Şimdi Ara

Su arıtma cihazı (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
52
Favori
208.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok hocam ben internetten aldım taktım. Nsf etiketlerinin çoğu sahte diyorlar o yüzden o konuya takılmak istemedim. Bir de ne kadar düşük ppm o kadar temiz su algısı vardı şimdiye kadar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, bir sorum olacaktı, çok kireçli su olan yerde servis pompa takmayı tavsiye ediyor, su basıncı iyi ama kireçten dolayı takılması gerek filtre erken tıkanıyor dediler, bu doğru bir çözüm mü?

• hacıtitrettin kullanıcısına yanıt
    Pompa filtrenin ömrünü uzatmaz ama pompa takılırsa daha kaliteli arıtılmış su elde edersiniz. Kireçli sularda membranlar zaten erken tıkanır hocam. Pompa takın zararı olmaz, faydası olur. Ama filtre ömründe değişiklik olmaz. Membran kaç ayda bir tıkanıyor bölgenizde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tersosmos kullanıcısına yanıt

Bölgede 6 ay demiş gelen servis bende denemek istedim ilk başta taktirmadim.

• hacıtitrettin kullanıcısına yanıt
    6 ay ise kireçli bir bölgedesin demektir hocam. Böyle bir bölgede pompa kullanmak doğru seçim. Pompa taktırın ve flow değerini de 400-450 olana yükselttirin daha rahat çalışır cihazınız.

• Su arıtma cihazını taktım şebeke suyum az akmaya başladı normalde tazyikli akıyordu neden olabilir. Direk hattan aldım suyu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Hocam önceden oturduğumuz apartman direk şebeke den su alıyordu, şu an taşındığımız da apartman da su deposu var. Çay da yemek te musluk suyu kullanıyoruz bir gariplik hissetmedim (eski eve göre) ama duşta ilk suyu açmada bir koku geliyor (pis değil de kireç vari). Bu suya arıtma takınca koku vs olur mu ? Olur ise iade vs alıyormusunuz ?

• Ardenhsyn kullanıcısına yanıt
    Suları açıp kapayınca musluk ucuna pislik gelmiş olabilir hocam, musluğun ucundaki küçük filtreyi söküp temizleyip tekrar deneyin.

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Sudaki kokuyu yok etmek için tortu ve karbon filtresi kullanırsanız bundan kurtulabilirsiniz. Duş için ise ayrıca duş filtreleri var tavsiye ederim. Mutfak lavabosu altına takacağınız içme suyu arıtma cihazı ile de içme suyunuzu temin edebilirsiniz. Bunları yaparsanız ve düzenli filtre değişiminde koku olmaz içme suyunda ise ne koku ne kireç nede başka bir kötü unsur asla olmaz. Ama saate ya da daire girişine takacağınız sistem sadece koku ve tortuyu gideriz kireçi yok etmez.

Duş ile derdim yok koksun :) korkum lavabo altı sistem de içme suyunun kokması... Dh indirim kuponunuz aktif mi halen ? Ve nereden alacaktık link paylaşırmısınız ?

2750 değilmiydi fiyatı? 1 ay olmadı 3750 mi oldu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 26 Temmuz 2021; 20:45:40 >
    İçme suyunda kesinlikle koku olmaz hocam, çünkü ters ozmoz sistemidir. Buna garanti veririz, ayrıca her zaman 15 gün içinde sorgusuz iade hakkınız mevcuttur. İndirim kodu pm olarak gönderim yaparım. Yalnız alacağınız ürün motorlu yani pompalı modellerden tercih ediniz.

Pompalı alacağım da 1 ay olmadı 2750 feğilmiydi fiyat? Ben mi yanlış hatırlıyorum? Dijital göstergeli model çıkacak tı ? Onda durum ne ?

1 ay önce cihazlar değişti hocam ürün portföyü yenilendi eski görüşünden yeni görünüme geçince zaten fiyatlar yükseltildi. İlk 10 gün sanırım eski model fiyati geçerliydi ve sonra normal fiyatlara dönüldü. Dijital göstergeli model ise Eylül ayına doğru çıkar tahmini olarak.

Çok yükselmiş fiyat :( Bütün planı bozdu bu durum :(

Pm attım hocam size özel bir istisna yaparız sonuçta sizinle önceden konuşuldu diye biliyorum 1 cihazdan sorun olmaz. Ben bir ayarlama yaptırırım firmaya.

O zaman pm de ki numaradan whatsapp dan sizd yazacağım. Bir hafta 10 gün içinde taktıralım. Ekranlı modeli beklemeyeceğim... Teşekkürler

• Merhaba İstanbul'da yaşıyorum bulunduğum bölge baya kireçli.

Cihazın kapladığı yer benim için çok önemli mümkün olduğunda küçük bir cihaz istiyorum.

Tavsiyelere ihtiyacım var teşekkürler.

• extinct kullanıcısına yanıt
    Kasasiz filtrelerin birlesmesiyle olusan bir sistem kurabilirsiniz.bunuda tazgah arkasi duvara veya dolap ic kismina sabitleyebilirsiniz.tank icin ise 35#25 cmlik lik bir bosluk bulmaniz yeterli.(8 litrelik) bundan bir kucugude 2 galonluk tanktir 5 cm daha kucuktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctnuyr -- 29 Temmuz 2021; 17:46:30 >
  • Merhaba arkadaşlar bende bi su arıtma cihazı almak istiyorum ve sizlerden de bu konuda bana yardımcı olmanızı istiyorum. Sabahtan beridir bir o marka bir bu markaya bakınıp duruyorum. Malumunuz onlarca hatta belki de yüzlerce marka var. Fiyat konusunda 2500 tl ye kadar bi bütçe ayırdım bunun için. Ve kendimce de 2 markanın cihazını belirledim gibi ama tabi aynı şekilde daha iyi ve kaliteli cihazlar varsa tavsiyelerinize açığım ve bu aşağıda linkini attığım cihazlarda sizce nasıldır şimdiden teşekkür ederim.

1.

https://www.buzsu.com.tr/code-su-aritma-cihazi

2.

https://www.dmo.gov.tr/Kobi/Urun/Detay/872455_890691

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdoan -- 1 Ağustos 2021; 22:1:39 >

• serdoan kullanıcısına yanıt
    DMO'dan o ürünü satın alamazsınız ürünün güncel fiyati 3400 liradır. Dh üyelerine %10 indirimi vardır. Ayrıca 3400 üzerinden indirim yapılıyor.
    https://royalgreen.com.tr/urun/ro-lux-plus-su-aritma-cihazi/
    Size tavsiyem nsf 58 sertifikalı ürünleri tercih etmeniz.

https://info.nsf.org/Certified/DWTU/Listings.asp?Company=C0542791&Standard=058

Buz su diye attığınız firma nsf yetkisiz satış listesinde aynı zamandahttps://www.nsf.org/about-nsf/regulatory-affairs/enforcement-actions/cea-2021 bu linke tıklayıp yetkisiz nsf ismini kullanan firmalara ulaşabilirsiniz. Tüm yıllar için bu linke bakınızhttps://www.nsf.org/about-nsf/regulatory-affairs/enforcement-actions

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersosmos -- 1 Ağustos 2021; 22:17:42 >

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.