Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.254
Cevap
102
Favori
143.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aslında sormak istediğim 5 mikron sediment, gac,cto sonrasına 1 mikron cto değildi.

5 mikron sediment, 5 mikron cto veya gac, 1 mikron cto, sonrasında membran şeklinde bir sıralama sıkıntı yaratır mı? (tıkanma, basınç kaybı) membranın ömrünü uzatma uğruna başka kayıplar mı olur? artısı, eksisi hangisi daha fazladır?

• tersosmos kullanıcısına yanıt

Merhabalar Galip bey, dh indirim kodunu rica edebilir miyim.

Ardından ihtiyaç listesini belirlemek üzere firmanız ile iletişime geçeceğim.

Yardımlarınız için teşekkürler.

• Annemden sonra kendime de bugün sipariş verdim.

Kaliteli su bu adamların işi teşekkür ediyorum.

• Merhaba Galip Bey. Bugün elimdeki arıtıcıma biocera filtre taktım ancak montajı doğru yapıp yapmadığımdan emin değilim. Daha önceki mesajlarda bir arkadaş taslak paylaşmış. Ben oradakinden farklı olarak biocerayı tankla T arasına koydum. Su tanktan çıktıktan sonra biocerada işlem görüyor yani ok yönü T bağlantısına doğru bioceranın. (Bu arada biocera varken post karbona gerek olmadığını yazdığınız için takmadım)

Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeRS..U..ZaLa -- 21 Mayıs 2021; 21:42:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeRS..U..ZaLa D kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde kullanabilirsiniz sıkıntı olmaz ayrıca musluğu tank ile biocera arasına takarsanız normali odur. Ama sizin yaptığınız da da bir sıkıntı olmaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Teşekkür ederim yardımınız için

• quote:

Orijinalden alıntı: tersosmos

Bu şekilde kullanabilirsiniz sıkıntı olmaz ayrıca musluğu tank ile biocera arasına takarsanız normali odur. Ama sizin yaptığınız da da bir sıkıntı olmaz.

Merhaba,

Başlıktaki nsf onaylı arıtma cihazını almayı planlıyorum. Birkaç sorum vardı cevap verebilirseniz sevinirim.

Ürün için web sitesinde iki farklı fiyat görünüyor. 2900 TL olan sanırım pompalı model.

- Yaşadığım şehrin suyu çok kireçli, benim esas amacım kireci önlemek. Bu model kireç sorununa kesin çözüm sunar mı.

- Pompalı modeli almanın atık su miktarı üzerindeki etkisi ne kadar. Evimiz birinci katta ve su basıncında sorun olduğunu düşünmüyorum. Pompayı atık su miktarını azaltmak için istiyorum esasen.

- Cihazdan osmoz sonrası suyu almak için gerekli sistemi servis kuruyor mu. Akvaryum için tatlandırıcıya girmeden su almak istiyorum. T bağlantı veya farklı bir musluk sistemi mi kuruluyor normalde. Bu işlemin ekstra bir ücreti (servis ve yedek parça) var mı. Gerekli malzemeleri servis yanında getirir mi.

- Yedek filtre fiyatlarının son yıllardaki artış grafiği hakkında bilgi alabilir miyim. Son 3 yıllık ortalama fiyatlar mesela. Arıtıcı ile birlikte yedek bir takım filtre almak mantıklı olur mu şimdiden.

- indirim kodlu ürün almak hala mümkün mü (nasıl), nakit alımda ekstra yüzde 10 indirim daha var sanırım.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayerdal -- 29 Mayıs 2021; 15:10:23 >

• Bayerdal B kullanıcısına yanıt
    Kireçli sularda pompalı model kullanmak daha iyi hocam pompa aynı zamanda %40 yakın atık sudan tasarruf sağlıyor. Cihaz üzerinden istediğiniz kadar ek çıkış alabilirsiniz. Satın alırken firmadan talep etmeniz yeterli. Ürünü firmaya ait servis ücretsiz olarak kurulumunu 81 ilde gerçekleştiriyor.

Filtre fiyatları ise dolar kuru na göre değişiklik gösterir 3 yıl önce luxplus modeli 600 lira gibi bir fiyattan satılıyordu şuanda 1050 lira fiyati var. Ürün yedek filtre fiyati yaklaşık 100 dolar civarına geliyor ama geçtiğimiz yıllarda Amerikan ithalatına ve su arıtma parçalarına ek %30 bir vergi geldiği için fiyatlar geçen yıllara göre daha yüksek.

Filtreleri kullanım raf ömürleri olduğu için stok yapmanız doğru olmaz.

İndirim kodu cihaz alımları için halen devam ediyor pm olarak iletiyorum kodu.

• quote:

Kireçli sularda pompalı model kullanmak daha iyi hocam pompa aynı zamanda %40 yakın atık sudan tasarruf sağlıyor. Cihaz üzerinden istediğiniz kadar ek çıkış alabilirsiniz. Satın alırken firmadan talep etmeniz yeterli. Ürünü firmaya ait servis ücretsiz olarak kurulumunu 81 ilde gerçekleştiriyor.

Filtre fiyatları ise dolar kuru na göre değişiklik gösterir 3 yıl önce luxplus modeli 600 lira gibi bir fiyattan satılıyordu şuanda 1050 lira fiyati var. Ürün yedek filtre fiyati yaklaşık 100 dolar civarına geliyor ama geçtiğimiz yıllarda Amerikan ithalatına ve su arıtma parçalarına ek %30 bir vergi geldiği için fiyatlar geçen yıllara göre daha yüksek.

Filtreleri kullanım raf ömürleri olduğu için stok yapmanız doğru olmaz.

İndirim kodu cihaz alımları için halen devam ediyor pm olarak iletiyorum kodu.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Aklımdaki soru işaretleri ortadan kalkmış oldu.

• Şimdi biz bu cihazı aldığımızda(ev için) 2 yılda bir yaklaşık 1000 TL filtre parası mı ödüyoruz?

Yani cihazın aylık filtre maliyeti ayda 40 liraya geliyor doğru mu anladım?

• mechatengu kullanıcısına yanıt
    Royal Green Luxplus serisi ürün filtre maliyeti 2 yıllık 1150₺ servis giderleri dahil fiyatıdır. Aylık ortalama 50₺ filtre maliyeti vardır.

• mechatengu kullanıcısına yanıt

Ben bu cihazı filtre için aldım piyasadaki en iyi filtreyi Royal Green satıyor

alacaksanız pompalı olanı alın daha az atık su atıyor

• Merhabalar, İzmir Karşıyaka'da oturuyorum. Su arıtma cihazı araştırmasına girdiğimde ilk önce Puretron Sensetive almayı düşünüyordum fakat almışken daha kaliteli yüksek bir model almak için Royal Green Lux Plus almaya karar verdim, 1 litre arıtılmış su için ne kadar atık su çıkarıyor acaba? Sadece servis konusunda birazcık soru işaretim var, bir sorun yaşadığımda yaşadığım yerde bir muhatap bulabilecek miyim acaba? Şimdiden teşekkürler... @tersosmos

• ScavengerOfHumanSorrow kullanıcısına yanıt
    Merhaba Royal green lux plus modelimizin iki çeşiti mevcuttur Pompalı ve pompasız. Bunu sepete eklerken seçebilirsiniz.

Pompasız modelde 1 litre temiz su için yaklaşık 3 litre pompalı modelde ise 1 litre temiz su için yaklaşık 2 litre atık su atılır.

Malumunuz ürünümüz ne kadar kaliteli olursa olsun satış sonrası hizmette yaşanan olası eksiklik bizlerin zaafiyeti olacaktır.

Bu sebeple;

Türkiyenin yaklaşık 75 şehrinde ve ilçelerinde dolayısıyla izmirde dahil anlaşmalı servis istasyonlarımız bulunmaktadır.

Bunlar sayesinde ürünün ilk montajı, arıza çözümü, filtre değişimi gibi satış sonrası hizmetleri yerine getirmekteyiz.

Bu organizasyonu lokaldeki teknisyen ile sizleri başbaşa bırakmak yerine tüm taleplerinizi 4441822 den alarak bizler yürütmekteyiz.

Ürün inceleme videomuzuda aşağıdaki linkte bulabilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=m-t_pogGpe4&feature=youtu.be

Ürünün sahip olduğu nsf sertifikasını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

https://info.nsf.org/Certified/DWTU/Listings.asp?Company=C0542791&Standard=058

• Royal Green Luxplus modeli yeni geliştirilmiş Firmanın kendisine ait patentli slim dış kasa ile 08.06.2021 tarihi itibariyle satışa sunulmuştur. Su arıtma piyasasın da ki kopya ürünler ve sahte ürünler nedeniyle böyle bir yeniliğe gidilmiştir. Yeni geliştirdiğimiz slim dış kasa ile artık Luxplus modeli kopyalanamaz hale gelmiştir.

Yeni Tasarım ile Cihaza Eklenen ve Değiştirilen Bazı Parçalar

1. Basınç düşürücü aparatı cihazın iç kısmında fabrikasyon olarak takılmaktadır.
    2. Cihaz üzerine membran filtre su basıncını görmek için 1 adet manometre eklenmiştir.
    3. Önceden kullanılan su tankı yine aynı model ve marka, sadece renk olarak siyah üretim yaptırıldı artık 8 litre su tanklarımız siyah renk. Su tankı önce ki modelde kasa içerisindeydi yeni modelde tank ayrı cihaz ayrı olarak satışa çıkarıldı.
    4. Cihazdan ayrı olarak cihazın ön filtrelerini korumak için 1 adet ücretsiz olarak şeffaf ve inline sediment filtre eklendi
    5. Her cihazın yanında 1 adet TDS metre ve pH metre ücretsiz olarak veriliyor.
    6. Luxplus modeli hem pompasız hem pompalı ve dijital ekranlı olarak satışa sunuldu (Not: Dijital ekranlı olan modelin üretimi henüz bitmedi 1-2 ay içinde o özellikte cihaza eklenecektir.)
    7. Cihazın dış koli ambalajı da değiştirilmiştir. Kırılmalara karşı da cihaz bir strafor köpük kalıbı ile cihaz kargo esnasında kırılmalara karşı dayanaklı hale gelmiştir.

Ürün Resimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersosmos -- 9 Haziran 2021; 9:22:36 >

Merhabalar, lux plus arıtma cihazı almak istiyorum. tezgahı deldirmek istemediğim için 3 akışlı musluk da alacağım. Servis Bu musluğun montajında da yardımcı olur değil mi? Şu an musluk için kampanya bekliyorum sonrasında arıtma cihazını da alacağım. İki hafta içinde öngörülen bir zam yoktur umarım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ismailocal İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam Kasım ayında bir zam gelmişti ürünlere, şimdi bu ay için de bir zam yapılacak takriben ay sonunu bulur sanirim.

Musluk montajını gelince, servis her türlü takma işlemini yapar hocam bir sıkıntı yaşamazsınız.

• quote:

Royal Green Luxplus modeli yeni geliştirilmiş Firmanın kendisine ait patentli slim dış kasa ile 08.06.2021 tarihi itibariyle satışa sunulmuştur. Su arıtma piyasasın da ki kopya ürünler ve sahte ürünler nedeniyle böyle bir yeniliğe gidilmiştir. Yeni geliştirdiğimiz slim dış kasa ile artık Luxplus modeli kopyalanamaz hale gelmiştir.

Yeni Tasarım ile Cihaza Eklenen ve Değiştirilen Bazı Parçalar

1. Basınç düşürücü aparatı cihazın iç kısmında fabrikasyon olarak takılmaktadır.
    2. Cihaz üzerine membran filtre su basıncını görmek için 1 adet manometre eklenmiştir.
    3. Önceden kullanılan su tankı yine aynı model ve marka, sadece renk olarak siyah üretim yaptırıldı artık 8 litre su tanklarımız siyah renk. Su tankı önce ki modelde kasa içerisindeydi yeni modelde tank ayrı cihaz ayrı olarak satışa çıkarıldı.
    4. Cihazdan ayrı olarak cihazın ön filtrelerini korumak için 1 adet ücretsiz olarak şeffaf ve inline sediment filtre eklendi
    5. Her cihazın yanında 1 adet TDS metre ve pH metre ücretsiz olarak veriliyor.
    6. Luxplus modeli hem pompasız hem pompalı ve dijital ekranlı olarak satışa sunuldu (Not: Dijital ekranlı olan modelin üretimi henüz bitmedi 1-2 ay içinde o özellikte cihaza eklenecektir.)
    7. Cihazın dış koli ambalajı da değiştirilmiştir. Kırılmalara karşı da cihaz bir strafor köpük kalıbı ile cihaz kargo esnasında kırılmalara karşı dayanaklı hale gelmiştir.

Ürün Resimleri

Dijital ekranlı olması olmaması neyi değiştiriyor ? Ekrandan neyi takip ediyoruz?

Birde cihaz alındığında 2 yıllık filtreleri ile birlikte geliyor, ikinci yılın sonunda +1150 (2 yıllık)( $ € Kura göre) daha filtre masrafı çıkıyor dimi ?

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Dijital ekran da filtre takip uyarı sistemi ve tds ölçer vardır. Ayrıca şu kaçak sensörü mevcuttur. Dijital ekran da diğer özellik ise tds değeri yüksek, kireçli ve tuzlu sular da membran temizliği ara ara ekran tarafından yapılarak daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Cihazi aldığız da 2 sene kullanıyorsunuz ve 2 sene sonun da filtre değişimi yapılıyor. Filtre fiyatları dolar kuru üzerinden güncellenmektedir. Bunun haricin de bir masrafı olmuyor.

Ekran iyiymiş:) ne zaman alınabilir olur ?

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.