse aylik 15 adet su söylüyorum 16 tl iyi para yapiyor aylik 240 tl yıllik 2800 tl iyi para herkes arıtma kulaniyor

• eko35/5 kullanıcısına yanıt
    Royal green luxplus modeli indirimle 2750 liraya geliyor bunu tavsiye ederimhttps://royalgreen.com.tr/urun/ro-lux-plus-su-aritma-cihazi/

• tersosmos kullanıcısına yanıt
    İddia etmeyeyim ama o ekranın 15$ etme ihtimali bence yok :) Ekran hariç eklenen parçalar nedir ne eder bilemiyorum.
    Bu şekilde opsiyonlu satması güzel ama eklenen her özellikte eklenen rakamların fazla olduğunu düşünüyorum.
    Bu ekran ile ne kazanıyoruz ?
    13.katta olduğum için pompa almak zorundayım :).
    İhlas & Royalgreen arasında kaldık :)

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Ekranın özelliği tds ekranda göstermesi, filtre zamanını takip etmesi, membranı düzenli olarak atık kısıcı önünü açarak suyla temizler ve kirli sularda bu özellik çok faydalı, kacak su kesici özelliği mevcut, pompa ihtiyacınız varsa ürünün pompalı seçeneği mevcuttur ekransız.

• Merhaba fiyatlariniz nedir? Evine düşünüyorum

• qun4L kullanıcısına yanıt
    https://royalgreen.com.tr/urun/ro-lux-plus-su-aritma-cihazi/

Luxplus modeli motorsuz modeli 3400₺ DH üyelerine %10 indirimle 3060₺ 12 ay taksit tüm kredi kartlarına. Tek çekim veya nakit ödemelerde %10 daha indirim ile 2750₺'ye mal olur. Bu ürünün filtrelerini max 2 yılda bir yeniliyoruz komple, 1150₺ filtre maliyetiniz oluyor 2 yılda bir.

Almak istediğiniz zaman indirim kodu için pm atabilirsiniz.

Merhaba hocam

Sizden aldığım kod ile annemlere de lux plus modelini alıp taktırdım. Kendimde de var 1bucuk yıl oldu hala suyun kalitesi iyi durumda.

Sormak istediğim şey, bu sefer kutu içerisinde hediye olarak tortu filtresi geldi ama servis bunu takmamış ve yedek demiş. Öyle mi yoksa takılacak mı bir yere? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shadows_d S kullanıcısına yanıt
    O yedek filtre degil, servis o filtreyi normalde su girişine takması gerekiyordu. O filtreyi siz de takabilirsiniz guick filtre zaten. Tesisata bağladığı mavi küçük vana var o vana dan çıkıp cihaza giden hortuma takılacak o filtre hocam. Yapamazsınız 4441822 den pazartesi servis randevusu alın taksınlar hocam.

Yani ilk filtre olacak değil mi? Kutu dışında sebekeden gelen hortuma takilacak. Öyleyse ben yaparım hocam teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shadows_d S kullanıcısına yanıt
    Evet kutu dışına takılıyor ve ilk filtre olacak hocam

Merhaba ben nasıl anlarım 3.5 Bar basınç üstünde olduğunu bana gelen suyun? Motorsuz almak istiyorum biraz altında olsa basınç olmazmı motorsuz?

• rodeo65 R kullanıcısına yanıt
    3-3.5 barlar sınır değerler, olur ama arıtma hızı azalır ve depo geç dolar basınç düşük olursa. Depo geç dolduğu içinde atık su miktarında artış olur, imkanınız varsa hem su tasarrufu açısından pompalı almanızı tavsiye ederim. Basıncı manometre ile ölçüm yaparak anlayabilirsiniz, veya bölge belediyeniz nereyse oraya sorabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.