Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.254
Cevap
102
Favori
143.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @tersozmos Ustadim. Sitenizde bulunan permeate pump icin link atabilir misiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Hocam dijital ekranlı modelin çıkması 1-2 ayı bulur.

• tersosmos kullanıcısına yanıt
    Çok profesyonel ve sıra dışı gözüküyor.

Hocam Selamlar, uzun bir araştırma sonunda sanıyorum içim rahat alabileceğim tek cihaz bu, fakat bir kaç sorum olacak;

• Ümraniye Soyaklarda 13 katlı binanın 4. katındayım ve su basıncında hiç bir sorun yaşamadım. Sizce pompasız modeli tercih edersem sorun yaşar mıyım?
    • Bu yeni modelin ölçüleri tam benim tezgah altıma uyuyor. Sipariş verildiğinde bu cihaz geliyor değil mi?
    • Tankı cihazın tam yanına mı monte etmek gerekiyor? Cihazdan biraz uzağa da monte edilebiliyor mu?
    • Daha küçük depo opsiyonumuz var mıdır?
    • DH 'e özel bir indirim yapılıyor mu
    • Sipariş verildiğinde, ürünün montajı için randevuyu hemen alabiliyor muyuz?

Bu konular hakkında sizden hızlıca cevap alabilirsem çok sevinirim.

İyi günler dilerim.

• phantom of the opera P kullanıcısına yanıt
    1. 13 katlı bina da 4m katta pompasız sorun çıkarmaz hocam fazlasıyla basınç yeterli olur.

2. Ürün yeni kasa olan siyah ince slim kasa geliyor. Resim de nasılsa o şekilde geliyor.

Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı

3. Su tankını istediğiniz yere konumlandırabiliyoruz. Cihazın yanında olması şart değil.

4. Cihazın deposu zaten ortalama bir depo 8 litre olan tercih edildi bunun daha düştüğü 6 litre olan var isterseniz değişim yapılır ama 8 litre olan siyah modeli kullanmanızı tavsiye ederim.

5. DH indirimi devam ediyor pm olarak indirim kodu iletiyorum size.

6. Ürünü web sitesinden bugün yarın sipariş ederseniz pazartesi montaj işlemi gerçekleşir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersosmos -- 19 Haziran 2021; 22:54:29 >

• Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı

• Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı
    Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı

• Hocam hızlı cevabın için teşekkürler. Peşin alım yapacağım için hafta içi sipariş edeceğim. İyi günler dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tersosmos

Merhabalar lux plus ürününü almak istiyorum. İndirim kodu verebilir misiniz?
    Bu arada evim 12. katta ancak su basıncı 4 bar geliyor. Pompalı mı almalıyım pompasız yeteli olur mu? Pompalı model için elektrik bağlantısını lavabo altından nereden çekebiliriz? Bir yerleri kırıp dökmek istemiyoruz.
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• ismailocal İ kullanıcısına yanıt
    4 bar bir arıtma cihazı için yeterli bir basınç, ama pompalı model her zaman pompasızlara göre daha etkin bir su arıtma işlemi sağlar, aynı zaman da atıksu dan da tasarruf edersiniz.

Elektrik beslemesini bulaşık makinesi prizini çiftli prize çevirebilir veya 3lü uzatma kablosu ile iki cihazınızı da besleyebilirsiniz. Arıtma cihazının fiş kablosu bulaşık makinesine yetişmeye bilir bu yüzden mesafe 1 metreden fazla uzak kalıyorsa 3lü uzatma kablolar en ideal çözüm.

İndirim kodunu pm olarak ilettim.

Fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim

• fyilmaz kullanıcısına yanıt
    https://royalgreen.com.tr/urun/ro-lux-plus-su-aritma-cihazi/ ürün güncel fiyatı ve açıklama için bu linki takip edebilirsiniz hocam. Dh üyelerine o fiyat üzerinden %10 indirim yapıyoruz.

Tamam teşekkürler

Hocam tekrardan merhaba,

Dün Lux-Plus modelinin montajı yapıldı. Bu konuda desteğiniz için teşekkür ederim. İlk kullanımda aklıma bir şey takıldı. Sizden cevap alabilirsem sevinirim,

İlk kullanım öncesi 4 kez tankı boşaltıp, tekrar doldurdum. Bu işlemden sonra çıkan su görüntüsü kireçli su gibi çıkıyordu. İçerisindeki partiküller yaklaşık 30 san. bekleyince yok oluyor. Bu durum sizde normal midir? Suyun tadında rahatsız edici bir durum yoktu.

Ayrıca PPM değeri 17, Ph 10,5 çıktı.

• phantom of the opera P kullanıcısına yanıt
    Suyun içerisindeki beyaz kabarcıklar normal hocam onlar bor tortu yada partikül değildir, öyle olsa zaten kaybolmaz. Mikro hava kabarcıklarıdır onlar. Suyun pH değeri yüksek oda ilk kullanımlarda bazen böyle yüksek çıkıyor ph ölçümü yaparken 2 bardak su akıtıp öyle ölçüm yapın hocam. Cihazınızda ki durumlar gayet normal bir durumdur.

• Hızlı dönüş için teşekkürler hocam.

Galip bey youtube'da membranları karşılaştırdığınız videoyu izledim aklım İki şey takıldı cevaplarsanız memnun olurum. Aynı suda membrana göre ph farklılığı neye göre oluyor acaba arıtılmamış sudan geçen maddelerce mi değişiyor? Mesela iki membranın ürettiği suda tds aynı ama ph farklı olsun, içeriğinin farklı olduğu anlamına mı geliyor? İkincisi hocam sahte lg membran nasıl bütün kaliteli membranları solladı, sahtenin gerçeğin farkı nedir o halde. Filmtek bir numara deniyor, sahteci adamlar bunu nasıl yapıyor. Kaliteden kasıt başka faktörlerde mi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .T. -- 24 Haziran 2021; 19:51:34 >
  • .T. . kullanıcısına yanıt
    Kaliteden kasıt esasın da membranın uzun ömürlü olması ve reddettiği yabancı maddelerin yüzdesidir. Filmtec ortalama rakiplerine göre en az 2 kat daha uzun ömürlü ve en iyi membran sınıfını hala koruyor. Benim test ettiğim LG membran ise 2018-2019 yılı üretimi orjinal LG membrandı hocam. Şuan piyasadakiler sahte maalesef. Tds ile pH aynı orantı da değişmez.

• İndirim kodu kampanyası devam ediyorsa alabilirmiyim

• Royal green lux plus pompalı olanı almayı düşünüyorum da cihaz nasıl sularınımız çok kireçli

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.