Şimdi Ara

Şu aralar kitapseçten deneme alma zamanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aralar kitapseçten deneme alın nisanda mayısta elinizde olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cuma günü sipariş verdim pazartesi elime geldi kitaplarım. Neden bu kadar kötüleniyor bu site?

İşler gibi diğer kitap sitelerinden daha ucuz ve kargosunda da sorun yaşamadım. Ben memnunum açıkcası. Tavsiye ederim.
  • valla ben hic sorun yasamadim kitapsecte, ucuzkitapal vardi bitane orda yasadim sadece

• Naber Patron kullanıcısına yanıt
    Hocam siz şanslıymışsınız. Bu kadar insan keyfinden şikayet etmiyor herhalde. Yazın bir sipariş verdim 15 günde getirdiler. Üstelik sitede en geç 2 gün sonra kargo vs. yazıyordu.(sonradan fark ettim her ürüne öyle yazmışlar)
    Mail atıyorum, otomatik mesaj yolluyorlar üst üste. Telefonlarına ulaşmak zaten mümkün değil.
    Kısacası şans değil güvence istiyor insanlar. Daha iyi siteler varken 1-2 lira için riske girmeye gerek yok bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu siteden toplamda 3 kez sipariş verdim ilk ikisi 2-3 gün içinde elimde oldu. 3. siparişim 9 gün sonra elime ulaştı. en sonkinde sipariş verdiğimi unutmuştum yani.

• ben 6-7 kere siparis vermisimdir heralde verdigim siparislerde en az 5-6 ürün vardı. hepsi en gec 4 gun icinde elimde oldu. ben memnunum fiyatlari da iyi

• ne şanslı adamlarsınız lan. Yazın temmuzda sipariş verdim. Eylülde geldi. Ekim gibi arkadaşlarım sipariş verdi kasımda geldi. Yani size getirdiler diye işlerini iyi yapmış oluyorlar mı? Hayır

• diğerize D kullanıcısına yanıt
    Abi telefonlarına ulaşılmıyor bir kere ya. İletişim sıfır. Siteleri de sorunlu herhalde her üründe en geç şu gün sonra kargoda falan yazmışlar güncellemiyorlar sipariş geçince de ellerinde yoksa 2-3 hafta bekle. Bari olmayan ürünü iptal edeyim veya daha sonra yollayın diye mail atıyorsun cevap vermiyorlar ya da otomatik mesajlardan atıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.